Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: witam pięknie z Gdańska :)

  1. #1

    Domyślnie witam pięknie z Gdańska :)

    Cześć wszystkim! Mam na imię Monika. Jestem mamą blisko półrocznego Jaśka. Nosimy się od czterech miesięcy. Mieliśmy króciutką przygodę z elastyczną, ale synkowi ewidentnie nie przypasowała (teraz sądzę, że był już za duży do niej). Polubiliśmy za to bardzo chusty tkane zarówno dlugą, jak i kółkową fajne miejsce to forum, choć jeszcze go nie ogarnęłam pozdrawiam ciepło

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cześć
    Miłego ogarniania


  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Posty
    554

    Domyślnie

    Witam z Gdyni

  4. #4
    Chustopróchno Awatar magnus
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    10,882

    Domyślnie

    Cześć I czuj się tutaj jak najlepiej

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Jóna
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Jastrzębie - Zdrój
    Posty
    1,804

    Domyślnie


  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    105

    Domyślnie

    Cześć Ja też dopiero ogarniam

  7. #7
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Witaj i pozdrawiamy
    J.2014 i E.2016

  8. #8
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cześć

  9. #9
    Chustomanka Awatar Patrycja89
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    544

    Domyślnie

    Witamy również z Gdańska
    Mama Jakuba - styczeń 2011 , Alicji - luty 2014
    i grudniowej 2016 Oliwki

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    no to witamy, witamy...
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


  11. #11
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Macham z okolicy
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  12. #12

    Domyślnie

    Witam wszystkie mamy

    Czy wśród zebranych tutaj pań (jak widzę w większości z okolic trójmiasta) znajdzie się może jakaś eko-mama?
    Jestem studentką trzeciego roku pedagogiki (wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną) na Uniwersytecie Gdańskim i właśnie piszę pracę licencjacką na temat ekologicznego macierzyństwa. Poszukuję ekologicznych mam małych dzieci (z okolic trójmiasta) chętnych do pomocy - udzielenia mi wywiadu. Celem badania jest: rozpoznanie i opisanie zjawiska ekologicznego macierzyństwa na podstawie doświadczeń ekologicznych matek małych dzieci. Jedynym kryterium jest to, aby osoba udzielająca wywiadu czuła się ekologiczną mamą. Jeżeli chodzi o miejsce i datę spotkania, w miarę możliwości dostosuję się do osób zainteresowanych współpracą. Zależy mi jednak na tym, aby dokonać dokonać tego w jak najszybszym czasie.

    Będę naprawdę wdzięczna za wszelki odzew i pomoc. Osoby zainteresowane współpraca prozę o wiadomość na adres mailowy: kasienka.winnicka@gmail.com


    Pozdrawiam,
    Kasia W.

    P.S. Moniko! Mam nadzieję, że nie gniewasz się, że dodałam tą wiadomość pod Twoim postem.

  13. #13

    Domyślnie

    KasiaGdynia, nie ma sprawy ale ja chyba nie pomogę; używamy jednorazowych pieluszek, ubranka kupujemy w sieciówkach, co najwyżej jedzenie przygotowuję sama (żadnych słoiczków i kaszek instant), ale dopiero zaczynamy rozszerzanie diety, więc niewiele mam doświadczenia. Powodzenia!

  14. #14
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KasiaGdynia Zobacz posta
    Witam wszystkie mamy

    Czy wśród zebranych tutaj pań (jak widzę w większości z okolic trójmiasta) znajdzie się może jakaś eko-mama?
    Jestem studentką trzeciego roku pedagogiki (wczesnej edukacji z terapią pedagogiczną) na Uniwersytecie Gdańskim i właśnie piszę pracę licencjacką na temat ekologicznego macierzyństwa. Poszukuję ekologicznych mam małych dzieci (z okolic trójmiasta) chętnych do pomocy - udzielenia mi wywiadu. Celem badania jest: rozpoznanie i opisanie zjawiska ekologicznego macierzyństwa na podstawie doświadczeń ekologicznych matek małych dzieci. Jedynym kryterium jest to, aby osoba udzielająca wywiadu czuła się ekologiczną mamą. Jeżeli chodzi o miejsce i datę spotkania, w miarę możliwości dostosuję się do osób zainteresowanych współpracą. Zależy mi jednak na tym, aby dokonać dokonać tego w jak najszybszym czasie.

    Będę naprawdę wdzięczna za wszelki odzew i pomoc. Osoby zainteresowane współpraca prozę o wiadomość na adres mailowy: kasienka.winnicka@gmail.com


    Pozdrawiam,
    Kasia W.

    P.S. Moniko! Mam nadzieję, że nie gniewasz się, że dodałam tą wiadomość pod Twoim postem.
    Kasiu, jeśli chcesz się spotkać z odzewem, to chyba warto założyć osobny wątek w lokalnym podforum, bo małe sa szanse, że do tego zajrzą tłumnie "ekologiczne mamy" jak je nazywasz
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  15. #15

    Domyślnie

    Dziękuję monika.kiedr No cóż... miałam nadzieje, że może akurat któraś z mam, które dodały tutaj post wychowuje ekologicznie dziecko. Ja również życzę powodzenia, niech dziecko się dobrze chowa/ nosi
    Ostatnio edytowane przez KasiaGdynia ; 01-05-2015 o 14:14

  16. #16

    Domyślnie

    Tak, wiem krysiak Dziękuję za radę Czekając na akceptację dodanego postu postanowiłam spróbować skomentować jeszcze ten wpis Po prostu próbuję już na wszelkie sposoby
    Ostatnio edytowane przez KasiaGdynia ; 01-05-2015 o 14:16

  17. #17
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Ja się mogę nieśmiało zgłosić. Zależy jakie są kryteria
    J.2014 i E.2016

  18. #18
    Chustoholiczka Awatar majka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Gdynia/Kartuzy
    Posty
    4,780

    Domyślnie

    takoż i ja, choć w sumie nie wiem do końca, czy się kwalifikuję
    monika.kiedr widaj
    Piotruś lipiec 2010, Wojtuś październik 2012, Hania styczeń 2015, [*], [*], Szymon styczeń 2023

Podobne wątki

  1. Witam się pięknie z Zabrza
    Przez mary209 w dziale Kim jesteś? Jak TO się zaczęło?
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14-11-2013, 22:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •