Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Pralka do prania pieluch

  1. #21
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    a bąbelki tak do 40 st.
    Babelki są fajne, ale to nie jest jedyny program tylko jeden z wielu, jest tak pełna gama, osobiście korzystam ze wszystkich co mi się w poprzednich pralkach nigdy nie zdarzało.

    Ztymi gwarancjami w boschu po 5/10/20 lat to jest taka śliska sprawa, bo np iles tam jest na bęben ileś tam na obudowę, a jeszcze w innej pralce na grzałkę. Zależy co wstawiaja do pralki pancernego i co ma wytrzymać 100 lat..

    Chipy w sprzecie to smutna prawda ale są.

    Wiem,że są fajniejsze pralki niż samsung, ale u mnie zawsze jest prosty rachunek cena/badanie rynku/interesujące mnie funkcjonalności/opinie w necie.
    Te są popularne, dużo ludzi je kupuje, bo teraz samsung włada rynkiem elektro. Tak więc opini pozytywnych było masę. Cena wynegocjowana baardzo atrakcyjna.
    Nie żenię się z nią na całe życie, jak mi przestanie się podobac to ją za połowę ceny wystawię dołożę i kupię inną.Puki co zaraz będzie rok, prania codziennie teraz przy młodej już dwie pralki i gra jak ta lala.

    Aha! Nie wiem czy wniknęłyście, ale ona ma coś takiego jak oszczędność detergentów, nie wiem czy to we wszystkich eco b. bo to mnie nie interesowało, ale u mnie wchodzi połowa standardowej miarki wrzucanej do innych pralek, reszta jak wrzucę za dużo zostaje. Nie wiem o co w tym chodzi, ale ktos mi ostatnio tłumaczył, że jest cos takiego w pralkach. Ma to któraś z Was w eco b?

  2. #22
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Moi rodzice maja takie cos w miele, ze pralka im pisze ile % detergentu sypac. Bardzo fajna sprawa, bo ponoc polacy maja tendencje do dodawania tego za duzo, a to nie ma sensu - tylko niepotrzebnie zanieczyszcza srodowisko


    Napisane z telefonu

  3. #23
    Chustomanka Awatar bogos
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Krakow
    Posty
    753

    Domyślnie

    maly OT w sprawie detergentow. nie przekonuje mnie dawanie wytycznych przez pralke w sprawie ilosci detergentow.
    proszek proszkowi nierowny, niemieckie podobno bardziej skoncentrowane niz nasze rodzime.. bardziej racjonalne wydaje mi sie sprawdzenie ile producent proszku proponuje wsypac co zalezne jest od stopnia zabrudzaenia, twardosci wody etc. ja zawsze sypie mniej niz jest wskazane...

  4. #24
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    202

    Domyślnie

    Potrzebuję na szybko rady, musimy wymienić pralkę (stary indesit), myśleliśmy, że wystarczy tylko wymienić łożyska, ale okazało się, że bęben jest nierozbieralny, klejony, i trzeba by wymienić tak naprawdę cały zespół piorący, czyli koszt ok 800zł, więc zdecydowaliśmy się kupić nową pralkę. Czy wiecie, które pralki mają "rozbieralne" bębny, które można z powodzeniem samemu naprawiać, wymienić łożyska etc.. W dwóch sklepach dostaliśmy sprzeczne informacje co do samsungów eco bubble, i już nie wiem jak jest naprawdę. A może, które firmy można polecić pod tym kątem?

  5. #25
    Chusteryczka Awatar emilia3333
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Sopot
    Posty
    1,804

    Domyślnie

    Czy ecob to nie wiem ale mielismy bosha z rozbieralnym bebnem i whirpool bo wyrzucaly bledy obie i aby dostac sie do grzalki zdejmowalismy drzwi gume odpychalismy beden i odczepialismy zawiniete porwane skarpety z osponki ktore bog jedn wie jak tam sie znalazly

Podobne wątki

  1. Soda kalcynowana, Boraks do prania pieluch?
    Przez clatite w dziale Pielęgnacja pieluch
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 15-11-2016, 17:56
  2. olejek do pieluch i do prania
    Przez Fusia w dziale Pielęgnacja pieluch
    Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 08-12-2013, 20:38
  3. proszek Sodasan - czy ktoś używał do prania pieluch?
    Przez foggy w dziale Pielęgnacja pieluch
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 14:58
  4. Jak samemu zrobic proszek do prania pieluch?
    Przez inka w dziale Pielęgnacja pieluch
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 00:35
  5. Sklepy z proszkami do prania pieluch
    Przez ewinka w dziale Pielęgnacja pieluch
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 07:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •