Strona 40 z 50 PierwszyPierwszy ... 303233343536373839404142434445464748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 993

Wątek: dlaczego mam tak duzo w koszyku i co z niego wyrzucic? :D

  1. #781
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    nie znam Kota Karima i Rycerzem byc, reszta imo do wziecia. o dodawaniu sie nie wypowiem, z torbami bys poszla
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #782
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,876

    Domyślnie

    Dziękuję Wam dziewczyny za opinie. Bardzo!
    Właśnie się zastanawiam, czy tego dziadka jest sens, ale moi mają ze swoim bardzo mocna więź i pomyślałam, że może u niego leżeć
    Natala, plis pomoz mi zbankrutowac! ) podrzuć choćby kilka tytułów, robiłam ten koszyk przez dwa tygodnie, a wciaz mam wrażenie, że nic szałowego nie ma. No nie jestem na bieżąco, zatrzymałam się na etapie 3-4 latka. No i chce moc też podsunąć tytuły babciom, ciociom...
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  3. #783
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Paprotko to mi jeszcze napisz cos o zainteresowaniach chlopakow.

    Wesolego Ryjka znacie? u nas ostatnio szal na Zubra Pompika byl, z nowosci samochodowe Madre myszy moga byc fajne.
    8+2 i pierwsze swieta (cala seria fajna, to nowosc);
    nowy Pomelo jest - jelsi lubicie; z musthave imo Kajtek i mis (niecierpliwie czekam na kolejne zapowiadane czesci!)
    Pikotek duuuuga ksiazka obrazkowa
    na czasie O Mikolaju, ktory zgubil prezenty

    wiecej chcesz?
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #784
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Nie jestem natala ale podsunę kilka pozycji które ostatnio kupiłam lub zamierzam kupić
    Bajka o rozczarowanym Rumaku Romualdzie - jakby co mogę wkleić zdjęcia
    Kocia gwiazda - Gianni Rodari
    Mały Asmodeusz
    Przygód kilka owcy i wilka
    Przygoda Baltazara Gąbki
    Płetwal błekitny
    Miś Uszatek
    Przygody zabawek
    Basia i zwierzaki
    Niedoparki
    Gang fałszywych Mikołajów
    Figury
    Brzechwa dzieciom Wiersze jeśli nie masz bajek to również bajki
    O Ince która zachowała się jak trzeba
    To częś tego co mam z ostatnich tygodni. Jeśli będziesz chciała mogę coś jeszcze dopisać bo lista jest długa

  5. #785
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    Paprotko to mi jeszcze napisz cos o zainteresowaniach chlopakow.

    Wesolego Ryjka znacie? u nas ostatnio szal na Zubra Pompika byl, z nowosci samochodowe Madre myszy moga byc fajne.
    8+2 i pierwsze swieta (cala seria fajna, to nowosc);
    nowy Pomelo jest - jelsi lubicie; z musthave imo Kajtek i mis (niecierpliwie czekam na kolejne zapowiadane czesci!)
    Pikotek duuuuga ksiazka obrazkowa
    na czasie O Mikolaju, ktory zgubil prezenty

    wiecej chcesz?
    Jak my lubimy Kajtka i misia.
    Byłam wtedy w ciąży z córką kiedy była premiera i spotkanie z autorką. Co jakiś czas wracamy do niej.
    Żubr pompik potwierdzam też wszyscy lubimy.
    Mój syn nazywa go pompką

  6. #786
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,876

    Domyślnie

    Wrrr, dwa razy mi skasowało post, jak już kończyłam!

    Dziękuję Wam baaaardzo, ukłony! Idę sprawdzać

    Natala - starszy lubi dosłownie wszyyystko, żeby czytać jemu i sam też sporo czyta. Ostatnio ma kręćka patriotycznego i historycznego. Lubi podróżnicze, Nelę uwielbia i generalnie coraz częsciej, jak proponuję Basie i tym podobne, to mówi, że to wymyślone, że woli coś co wydarzyło się naprawdę

    Antek lubi przyrodę, piłkę nożna, łamigłówki (z detektywistycznych mamy tylko biuro lassego i mai)

    Serio ten Żubr taki super? Ja nie bardzo lubię ilustracje Samojlika, ale może się przemogę A ma któaś z Was tę pisaną z Wajrakiem? Nie znam tytułu edit: Umarły las
    Kajtek i miś biorę, nie wiem czemu myślałam, że to dla maluchów a jak nam nie podpasuje, to mamy chrześnicę Tosie

    Natala, czy w tym o Mikołaju co zgubił prezentu nie ma jakiś herezji okołobożonarodzeniowych? Staram się kontynuować opcję Mikołaja - biskupa

    Romuald - wydaje się być super! I płetwal błękitny! I owca z wilkiem! O Ince też wpisuję!

    Spadłamznieba - gdzie Ty masz koszyk? Już kolejnej pozycji, którą chciałam nie widzę w arosie...
    A no i właśnie dumam nad Brzechwą, chciałam wiersze, ale w bajkach jest lis witalis, któego chciałam bardzo...
    Ostatnio edytowane przez Paprotka ; 20-11-2016 o 23:33
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  7. #787
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    OK, to jedziem

    dwie najlepsze przyrodnicze jakie mamy - Pupy, ogonki i kuperki oraz Geby, dzioby i nochale (i juz wiem co chlopaki dostana pod choinke - audiobook )

    pilkarskie moi uwielbiaja z egmontu ja w sumie tez lubie

    detektywistyczne - Joachim Lis jest swietny, Latajacy detektyw takoz. albo Detektyw Nosek moze?

    z patriotyczncyh i historycznych wyd. Bajka Mazurek Dabrowskiego jest swietny. Orzel bialy zreszta tez.
    jak pozdroznicze to moze Afryka Kazika? albo inne ksiazki Wierzbickiego?

    Mikolaja przegladne jutro, bo dawno w rekach nie mialam. a jak juz 7 raz uspilam Sz to jednak bym go wolala nie obudzic tlukac sie po pokoju...

    jak chcesz wiecej to pisz, ja naprawde tak moge bez konca
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  8. #788
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Paprotka zazwyczaj kupuję w bonito.pl
    Natomiast sporo kupuję w antykwariata h, księgarniach stacjonarnych, innych księgarniach internetowych.
    Mam ulubioną księgarnię internetową z historycznymi i tam zazwyczaj kupuję historyczne.

    Seria egmontu o piłkarzach jest bardzo fajna. Wczoraj byliśmyrodzinnie na spotkaniu z autorką i wiem że kolejna książka się szykuje za pół roku.
    Będzie o bramkarzu. Autorka nie chciała powiedzieć o którym ale padło kilka propozycji i jak ktoś powiedział Neuer to powiedziała że bliziutko

  9. #789
    Chustonówka
    Dołączył
    Nov 2016
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    2

    Domyślnie

    "Niedoparki" - jak najbardziej. Cała seria jest, naprawdę ładna i po przeczytaniu "do odzysku", bo dzieciaki później chętnie tworzą własne stworki ze skarpet )
    Druga część w sumie lepsza od pierwszej, ale jest ciągłość historii we wszystkich tomikach.

  10. #790
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Właściwie to nie o redukcję mi chodzi, ale może jakąś garść inspiracji. Co jeszcze fajnego, chętnie w okołoświątecznym klimacie, dla 4,5 latka i półtoraroczniaka. Może coś wywalić, a czymś lepszym zastąpić?
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  11. #791
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    rozumiem, ze Potter to dla Ciebie bardziej? Hotzenplotz im moze poczekac troche. Basie o swietach macie? jak nie, to moze zmienic jedna z koszykowych. Wesoly ryjek i zima jest cudna i troche okoloswiateczna, polecam moze Zubra Pompika dolozyc ktoregos, na probe? oczytany 4,5 latek spokojnie powinien sobie poradzic moim zdaniem. pewnie cos jeszcze wymysle, tylko jutro...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #792
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Haha no tak, zapomniałam dopisać. HP dla mnie
    Basię świąteczną i Ryjka mamy.
    A zamiast Hotzenplotza mogłabyś nam polecić coś z dłuższą fabułą do czytania? Teraz czytamy Kajtka i Misia i nieobrazkowe Mamy Mu, ale to jednak są pojedyncze historyjki. Koko Smoko już mi bokiem wychodzi, chciałabym coś dla odmiany, dłuższego. Zamówiłam w innej księgarni Niezwykły Święty Mikołaj, ale może coś jeszcze?
    Pompika mamy jesiennego i po początkowej fazie teraz leży. Może spróbuję tematycznie zimowego
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  13. #793
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Zagadki jeza Pepe? (no dobra, napisalam, sprawdzilam - na allegro sa, gdzie indziej nie - mialo byc duzo czesci, wyszly dwie i chyba przestali wydawac - a szkoda, fajne sa).

    pomysle cos wiecej i dopisze pozniej...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #794
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Jeża mamy
    A coś z serii Mistrzów Ilustracji nadawałoby się? Mamy Odwiedziła mnie żyrafa i 30 lutego.
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  15. #795
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Seria Klinika małych zwierząt np: Zima w klinice małych zwierząt.
    Zimowe przygody jeżyka spod jabłoni
    Nowy Tappi - Przepyszne opowiadania i przepisy Tappiego
    Seria o Gwizdku - jest książka zbiorcza z opowiadaniami autorka Barbara Gawryluk
    Przygody zabawek - niesamowicie ciepła książka. Bardzo niepozorna
    Seria o Kacprze autor Mick Inkpen
    Lotta trzy opowiadania
    Seria o Emilu np: Skąpy nie jestem powiedział Emil
    Żabek iRopuch albo ta najnowsza książka Arnolda Lobel
    Kamienica Roksana Jędrzejewska-Wróbel
    Mikołaju, Czekam
    Seria o Kowboju Kubie
    Opowiadania na Boże Narodzenie wyd. Olesiejuk tl samo tylko pod inną nazwą i z tego co pamiętam innego formatu Świąteczne opowiadania Olesiejuk oczywiście
    Bangsi
    Charlie i Lola
    Małpiszonek Pippi
    Przygoda z drzewkiem wigilijnym
    Osobiście Hotzenplotza bym zostawiła.
    Skarpetki zdecydowanie dla starszych dzieci aniżeli 4,5 roku
    Nowego Elmera bym wzięła
    Może Krowa Matylda jeśli nie macie
    Pan Brumm

  16. #796
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Dzięki
    A czemu skarpetki dla starszych?
    Jeżyk spod jabłoni mi wpadł w oko.
    Za to Bangsi ciągle mi z koszyka wypadał, a teraz niedostępny ;/
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  17. #797
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Skarpetki - niby polecane już od 3r.ż (aczkolwiek w niektórych recenzja czy opisach jest 4-12 lat) ale tam jednak dużo emocji, trudne słownictwo, dużo niezrozumiałych określeń, metafor (jak dla tak małych dzieci).
    Mój syn bardzo je lubi i przez jakiś czas domagał się czytania (ma niespełna 6 lat a kupiłam zaraz jak się ukazała książka,więc czytałam mu w granicach 5,5 roku).
    Śmiał się i był ciekawy co się dzieje ze skarpetkami.
    Rozpiętość wieku jest ogromna i na pewno wyniesie coś 4 latek i 12 latek oraz dorosły.
    Książka napisana piękną polszczyzną co jest rzadkością ostatnio. Warto ją mieć w swojej biblioteczce natomiast poczekałabym z czytaniem jej tak małym dzieciom. Można, ale po co?

  18. #798
    Chustopróchno Awatar Paprotka
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Rybnik
    Posty
    13,876

    Domyślnie

    ja wam dziękuję dziewczyny, pod czytane was i pracuje jeszcze nad koszyki em, mi chyba tyle wystarczy
    Francik (06.08.09), Antoniczek (10.04.11) (*23.05.12), Janko (23.01.14), Zeflik (12.09.15)

    Zapraszam do galerii TUTAJ na handmade TUTAJ



  19. #799
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    Skarpetki moj 3,5latek uwielbia To chyba jedyna ksiazka z dłuższą fabula ktora ciagle czytamy
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #800
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Skarpetki moj 3,5latek uwielbia To chyba jedyna ksiazka z dłuższą fabula ktora ciagle czytamy
    Nie chodzi o to, że dzieci tego nie uwielbiają.
    Mój syn też uwielbia, natomiast czy faktycznie rozumie wszystko? Nie sądzę.

Podobne wątki

  1. Mam w koszyku jeszce przez 10 minut..
    Przez Pondo w dziale Oscha
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •