Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Wrocław dla odmiany

  1. #1
    Chustonówka Awatar lastiwka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    33

    Domyślnie Wrocław dla odmiany

    Skoro tak dużo nas z Wrocławiu to dlaczego tak mało nas? Od urodzenia córeczki czyli pół roku patroluję regularnie trzy wrocławskie parki (Południowy, Grabiszyński i Skowroni) i nie widuję zachustowanych mam. Już częściej nosidła ale i tak mało się nosi. Na forum trafiłam w poszukiwaniu odpowiedzi na problemy ze snem córeczki. Zaczęłam od książek Searsów, Liedloff i odkryłam rodzicielstwo bliskości no i ...chusty, na swoją zgubę. Zaczęłam od jednej pożyczonej chusty ale z niepokojem obserwuję u siebie narastający stan niespełnienia i chęci obrastania w ich większą liczbę. Szczepienia jakieś na to są? Wiązania uczyła nas profesjonalna doradczyni zaproszona do domu jak malec miał 6 tygodni. Masażu Shantala nauczyłam się jeszcze przed ciążą na podyplomówce z pedagogiki specjalnej (gramotny wykładowca się trafił). Powierzchnię mieszkalną dzielę z trzema kotami i w ogóle animal oriented jestem prywatnie i zawodowo. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wiosną więcej się nas pojawi na ulicach. Lastiwka

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,896

    Domyślnie

    Witaj lastiwko!
    Ja nie z Wrocławia, ale ładny nick, czy znaczy to, co znaczy po ukraińsku, czy to przypadek?

  3. #3
    Chustomanka Awatar Madzia_180
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    Brzeg
    Posty
    1,490

    Domyślnie

    Jest bardzo dużo mam chustujących z Wrocławia,np. w sobotę, gdy wracałam ze starszakiem widzialam mamę z maluszkiem w kangurku przy Hubskiej. Tatuś wózek prowadził a Mama miała szarawy pasiaczek mam nadzieję, że jest i jeśli tak to ją pozdrawiam
    Szymonek 07/11/2009 i Filipek 31/03/2014

  4. #4
    Chustonówka Awatar lastiwka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    33

    Domyślnie

    A pewnie, że nie przypadek. Jaskółka.

  5. #5
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cześć lastiwka Też jestem zawodowo ze zwierzętami związana i też z Wrocławia, tylko inna dzielnica.

  6. #6
    Chustonówka Awatar lastiwka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czyżyk Zobacz posta
    Cześć lastiwka Też jestem zawodowo ze zwierzętami związana i też z Wrocławia, tylko inna dzielnica.
    A ciekawość z jakimi zwierzętami??

  7. #7
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Ptakami

  8. #8
    Chustonówka Awatar lastiwka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czyżyk Zobacz posta
    Ptakami
    To niebanalnie. Ja - konie, koty, kozy, szczury, świnki morskie i króliki - zawodowo. Masz jakieś zaprzyjaźnione sowy we Wrocławiu, chłop marzy by poznać osobiście sowę jakąś.

  9. #9
    Chusteryczka Awatar czyżyk
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lastiwka Zobacz posta
    To niebanalnie. Ja - konie, koty, kozy, szczury, świnki morskie i króliki - zawodowo. Masz jakieś zaprzyjaźnione sowy we Wrocławiu, chłop marzy by poznać osobiście sowę jakąś.
    A mam taką jedną, ale w Leśnicy. Generalnie w każdym parku spotkacie. Puszczyków we Wrocławiu zatrzęsienie Wystarczy się wybrać w nocy. Teraz jest dobry czas, powinny się odzywać. Można puścić głos puszczyka (np. z telefonu), jeśli będzie to się odezwie

  10. #10
    Chustofanka Awatar precikuranowy
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    488

    Domyślnie

    Ja również witam! To może kiedyś potkamy się w parku Grabiszyńskim, bo to nasza stała trasa spacerowa (choć synek już prędzej na biegówce będzie śmigał niż w chuście).
    Moje dwa koty i królik pozdrawiają
    Natalia (03.10.2008), Bartuś (15.04.2013)
    i Alicja
    - aniołek... (06.04.2014- 11 tc.*)

  11. #11
    Chustonówka Awatar lastiwka
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    33

    Domyślnie

    CZYŻYK- to genialna myśl, niech no wichury ustaną to ruszamy na nocny spacer z pohukującym telefonem w garści w poszukiwaniu puszczyków. Nie zdawałam sobie sprawy, że Wrocław puszczykami stoi. Przed laty pomagałam kuzynowi zbierać wypluwki pustułek, bo pisał pracę o reintrodukcji pustułki w Warszawie. Wychowywał podrośnięte pisklę pustułki w domu i był moim Bogiem przez lata. A ty którym gatunkiem się zajmujesz jeżeli nie tajemnica?
    PRECIKURANOWY - będę wypatrywać. Po chuście poznacie je, jak mawiał Pan . Ja w pomarańczowo-bordowym Girasolu śmigam. Koty ci nie oprotestowały synka jak wróciłaś ze szpitala z nim? Moje jeszcze się do końca nie odnalazły w nowej rzeczywistości, obchodzą młodą szerokim łukiem.

  12. #12
    Chustoholiczka Awatar sag8
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    3,943

    Domyślnie

    cześć...
    Hancymon - 03.2010 Ingulec - 07.2013


Podobne wątki

  1. To dla odmiany rozczarowania lata 2012.
    Przez matysia w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 23:57
  2. fajny wózek dla odmiany :)
    Przez kamuszyca w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 06-10-2008, 16:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •