Strona 41 z 50 PierwszyPierwszy ... 313334353637383940414243444546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 993

Wątek: dlaczego mam tak duzo w koszyku i co z niego wyrzucic? :D

  1. #801
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    6.
    Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci
    Autor: Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
    Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
    Oprawa: twarda
    usuń
    24,90 30,0% 17,43
    17,43
    7.
    Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci
    Autor: Marta Galewska-Kustra, Elżbieta i Witold Szwajkowscy
    Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
    Oprawa: twarda
    usuń
    29,90 30,0% 20,93
    20,93
    8.
    Zeszytowy trening mowy, czyli ćwiczenia logopedyczne dla dzieci
    Autor: Marta Galewska-Kustra
    Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
    Oprawa: zeszytowa
    usuń
    16,00 30,0% 11,20
    11,20

    Ja tak trochę w jednym temacie dzisiaj....
    Ponieważ od niedawna mój 4-latek i 7-latek chodzą do logopedy postanowiłam kupić jakieś książki logopedyczne. I tylko tą część koszyka tu wstawiam.
    Nie wiem czy jest sens kupować wszystkie... Akurat znalazłam książki jednej autorki przypadkiem, więc pewnie nie. Nie wiem co brać w ogóle. Może zupełnie coś innego? Zielona jestem kompletnie, a w wątku za wiele nie znalazłam... Zaczynam szukać informacji na blogach, ale trochę czasu minie zanim się zacznę w tym orientować, a coś by mi się na początek przydało.
    2009 2012

  2. #802
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Gundi a co dokładnie dzieci ćwiczą?
    Na pewno 4 latek inaczej i co innego aniżeli 7 latka.
    Dla 7 latki wzięłabym trochę motorycznych zabaw.

  3. #803
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Gundi, ja na naszym przykładzie, wez jedną z jakimiś wierszykami, ale bardziej skup się na problemach dzieciaków indywidualnie, jeśli macie ćwiczyć konkretną grupę to ćwiczcie po kolei; na pewno fajne są dla dzieciaków w każdym wieku - karty buzki zabawy logopedyczne, seria Szumi Mi bruliony logopedyczne, są kolorowe mają ciekawe zadanka
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  4. #804
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    A czy logopeda nie dał/a jakichś fajnych propozycji? I jakie ćwiczenia? Na r, na sz itd. Ja polecam Szkoła poprawnej wymowy (my mamy szumki i rerki, bo u nas jest problem z sz i r włąśnie).
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  5. #805
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Nie jestem natala ale podsunę kilka pozycji które ostatnio kupiłam lub zamierzam kupić
    Bajka o rozczarowanym Rumaku Romualdzie - jakby co mogę wkleić zdjęcia
    Kocia gwiazda - Gianni Rodari
    Mały Asmodeusz
    Przygód kilka owcy i wilka
    Przygoda Baltazara Gąbki
    Płetwal błekitny
    Miś Uszatek
    Przygody zabawek
    Basia i zwierzaki
    Niedoparki
    Gang fałszywych Mikołajów
    Figury
    Brzechwa dzieciom Wiersze jeśli nie masz bajek to również bajki
    O Ince która zachowała się jak trzeba
    To częś tego co mam z ostatnich tygodni. Jeśli będziesz chciała mogę coś jeszcze dopisać bo lista jest długa

    Zapytam się o Figury,dla jakiego wieku?
    Czytałaś już Przygód kilka owcy i wilka jeśli tak to napisz proszę czy dzieci się śmiały? Szukam czegoś właśnie zabawnego dla córki.

  6. #806
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Podeślę jutro zdjęcia to sama ocenisz czy dla was będzie ok.
    Cytat Zamieszczone przez wicia Zobacz posta
    Zapytam się o Figury,dla jakiego wieku?
    Czytałaś już Przygód kilka owcy i wilka jeśli tak to napisz proszę czy dzieci się śmiały? Szukam czegoś właśnie zabawnego dla córki.

  7. #807
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Co warto a czego nie warto?
    Nie mam ciśnienia na żadną z tych książek dlatego liczę na Was co warto a czego nie warto? Niedoparki chyba jeszcze za wcześnie.... ale potwierdźcie proszę

    Lp.
    Pozycja Dostępność Cena brutto Ilość Wartość brutto Do schowka Usuń
    1. Liczymy na spacerze Matematyka na każdą pogodę 1 - 2 dni 29,90 zł
    19,54 zł
    29,90 zł
    19,54 zł
    2. Wojtek spod Monte Cassino 1 - 2 dni 30,00 zł
    19,59 zł
    30,00 zł
    19,59 zł
    3. Jak jeżyk z jerzykiem odkryli afrykę 1 - 2 dni 26,00 zł
    17,46 zł
    26,00 zł
    17,46 zł
    4. Niedoparki Od ręki 39,99 zł
    25,98 zł
    39,99 zł
    25,98 zł
    5. Myszka Chrapiszka EZOP Od ręki 24,99 zł
    17,24 zł
    24,99 zł
    17,24 zł
    6. W kieszonce 1 - 2 dni 29,90 zł
    18,91 zł
    29,90 zł
    18,91 zł
    7. Ja, Klara i zwierzaki 1 - 2 dni 35,00 zł
    23,22 zł
    35,00 zł
    23,22 zł
    8. Sto pociech z klarą Od ręki 35,00 zł
    22,19 zł
    35,00 zł
    22,19 zł

  8. #808
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Niedoparki za wcześnie.
    Moja bratanica lat 12 dostała je teraz od nas na Święta i podobno u niej w klasie jest teraz szał Niedoparków
    Wojtek też za wcześnie.
    Myszka Chrapiszka cała seria uwielbiana u nas jeśli dobrze pamiętam to od 3 r.ż. Po dzień dzisiejszy a właśnie syn skończył 6 lat.
    Klarę b. Lubimy ale zaczynaliśmy czytać w granicach 4 lub nawet 5 urodzin. Natomiadt moja sąsiadka czytała już 2.5 latkowi.
    U nas na pewno w tym wieku by to nie przeszło i by nie zrozumiał.
    Jeżyk jest bardzo fajny i ciekawy. Nawet moja 21 miesięczna córka pozwala na czytanie tej książki (ma swoje wybrane przy których nie przeszkadza i możemy normalnie ją czytać.
    W kieszonce to rozumiem że dla Ciebie?
    Matematyki nie znam.
    Dla młodszego dziecka baaaardzo polecam książkę Dzień z życia Czu. Mieliśmy ją najpierw z biblioteki ale trzeba było kupić. Córka tak ją uwielbia, że jak mieliśmy już swoją i zobaczyła że oddajemy do biblio wypożyczoną to z placzem mówiła "NIE". Dopiero jak pokazaliśmy jej naszą to złapała ją i puścić nie chciała. I tak od kilku miesięcy czytana kilka razy dziennie. Mało tekstu, fajne ilustracje, zabawna

  9. #809
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Niedoparki za wcześnie.
    Moja bratanica lat 12 dostała je teraz od nas na Święta i podobno u niej w klasie jest teraz szał Niedoparków
    Wojtek też za wcześnie.
    Myszka Chrapiszka cała seria uwielbiana u nas jeśli dobrze pamiętam to od 3 r.ż. Po dzień dzisiejszy a właśnie syn skończył 6 lat.
    Klarę b. Lubimy ale zaczynaliśmy czytać w granicach 4 lub nawet 5 urodzin. Natomiadt moja sąsiadka czytała już 2.5 latkowi.
    U nas na pewno w tym wieku by to nie przeszło i by nie zrozumiał.
    Jeżyk jest bardzo fajny i ciekawy. Nawet moja 21 miesięczna córka pozwala na czytanie tej książki (ma swoje wybrane przy których nie przeszkadza i możemy normalnie ją czytać.
    W kieszonce to rozumiem że dla Ciebie?
    Matematyki nie znam.
    Dla młodszego dziecka baaaardzo polecam książkę Dzień z życia Czu. Mieliśmy ją najpierw z biblioteki ale trzeba było kupić. Córka tak ją uwielbia, że jak mieliśmy już swoją i zobaczyła że oddajemy do biblio wypożyczoną to z placzem mówiła "NIE". Dopiero jak pokazaliśmy jej naszą to złapała ją i puścić nie chciała. I tak od kilku miesięcy czytana kilka razy dziennie. Mało tekstu, fajne ilustracje, zabawna
    Nie znałam ksiażki o Czu dzięki

    W kieszonce mieliśmy raz z biblioteki i nawet synowi się podobała, może córce też by się spodobała
    Niedoparki i Wojtek w takim razie wylatują....
    Klarę czytamy teraz pierwszą część, zobaczę czy będą chcieli więcej.
    Myszka Chrapiszka w takim razie zostanie czekam na dalsze propozycje

  10. #810
    Chustomanka Awatar aniaszew
    Dołączył
    Jan 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    837

    Domyślnie

    Liczymy na spacerze miałam z biblioteki, raz przejrzałam. W sumie można zawsze coś samemu wymyślić związanego z liczeniem.

    Z kolei Myszka Chrapiszka nie powaliła mnie .

    W kieszonce i obie Klary uwielbiamy
    Kaja 17.12.2001, Adaś 26.09.2005, Mikołaj 19.12.2008 i Monisia 05.03.2012

    Blog http://aniaszew.blox.pl/html

  11. #811
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Klary uwielbiane, W kieszonce tez - to imo oprocz Klopotu i Wedrowania przy zasypianiu najbardziej dziecieca ksiazka Chmielewskiej. Wojtek i Niedoparki zdecydowanie za wczesnie, Chrapiszka fajna, ale u nas jakos srednio chwycila jak do tej pory;
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #812
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Czkam jeszcze na nowego Kastora i KK, ale jeszcze chciałabym coś dodać

    Córa zażyczyła sobie Krowę Matyldę o chorowaniu a syn Rabarbara i Strupka
    Moje wątpliwości dot. Tappiego dla starszych - czy jeszcze nie za wcześnie oraz kliniki małych zwierząt... Muszę wybrać jedną część albo pierwszą albo o wiośnie - wiosna temat na czasie Jeśli ktoś czytał obie to proszę o pomoc.

    1.
    Krowa matylda jest chora 1 - 2 dni 25,00 zł
    14,78 zł
    25,00 zł
    14,78 zł
    2. Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce 1 - 2 dni 29,90 zł
    18,51 zł
    29,90 zł
    18,51 zł
    3. Strupek Od ręki 29,00 zł
    17,26 zł
    29,00 zł
    17,26 zł
    4. Krowa Matylda na czatach TW 1 - 2 dni 25,00 zł
    14,78 zł
    25,00 zł
    14,78 zł
    5. Przygody Tappiego z Szepczącego Lasu Od ręki 24,90 zł
    13,34 zł
    24,90 zł
    13,34 zł
    6. Wiosna w klinice małych zwierząt w małej górce + cd 1 - 2 dni 29,90 zł
    18,51 zł
    29,90 zł
    18,51 zł
    7. Jeszcze dalsze burzliwe dzieje pirata Rabarbara 1 - 2 dni 29,90 zł
    18,32 zł
    29,90 zł
    18,32 zł
    8. Filip, Pusia i nowy przyjaciel 1 - 2 dni 24,90 zł
    15,43 zł
    24,90 zł
    15,43 zł

    zapomniałam jeszcze o Pettsonie i Findusie A co myślicie o Detektywie Pozytywce dla prawie 5latka?

    9. Detektyw Pozytywka Od ręki 24,90 zł
    14,94 zł
    24,90 zł
    14,94 zł
    10. Findus się wyprowadza Od ręki 23,90 zł
    14,26 zł
    23,90 zł
    14,26 zł
    11. RWETES W OGRODZIE PETTSON I FINDUS Od ręki 23,90 zł
    14,26 zł
    23,90 zł
    14,26 zł
    Ostatnio edytowane przez wruuuu ; 25-03-2017 o 13:14 Powód: dopisek

  13. #813
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    wruuuu o Klinice już odpisałam Ci wcześniej jak się pytałaś na ogólnym. Mam całą serię i u nas się przyjęła. Zakupiłam ją kiedyś na targach (chyba około 2 lat temu bo moja córka była malutka i zachstowana). Co konkretnie byś chciała wiedzieć na temat tych książek? Tylko wiosna ma płytę Cd.
    Detektywa Pozytywki nie znam ale wiem że w zeszłym roku (czyli 5 latkach) w pkolu u mojego syna było czytane i dzieciom się podobało (tak mówiły Panie).
    Tappi ten dla starszych czyli ilustracje cz-b i bardzo oszczędne w szczegóły. Mało ich w porównaniu do tych kolorowych pozycji.
    Niedawno był wątek poruszony że tam rażą co niektórych zwroty np:walnął go w łeb i inne, że agresja itp. Faktycznie zdarzają się tego typu określenia w tych cz-b Tappich. Mnie to nie razi jakoś szczególnie ale wiem, że różnie rodzice do tego podchodzą. Moja koleżanka czytała tego Tappiego swojemu niespełna 4 latkowi. Chłopiec wielki fan Tappiego. Także zależy od dziecka. My zaczęliśmy czytać kiedy natala o nim pisała więc mój syn miał wtedy około 5 lat, może ciut mniej, nie pamiętam bo ten czas leci jak opętany .
    Rabarbbara zaczęliśmy z powodzeniem czytać w granicach 6 urodzin.
    Krowa Matylda, Pettson i Findus u nas wałkowane non stop. . Pettson to książka, maskotki, memo, audiobooki, puzzle, pocztówki, etc Bardzo lubiany.
    Filip dopiero odebrałam. Jeszcze nie czytany.
    Strupek - to taka książka która raz czytana raz odkładana. Zależy od -szczerze nie wiem czego

  14. #814
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    wruuuu o Klinice już odpisałam Ci wcześniej jak się pytałaś na ogólnym. Mam całą serię i u nas się przyjęła. Zakupiłam ją kiedyś na targach (chyba około 2 lat temu bo moja córka była malutka i zachstowana). Co konkretnie byś chciała wiedzieć na temat tych książek? Tylko wiosna ma płytę Cd.
    Detektywa Pozytywki nie znam ale wiem że w zeszłym roku (czyli 5 latkach) w pkolu u mojego syna było czytane i dzieciom się podobało (tak mówiły Panie).
    Tappi ten dla starszych czyli ilustracje cz-b i bardzo oszczędne w szczegóły. Mało ich w porównaniu do tych kolorowych pozycji.
    Niedawno był wątek poruszony że tam rażą co niektórych zwroty np:walnął go w łeb i inne, że agresja itp. Faktycznie zdarzają się tego typu określenia w tych cz-b Tappich. Mnie to nie razi jakoś szczególnie ale wiem, że różnie rodzice do tego podchodzą. Moja koleżanka czytała tego Tappiego swojemu niespełna 4 latkowi. Chłopiec wielki fan Tappiego. Także zależy od dziecka. My zaczęliśmy czytać kiedy natala o nim pisała więc mój syn miał wtedy około 5 lat, może ciut mniej, nie pamiętam bo ten czas leci jak opętany .
    Rabarbbara zaczęliśmy z powodzeniem czytać w granicach 6 urodzin.
    Krowa Matylda, Pettson i Findus u nas wałkowane non stop. . Pettson to książka, maskotki, memo, audiobooki, puzzle, pocztówki, etc Bardzo lubiany.
    Filip dopiero odebrałam. Jeszcze nie czytany.
    Strupek - to taka książka która raz czytana raz odkładana. Zależy od -szczerze nie wiem czego
    Dzięki wielkie za szczegółową odpowiedź
    Czytałam Twoją wcześniejszą odpowiedź dotyczącą Kliniki zwierząt, tylko zastanawia się, którą część kupić.. Ma znaczenie kolejność?
    Nad Tappim się waham, ponieważ syn nigdy bardzo wielkim fanem jego nie był, może uda mi się gdzieś znaleźć w bibliotece i sprawdzić
    Rabarbar mu się podobał, udało mi się zdobyć drugą część więc będziemy czytać dalej
    Pozytywka byłby czymś nowym, ponieważ nie mamy nic w tej tematyce

  15. #815
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,781

    Domyślnie

    Strupek u nas jest niezmiennym hitem od dawna
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  16. #816
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie


    Jeszcze ta książka chodzi mi po głowie ktoś czytał ?

  17. #817
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    U nas Strupek, Piersi, Dziurki w nosie i Pępek czytane bardzo często. Czy ktoś wie czy planowana jest jakaś następna część ?

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  18. #818
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    U nas Strupek, Piersi, Dziurki w nosie i Pępek czytane bardzo często. Czy ktoś wie czy planowana jest jakaś następna część ?
    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    po angielsku jest jeszcze o stopach - to pewnie po polsku tez wydadza kiedys.


    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta

    Jeszcze ta książka chodzi mi po głowie ktoś czytał ?
    mysmy zaczeli i jakos nie chwycila, sama nie wiem czemu. moze pora sprobowac raz jeszcze?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  19. #819
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Rozpocznij od pierwszej części.
    Tam jest wczesna wiosna z tego co pamiętam.
    Na Cd masz piosenki. Moja córka lubi przy nich tańczyć i się wygłupia. Cd oczywiście w wiosennej Klinice.
    A wiesz że inspiracją do napisania tych powieści jest m.in. jego praca z dziećmi które są w śpiączce?
    Kiedyś czytałam w necie wywiad z nim, ale teraz nie mogę na niego trafić.
    Są cudowne ilustracje. Na pewno nie będziesz żałowała bo opowieści są niesamowite.
    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Dzięki wielkie za szczegółową odpowiedź
    Czytałam Twoją wcześniejszą odpowiedź dotyczącą Kliniki zwierząt, tylko zastanawia się, którą część kupić.. Ma znaczenie kolejność?
    Nad Tappim się waham, ponieważ syn nigdy bardzo wielkim fanem jego nie był, może uda mi się gdzieś znaleźć w bibliotece i sprawdzić
    Rabarbar mu się podobał, udało mi się zdobyć drugą część więc będziemy czytać dalej
    Pozytywka byłby czymś nowym, ponieważ nie mamy nic w tej tematyce
    Edit: Kuny mamy ale podobnie jak u natali

  20. #820
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    9. Co się stało z Albertem 1 - 2 dni 24,90 zł
    13,70 zł
    24,90 zł
    13,70 zł
    10. Czy jesteś tchórzem, Albercie? Od ręki 24,90 zł
    13,31 zł
    24,90 zł
    13,31 zł
    Kto ma te części Albertów? Warto?
    My póki co mamy: Nieźle to wymyśliłeś, Pospiesz się, Dobranoc, Sprytnie, Kto obroni Alberta

Podobne wątki

  1. Mam w koszyku jeszce przez 10 minut..
    Przez Pondo w dziale Oscha
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •