Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Pieluszki kieszonki czy otulacze i wkłady?

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    463

    Domyślnie

    Więc tak:
    Zaopatrzyłam się w otulacz PUL Happy Flute. Wszytko było cudownie kiedy przyszedł. Nówka była tolerowana przez dziecko. Dziewzyneczka nawet cieszyła się, ze zamiast jednorazówki nosi tetrę między nogami. Niestety po pierwszym praniu otulacz w jakiś sposób zaczął odciskać się o obcierać ją na pleckach i przy nóżkach. Zdecydowałam się porzucić PUL na rzecz wełenki.
    Jeśli chodzi o otulacz Ecodidi na razie sprawuje się dobrze. Mokra wełna(od moczu) ma jednak dość nieprzyjemny zapach. Za kilka dni pewnie powiem coś więcej na ten temat bo dziś pierwsza noc w wełniaczku.

    Jeśli chodzi o wkłady milovia do otulaczy to odparzają córcię. Chyba niezbyt dobrze toleruje sztuczne od pupy. Zobaczymy jak zareaguje na miły polarek z Ecodidi.

    Wkłądy Ecodidi i Tots Bots bambusowe są chłonne i generalnie ok. Czy w formowance wkłady ogólnie sprawiają się lepiej?
    Wolę wkładać do formowanek z kieszonką wkłady już zciuchane a te mięciutkie dawać od pupy dziecka(mam takie duże, podobnież super chłonne, składane bambusowe wkłady z Ecodidi).

    Czy otulacze wełniane Ecodidi różną się od PUPPI krojem lub/i wielkością? Moja dziewczynka ma grubiutkie nóżki i lepsze są dla niej pieluszki "z wysokim stanem"(odwrotność biodrówek). Mogę liczyć na lepszy krój pod tym względem u Kokosi czy też Puppi?

  2. #22
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wifee Zobacz posta
    Czy otulacze wełniane Ecodidi różną się od PUPPI krojem lub/i wielkością? Moja dziewczynka ma grubiutkie nóżki i lepsze są dla niej pieluszki "z wysokim stanem"(odwrotność biodrówek). Mogę liczyć na lepszy krój pod tym względem u Kokosi czy też Puppi?
    w dziale z recenzjami pieluszek masz sporo porównania wełniaków ecodidi i puppi (poszukaj w wątkach dot. tych marek).
    ogólnie wełniak puppi OS jest węższy w kroku, zgrabniejszy. skrojony typowo do noszenia z wkładami. ale to raczej „biodrówka”. ecodidi są większe, masywniejsze i przykryją pewnie niektóre formowanki.
    zarówno puppi jak i kokosi mają też wełniaki w wersji XL.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •