Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Ręczniczki Ikea NÄCKTEN a noworodek

  1. #41
    Chustomanka Awatar gosiamy
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    593

    Domyślnie

    Holi A Lila zupełnie się nie przejmuje, ze ma mokro... Któregoś razu zdarzyło mi się podejrzewać, że ta wysmarowana na pleckach (duuuużo tego było...) kupa Jej wadzi, ale wciąż tylko podejrzewam, że tak mogło być

    Danae z pulowych mam tylko te. Z wełną próbowaliśmy, ale jednak lanolinowanie muszę powtórzyć, bo przesiąkła. Lila to po prostu chyba spory sikacz jest. A może to normalne, że jednym sikiem obdarowała formowankę bawełnianą, ubranka i nosidełko? Muszę chyba poeksperymentować i pozalewać wodą rożne wkłady i pieluchy by wiedzieć ile one faktycznie mieszczą Chyba nie doceniałam możliwości Lilki po prostu Ale faktycznie niektóre mamy piszą, że u nich tetra wcale nie musi być jakoś często zmieniana, a gdzie indziej to formowanka bambusowa idzie w ruch

  2. #42
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosiamy Zobacz posta
    Holi A Lila zupełnie się nie przejmuje, ze ma mokro... Któregoś razu zdarzyło mi się podejrzewać, że ta wysmarowana na pleckach (duuuużo tego było...) kupa Jej wadzi, ale wciąż tylko podejrzewam, że tak mogło być
    Moja starsza tak miała, wtedy pozostaje po prostu sprawdzać często...


  3. #43
    Chustomanka Awatar gosiamy
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    593

    Domyślnie

    Udaje się! Metodą prób i błędów (dobrze, że mamy sporo ubranek...) zminimalizowaliśmy przecieki znacznie. W zasadzie to tylko kupka czasami wywędruje. Ale większość dni sucho! Wspaniale jest wielopieluchować. Polecam!!!

  4. #44
    Chustofanka Awatar AnnaM
    Dołączył
    Jul 2015
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    369

    Domyślnie

    dziewczyny a jak składacie te ręczniki nackten? na cztery? bo mnie tak sie wydaje rozsadnie, ale wtedy jednak chyba lepsza tetra w origami jak chodzi o lapanie mlecznej kupy? i ile tetry musialabym kupic dla noworodka ze 20? wiecej? u starszaka uzywam glownie wkladow bambusowych ale tego chyba szkoda na noworodkowa kupe?

Podobne wątki

  1. noworodek
    Przez fijonka w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 18-06-2014, 15:42
  2. noworodek po raz n-ty
    Przez Pondo w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-06-2009, 00:29

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •