Strona 38 z 50 PierwszyPierwszy ... 28303132333435363738394041424344454648 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 993

Wątek: dlaczego mam tak duzo w koszyku i co z niego wyrzucic? :D

  1. #741
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Basnie Andersena mamy, ladne. Lazik i Klara jest - ale nie kazdemu dziecku sie podoba; to takie imo troche w klimatach Adasia i slonia. Prosze slonia klasyka - mamy jakie inne wydanie chyba, ale ksiazke jako taka warto! Mis uszatek to wiadomo (btw u nas w domu byl ban na dobranocke jakis czas, bo jak slyszelismy z bratem 'Pora na dobranoc...' to dostawalismy histerii, ze juz koniec ) Onichimowska lubie, choc tego akurat nie znam. reszty nie znam...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #742
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Dziękuję.
    Kocioludek jeszcze znalazlam, warto?
    I zastanawiam sie nad Uszatkiem, czy to zaczarowane kolko nie powtorzy sie z nowym zbiorczym z zapowiedzi nk. Probowalam doczytac, ale szczegolow nie znam...

  3. #743
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    o Kocioludku do poczytania u naszej forumowej rzezuchamy
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #744
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Bloga znam, post wlasnie tam czytalam o K8cioludku. Nie wiedzialam natomiast, ze autorka z forum .

  5. #745
    Chustonoszka Awatar MrsKJ
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    117

    Domyślnie

    Moim zdaniem warto dorzucić "Ja... Jane" - niepozorna broszurka, ale ładne ilustarcje, mało tekstu i piękne przesłanie. Córka uwielbia, chociaż sensu jeszcze nie rozumie. Nie jest to może jakiś must-have, ale moim zdaniem za 5 zł bardzo warto.

  6. #746
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrsKJ Zobacz posta
    Moim zdaniem warto dorzucić "Ja... Jane" - niepozorna broszurka, ale ładne ilustarcje, mało tekstu i piękne przesłanie. Córka uwielbia, chociaż sensu jeszcze nie rozumie. Nie jest to może jakiś must-have, ale moim zdaniem za 5 zł bardzo warto.
    Widzialam, nawet chwile podumalam . Przegladam co tam internety pisza. Dziekjje.

  7. #747
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Update koszyka, takie cztery wrzuciłam:
    Co się nie nadaje?





    Zwyczajny dzień Katarzyna Zimmerer







    12.00 PLN
    12.00 PLN










    O przygodach i igraszkach wesołego Patałaszka Anna Świrszczyńska







    12.00 PLN
    12.00 PLN










    Tappi i urodzinowe ciasto Marcin Mortka







    10.00 PLN
    10.00 PLN










    Kocioludek Długowłosy Etgar Keret







    9.50 PLN
    9.50 PLN




    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 16-10-2016 o 22:02

  8. #748
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Patalaszka mam na wishliscie, wiec bym brala - lubie Swirszczynska; Tappi u nas lubiany, ja akurat wole te bardziej dorosle, ale moje dzieci za kolorowymi tez przepadaja - wiec j.w. o Kocioludku juz wiesz, Zwyczajnego dnia nie znam.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #749
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Baśnie Andersena z Martel - jak dla mnie to książka na półkę. Duży format i bardzo ciężka.
    Ilustracje piękne ale sama książka nie do czytania. Mało poręczna i ta waga.

    Aleksander Onichimowskiej - u nas lubiany

  10. #750
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Baśnie Andersena z Martel - jak dla mnie to książka na półkę. Duży format i bardzo ciężka.
    Ilustracje piękne ale sama książka nie do czytania. Mało poręczna i ta waga.

    Aleksander Onichimowskiej - u nas lubiany
    Andersen dla mnie, dla ilustracji. Mam stare z Szancerowymi il, w miękkiej, a Martel to takie moje chciejstwo i przez nie składam zamówienie na dedalus, bo tam najtaniej.

    Natala, dzięki jeszcze raz. Dziękuję spadłąmznieba i zamawiam w takim razie.

  11. #751
    Chustomanka
    Dołączył
    Sep 2015
    Posty
    761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    wruuu pianinko dosyć fajne, ale klawisze niewielkiej wielkości; można poczekać i w okolicy świąt kupić takie samo ale czerwone z kolędami, cenowo lepiej też wychodzi (przynajmniej tak było przez dwa lata z rzędu)



    O tym mówisz? Nic innego nie udało mi się wygooglać, a szukam świątecznego właśnie.
    Miałam nadzieję na wydanie w tym roku przez Olesiejuka "My First Christmas Keyboard Book", lecz jeśli dotąd nie było w zapowiedziach to raczej się już nie pojawi.
    Niko 2012, Zo 2017

  12. #752
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    w ramach prezentu od babci dla 3-latki takie pozycje wybrałam, co Wy na to? może coś jeszcze?
    Basia i Boże Narodzenie
    Lenka
    Jabłonka Eli
    Tappi i pierwszy śnieg

  13. #753
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Tuja mnie się podoba bardzo
    Marta dopiero teraz dojrzałam. Zwyczajny dzień to jest książka z mnóstwem cytatów Janusza Korczaka i opowieściami o tym jak bardzo dorośli bywają przykrzy dla dzieci. A przecież mogliby inaczej. Piękna, wzruszająca. Wiekowo u nas 6+

  14. #754
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    dziękuję , to chyba zamawiam w imieniu babci

  15. #755
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Tuja mnie się podoba bardzo
    Marta dopiero teraz dojrzałam. Zwyczajny dzień to jest książka z mnóstwem cytatów Janusza Korczaka i opowieściami o tym jak bardzo dorośli bywają przykrzy dla dzieci. A przecież mogliby inaczej. Piękna, wzruszająca. Wiekowo u nas 6+
    Ksiazka i dla doroslych. Choc momentami bardzo przejaskrawiona i ma sie wrazenie, ze wszyscy sie na tego chlopca uwzieli, a on ma same wspaniale pomusly . Nie mniej warto.

  16. #756
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Tuja, ja potwierdzę 2 z Twojej listy, bo akurat mamy i ciągle czytamy Jabłonkę Eli i Basię i Boże Narodzenie (ta druga z biblio). Sama zamierzam właśnie kupić Tappi i pierwszy śnieg. A Lenka to z jakiego wydawnictwa?



  17. #757
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    Lenka z wydawnictwa Namas

    http://aros.pl/ksiazka/lenka-2

  18. #758
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Dzięki Nie znałam, a podoba mi się bardzo



  19. #759
    Chustoholiczka Awatar Paulina J.
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa/Nowa Praga
    Posty
    3,192

    Domyślnie

    Lenka, Basia i Jablonka - polecamy. Tappiego jeszcze nie mamy, ale tyle razy już o nim słyszałam, że chyba trzeba nadrobić

  20. #760
    Chusteryczka Awatar sensibileanima
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,738

    Domyślnie

    Dawno mnie tu nie było, myślicie, że nada się dla moich 4,5 oraz 1,5 (zdecydowanie bardziej dla 4,5 )


Podobne wątki

  1. Mam w koszyku jeszce przez 10 minut..
    Przez Pondo w dziale Oscha
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •