Strona 20 z 50 PierwszyPierwszy ... 10121314151617181920212223242526272830 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 993

Wątek: dlaczego mam tak duzo w koszyku i co z niego wyrzucic? :D

  1. #381
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Mnie sie podoba jestem najsilniejszy, niestety młodemu mniej

  2. #382
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    Slonetshko, wieczorkiem ci rzucę cis co dla Bena jest hitem - może i u was podlapie, zerkniesz sobie

  3. #383
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,800

    Domyślnie

    slonetshko - ja bym nie powiedziała, że specyficzne. Po prostu mam raczej tendencję do kupowania na wyrost niż "wstecz", bo tych zazwyczaj się już bardzo dużo nie poczyta - ale owszem, moi chętnie słuchają książek, które teoretycznie są czytane dla najmłodszego (ostatnio średni np bibliotecznego "Tato!"). A jak jest jakiś przyszły albo młodszy czytelnik, to zawsze kupując ma się argument, że jeszcze przecież dla kolejnego będzie. Dobry wynalazek, takie najmłodsze dziecko
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  4. #384
    Chustoholiczka Awatar slonetshko
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    uk
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    slonetshko - ja bym nie powiedziała, że specyficzne. Po prostu mam raczej tendencję do kupowania na wyrost niż "wstecz", bo tych zazwyczaj się już bardzo dużo nie poczyta - ale owszem, moi chętnie słuchają książek, które teoretycznie są czytane dla najmłodszego (ostatnio średni np bibliotecznego "Tato!"). A jak jest jakiś przyszły albo młodszy czytelnik, to zawsze kupując ma się argument, że jeszcze przecież dla kolejnego będzie. Dobry wynalazek, takie najmłodsze dziecko
    O to to! Już się nie mogę doczekać aż zacznę do tych pierwszych tytułów wracać

  5. #385
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Duch z butelki u nas przeczytany 3 razy raptem, jak proponuję to syn stwierdza, że przeczytamy Yetiego...
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  6. #386
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Mi się podoba Jestem najsilniejszy dziecku mniej, ponieważ boi się wilka z okładki - ma "złe oczy" Duch z butelki ok a reszty nie znam - jeszcze

  7. #387
    Chustoholiczka Awatar slonetshko
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    uk
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Teraz mi mówicie, jak już wyrzuciłam?
    Wezmę go następnym razem bo coś za mocno rozbieżne opinie są... Muszę sama ocenić

  8. #388
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slonetshko Zobacz posta
    A miał ktoś z Was w rękach Różowe środy?
    Specjalnie dla Ciebie przeczytałam teraz pierwszy rozdział Sara jest chyba pierwszoklasistką, ma ulubioną ciotkę Huldę, która mieszka w domu z innymi niepełnosprawnymi (ruchowo, umysłowo, niemową itd.). Pojawiają się kontrowersyjne myśli i oceny "kompletna wariatka" itp; sporo słów, które niektórym przeszkadzają w książkach dla dzieci (głupi, wariat, idiotyzm). Sara uważa, że ciotka jest miła i mądra, jej rodzice, a zwłaszcza ojciec - wręcz przeciwnie, często wypowiada się o niej pogardliwie.
    Moim zdaniem, to książka dla dużych dzieci i wymagająca dyskusji z dzieckiem przy czytaniu. Mnie się spodobała, uważam, że dla mojej ośmiolatki będzie OK.
    Julka 2001, Zosia 2007

  9. #389
    Chustoholiczka Awatar slonetshko
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    uk
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniakom Zobacz posta
    Specjalnie dla Ciebie przeczytałam teraz pierwszy rozdział Sara jest chyba pierwszoklasistką, ma ulubioną ciotkę Huldę, która mieszka w domu z innymi niepełnosprawnymi (ruchowo, umysłowo, niemową itd.). Pojawiają się kontrowersyjne myśli i oceny "kompletna wariatka" itp; sporo słów, które niektórym przeszkadzają w książkach dla dzieci (głupi, wariat, idiotyzm). Sara uważa, że ciotka jest miła i mądra, jej rodzice, a zwłaszcza ojciec - wręcz przeciwnie, często wypowiada się o niej pogardliwie.
    Moim zdaniem, to książka dla dużych dzieci i wymagająca dyskusji z dzieckiem przy czytaniu. Mnie się spodobała, uważam, że dla mojej ośmiolatki będzie OK.
    Dziękuję Ci bardzo. Zatem cieszę się że zaryzykowałam. Będzie nowy pretekst do rozmowy o niepełnosprawności.

  10. #390
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    chyba juz zamowilas
    ja bym wywalila Ducha i Jestem najsilniejszy (edit: zreszta Najsilniejszy tez jest po angielsku) - za pozno imo. Muminki kupilabym po angielsku a recenzja Rozowych srod tutaj




    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  11. #391
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    chyba juz zamowilas
    ja bym wywalila Ducha i Jestem najsilniejszy (edit: zreszta Najsilniejszy tez jest po angielsku) - za pozno imo. Muminki kupilabym po angielsku a recenzja Rozowych srod tutaj
    plus tajemnice hotelu, średnia
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  12. #392
    Chustoholiczka Awatar slonetshko
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    uk
    Posty
    4,139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    plus tajemnice hotelu, średnia
    Tajemnice zbieramy wszystkie, zostały chyba jeszcze tylko dwie. Więc to do kolekcji.

    ZUOuza, pytałas o Billego.. Hmm ja mam mieszane odczucia. Pierwsze mieliśmy Billy jest zły. Na początku wkurzała mnie ta książka, bo mały Billy był dla wszystkich wredny, ale w końcu mu wybaczyli bo okazało się, że to przez to że był chory
    Teraz mieliśmy Billy w szkole. Taka jest trochę o niczym
    No ale że mój syn się wkręcił na maksa, to kupuję następne. Ale szczerze powiem, gdybym nie kupiła w ciemno i złapała najpierw gdzieś w księgarni... to pewnie nigdy bym nie kupiła Albert sto razy lepszy.

  13. #393
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Billy jest zly lubie bardzo - bo pokazuje, ze mozna sie czasem zloscic, swiat sie od tego nie zawala, mama nie dostaje spazmow i w ogole taka zlosc czasem tez jest potrzebna. mnie sie Billy podoba w calosci zreszta. mame tez ma fajowa, zwlaszcza z tomu o potworze
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #394
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,812

    Domyślnie

    My mamy Billy i gwizdek, starszy bardzo lubi
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  15. #395
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Potrzebuje pomocy tylko z czescia koszyka
    chce zostawic dwie z tych ksiazek. Ktora wyrzucic?



    Patrzylam tez na Cialo bez tajemnic, ale nie ma :/ A moze sa jakies inne, ktorych nie zauwazylam?
    Dwie chce brac, ale nie wiem ktore.

    Edit: zmieniłam zdjęcie zawartości koszyka bo natelwfonie wyglądało strasznie. Nie wiem czy tylko u mnie
    Ostatnio edytowane przez Gundi ; 20-11-2015 o 20:34
    2009 2012

  16. #396
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gundi Zobacz posta
    Potrzebuje pomocy tylko z czescia koszyka
    chce zostawic dwie z tych ksiazek. Ktora wyrzucic?
    8.
    Lotnisko bez tajemnic
    Autor: Jones Rob Lloyd
    Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.
    Oprawa: kartonowa
    usuń
    29,99 31,0% 20,69
    20,69
    9.
    Samochody bez tajemnic
    Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.
    Oprawa: książka całokartonowa
    usuń
    26,99 31,0% 18,62
    18,62
    10.
    Świat bez tajemnic
    Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.
    usuń
    29,99 31,0% 20,69
    20,69


    Patrzylam tez na Cialo bez tajemnic, ale nie ma :/ A moze sa jakies inne, ktorych nie zauwazylam?
    Dwie chce brac, ale nie wiem ktore.
    Jest jeszcze jedna z Olesiejuka z okienkami o ciele człowieka, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć tytułu jak dla mnie bardzo podobna do tej Ciało bez tajemnic tylko podobno ciut bardziej rozbudowana w takim sensie, że dla starszych dzieci.
    A co lubią dzieci ? Samochody dla fanów motoryzacji, samoloty są też ciekawe a ta o ziemi jest taka ogólna może trzeba zrobić losowanie
    Ostatnio edytowane przez wruuuu ; 20-11-2015 o 20:43

  17. #397
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Wruu mówi o sekretach ludzkiego ciała. Ja bym wzięła ciało i samochody samochody mamy, są fajne.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  18. #398
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Dzięki wruuuu Dlatego mam problem, bo nie ma do wyboru tematów, które lubiliby jakoś wyjątkowo. O samochodach to pewne, że by im się podobało, ale któremu to dać?
    O tym ciele człowieka poszukam może później.
    2009 2012

  19. #399
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    Wruu mówi o sekretach ludzkiego ciała. Ja bym wzięła ciało i samochody samochody mamy, są fajne.
    Dzięki Kudłata bo mnie męczyło, że nie mogę sobie przypomnieć

  20. #400
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    Wruu mówi o sekretach ludzkiego ciała. Ja bym wzięła ciało i samochody samochody mamy, są fajne.
    Aaaaaa! Ja tego posta przeoczyłam Jeszcze w następnym napisałam, ze poszukam.
    A zamówienie zrobione i wybrałam samochody i lotnisko. Cóż, jak się spodoba to następnym razem.
    Dzięki dziewczyny przynajmniej już znam tytuł i wiem jak wygląda okładka.
    2009 2012

Podobne wątki

  1. Mam w koszyku jeszce przez 10 minut..
    Przez Pondo w dziale Oscha
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •