Strona 50 z 50 PierwszyPierwszy ... 40424344454647484950
Pokaż wyniki od 981 do 993 z 993

Wątek: dlaczego mam tak duzo w koszyku i co z niego wyrzucic? :D

  1. #981
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    W szczegolnosci te ktore powtarzaly sie namietnie .

    Pana Brumma na pewno, ulubiony nasz jedzie pociagiem.

    Do watku Co dzis czytalem zajrzyj, myslalam ze ten spadlamznieba linkowala. W tym watku najnowsze wpisy beda o tym co niedawno czytalismy. G. Bedzie 3 lata mial na koniec listopada, zatem wiek podobny
    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 06-10-2018 o 09:36

  2. #982
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,724

    Domyślnie

    U nas w tym wieku u obojga dzieci przede wszystkim Albert i Elmer królowały.

  3. #983
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Elmer tak. Ulubione byly te w ktorych wystepowal dziadek Eldo. I w zoo syn szukal slonia w kratke, po czym stwietdzil ze dzis chyba jest dzien Elmera (wtedy Elmer pomalowal sie na kolor sloniowy )

  4. #984
    Chusteryczka Awatar jaskolkax
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,232

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny. Właśnie wybraliśmy kilka książek.

    Nusia, Mama mu, jednego Alberta i Rycerze i Smoki.
    Zobaczymy czy się spodobają

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  5. #985
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    Rycerze i smoki fajni - Ksieżniczki i smoki (były pierwsze) fajniejsze, u nas lubiane niezależnie od płci. U nas zawsze w tym wieku sprawdzało się O zimie - też z Zakamarków. Brumm mnie nie zachwycił, za to lubię (a dzieci przede wszystkim) Krowę Matyldę (Media Rodzina) - z tych, co znamy ulubiona "Krowa Matylda na czatach - trochę prostsza od Mamy Mu, wywołująca salwy śmiechu u dzieci. No i Albert - zwłaszcza "Nieźle to sobie wymyśliłeś Albercie".
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  6. #986
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Krowa Matylda u nas tez lubiana. Pyknela szybciej niz Mama Mu. Natomiast jak juz Mama Mu zaskoczyla, to zdetronizowala.Matylde. I widze ze wy czytacie Findusa, a tam tekstu wiecej, wiec Mama Mu pewnie bedzie ok. My Findusa jeszcze nie ruszalismy.

  7. #987
    Chusteryczka
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    1,724

    Domyślnie

    Moja córka mając 2,5 roku lubiła Uśmiech dla Żabki, Wesołego Ryjka, Żabka i Ropucha (moja ukochana seria), wiersze. Niektóre z serii Poczytaj mi mamo też były okej. Pana Maluśkiewicza czytalysmy bez przerwy (ładne wydanie Dwóch Sióstr). Ach, i Basie i Franka, oczywiście. Do oglądania Ulica Czeresniowa i Rok w lesie.

  8. #988
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,724

    Domyślnie

    Moi jeszcze jako dwulatkowie uwielbiali książki wydawnictwa Tako z serii OQO, zwłaszcza Kukuryka, Złego Wilka.

    jaskolkax, jak masz ochotę, to zapraszam do mnie na oglądanie, mam sporo tego na półkach .

  9. #989
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Ja jeszcze dorzucę Percyego, Antonino, Kicię Kocię i Pucia

  10. #990
    Chusteryczka Awatar jaskolkax
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    2,232

    Domyślnie

    Mama Mu i Nusia bardzo się podobały. Przeczytaliśmy po 3 razy każdą wypożyczoną część. Muszę wziąć z biblioteki Krowę Matyldę.

    Jestem szczęśliwa, że syn tak lubi słuchać książki i zasypia jak mu na noc czytam. Nawet nie myślałam, że 2,5 latek tak będzie potrafił się skupić na książce.
    Mam wrażenie, że przeszliśmy na inny etap bo syn nie zagląda już do obrazkowych książek tak często.

    Albert miał brzydkie obrazki i nie podobało mi się, że ojciec palił fajkę przy dziecku...

    Rycerze i Smoki -chyba jest na to za mały, bo jest mowa w nich o zabijaniu.

    Samuela skorzystam z zaproszenia w dogodnym dla Was czasie ale będę musiała wziąć syna a on jak zobaczy zabawki, to nie będzie chciał wracać

    Wruuu pisząc o Percym masz na myśli Percego Jacksona?

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  11. #991
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,724

    Domyślnie

    Percy to Park Percy'ego, https://domowa.tv/opowiesci-z-parku-...-zwierzatkami/

    Tego samego autora fajny jest jeszcze Albert le Blanc

    jaskolkax zapraszam

  12. #992
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    W tym wieku jeszcze seria o Miko, fajne ciepłe bajeczki. I Muminki Egmontu, jeśli lubicie.
    Ps. Ja za to uważam, że ilustracje w Albercie są genialne a grafika ponadczasowa
    J.2014 i E.2016

  13. #993
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,754

    Domyślnie

    moi chłopcy uwielbiali Antonino! (część z ratowaniem niedźwiedzia), aczkolwiek tekstu tam mało.

    Córka koło 3 lat zaskoczyła Julkę i Julka (obecnie Jaś i Janeczka) - mniej obrazków, więcej tekstu - wreszcie mogłam czytać nie w kółko te same książeczki, ale 5 tomów historyjek! (te też są w zamowieniu zbiorowym - chyba Dwie Siostry teraz wydają)
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

Podobne wątki

  1. Mam w koszyku jeszce przez 10 minut..
    Przez Pondo w dziale Oscha
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •