Strona 15 z 50 PierwszyPierwszy ... 5789101112131415161718192021222325 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 993

Wątek: dlaczego mam tak duzo w koszyku i co z niego wyrzucic? :D

  1. #281
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Zbliżają się drugie urodziny mojej córki i w związku z tym potrzebuję pomocy za bardzo przekroczyłam budżet ... co wyrzucić?

    1. Kochane Zoo
    2. Krowa Matylda na wakacjach 1 - 2 dni 25,00 zł
    15,30 zł
    25,00 zł
    15,30 zł
    3. Nasza mama czarodziejka 1 - 2 dni 21,90 zł
    13,00 zł
    21,90 zł
    13,00 zł
    4. Pan Brumm jedzie pociągiem 1 - 2 dni 24,90 zł
    14,85 zł
    24,90 zł
    14,85 zł
    5. A dlaczego 1 - 2 dni 24,90 zł
    14,34 zł
    24,90 zł
    14,34 zł
    6. Moja pierwsza księga pojazdów 1 - 2 dni 19,99 zł
    12,48 zł
    19,99 zł
    12,48 zł
    7. Mama Mu na rowerze i inne historie 1 - 2 dni 29,90 zł
    17,43 zł
    29,90 zł
    17,43 zł
    8. Nusia i wilki 1 - 2 dni 27,90 zł
    16,26 zł
    27,90 zł
    16,26 zł
    9. Akademia Mądrego Dziecka Kto robi hu hu Od ręki 16,99 zł
    10,31 zł
    16,99 zł
    10,31 zł
    10. Pomelo i kolory 1 - 2 dni 29,90 zł
    17,43 zł
    29,90 zł
    17,43 zł
    11. Kicia Kocia na placu zabaw 1 - 2 dni 6,90 zł
    4,17 zł
    6,90 zł
    4,17 zł








    Chciałam jeszcze Melę na rowerze, ale w nieprzeczytane nie ma...
    Ostatnio edytowane przez merida ; 12-09-2015 o 01:58



  2. #282
    Chusteryczka Awatar Sowa
    Dołączył
    Mar 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    1,635

    Domyślnie

    Kto robi hu-hu IMO dla młodszych i te wierszyki są mocno średnie. Kicię kocię na placu zabaw zostaw, jest jedną z fajniejszych z serii. Z resztą nie pomogę.
    A. VI 2014

  3. #283
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    1. chyba już za późno, hit raczej w przedziale wiekowym 1-2
    2. nie wolisz tej części o zasypianiu? mi ta średnio się podoba
    3. nie znam
    4. Tak, tak!
    5. też już chyba za późno....
    6. może złapie jak lubi oglądać obrazki
    7.a to nie jest ta mama Mu co nie ma obrazków tylko sam tekst? Może coś łatwiejszego na początek, może huśtawka?
    8. można spróbować
    9. chyba już za późno
    10. nie znam
    11.OK

    Skoro to już 2 urodzinki to może coś Tulleta, Alberta jakiegoś (Nieźle to wymyśliłeś, Pospiesz się lub Dobranoc)? a może obrazkowe Muminki (Muminek i ...), Percy?, i polecam Lodge Jo z serii Pociągnij i przesuń a i jeszcze wierszowane Kreciki z Bajki mój uwielbiał w tym wieku

  4. #284
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Kochane zoo, A dlaczego, księga pojazdów, kto robi hu hu - do wywalenia. To raczej prezenty na pierwsze urodziny. Reszta ok



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #285
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Matyldę weź na czatach albo bawi się w chowanego, zoo i hu hu weź dla Wiktora wywal mamę mu i księgę pojazdów (chyba, że księga pojazdów ma być dla Wiktora )
    Edit: a jak musisz coś jeszcze wyrzucić to pomelo imo, jest baaardzo abstrakcyjny
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  6. #286
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Kudlata, a dlaczego wywalilabys Mamę Mu?



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  7. #287
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Bo ta część jest mniej obrazkowa, bardziej tekstowa a poza tym nie lubię mam o huśtawce i totalnie nie pociąga ani mnie ani Kuby
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  8. #288
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Mama Mu na rowerze to kilka opowiadań, mniej obrazków - dla starszych. Moja mama czarodziejka jest lektura szkolna dla klasy II - może i mozna czytać wcześniej, ale niekoniecznie na drugie urodziny.
    Julka 2001, Zosia 2007

  9. #289
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie dlaczego mam tak duzo w koszyku i co z niego wyrzucic? :D

    Faktycznie, nie zwróciłam uwagi ze to ta specyficzna cześć. Na telefonie ikonki zdjeć są małe.
    Ja bym z Mamy Mu nie rezygnowała zupełnie, tylko wymieniła na inny tytuł np. Mama Mu nabija sobie guza, Mama Mu na huśtawce.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  10. #290
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Ja bym wyrzuciła 3, 5 i 7
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  11. #291
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniakom Zobacz posta
    Mama Mu na rowerze to kilka opowiadań, mniej obrazków - dla starszych. Moja mama czarodziejka jest lektura szkolna dla klasy II - może i mozna czytać wcześniej, ale niekoniecznie na drugie urodziny.

    to samo chcialam napisac. plus jak pisza dziewczyny - Zoo, A dlaczego, ksiega pojazdow - poczekaj chwile i kup dla mlodszego. Akademii nie znam. Nusia moze jeszcze chwile poczekac moim zdaniem. zostawilabym Matylde, Brumma, Mame Mu tylko inna, z tych obrazkowych, Pomelo - choc moze wymienilabym na tekstowe bardziej - ale to juz wg uznania; Kicie Kocie.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  12. #292
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Ja z dziewczynami sie zgadzam, ewentualnie myślałam jeszcze o Panu Kuleczce, Wesołym Ryjku, Kajtek i miś- tam są fajne opowiadania, dla 2latka w sam raz moim zdaniem.
    Mój poltoraroczniak zakończył niedawno etap gryzienia książek i chce zeby mu czytać ciągle i fitem są książki o Meli (na rowerze, na zakupach) i o Bolusiu. A jakieś kartonowe obrazkowe? Wielki piknik?

  13. #293
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny, więcej napisze potem z komputera ale będzie mi dużo łatwiej wybrać dzięki Wam



  14. #294
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    merida ja trochę nie na temat, ale...jak zrobić takie to cos, ze widać ekran strony? to cos co dałaś.

  15. #295
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Tzn jak wkleić te pozycje? Ja po prostu skopiowałam ze schowka na nieprzeczytane.pl, ale lepiej (bardziej przejrzyście) wygląda schowek skopiowany np. z bonito. Dopiero teraz widzę, że przez tapatalka wygląda jeszcze tragiczniej niż na monitorze



  16. #296
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Dzięki jeszcze raz za pomoc Listę robiłam na szybko, czasem sugerując się jedynie skojarzeniami (że gdzieś coś dobrego o danej książce czytałam ) a czasem zerkałam do środka. Ale macie rację te kilka pozycji to już nie dla dwulatka

    Cytat Zamieszczone przez Sowa Zobacz posta
    Kto robi hu-hu IMO dla młodszych i te wierszyki są mocno średnie. Kicię kocię na placu zabaw zostaw, jest jedną z fajniejszych z serii. Z resztą nie pomogę.
    To się wstrzymam z hu hu, a Kicię kocię mamy jedną (na basenie) i Młoda bardzo lubi

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    1. chyba już za późno, hit raczej w przedziale wiekowym 1-2
    2. nie wolisz tej części o zasypianiu? mi ta średnio się podoba
    3. nie znam
    4. Tak, tak!
    5. też już chyba za późno....
    6. może złapie jak lubi oglądać obrazki
    7.a to nie jest ta mama Mu co nie ma obrazków tylko sam tekst? Może coś łatwiejszego na początek, może huśtawka?
    8. można spróbować
    9. chyba już za późno
    10. nie znam
    11.OK

    Skoro to już 2 urodzinki to może coś Tulleta, Alberta jakiegoś (Nieźle to wymyśliłeś, Pospiesz się lub Dobranoc)? a może obrazkowe Muminki (Muminek i ...), Percy?, i polecam Lodge Jo z serii Pociągnij i przesuń a i jeszcze wierszowane Kreciki z Bajki mój uwielbiał w tym wieku
    Tulleta już mamy, na razi nie chwyciło (choć muszę znowu wyjąć, może już) i Lodge Jo też - krówkę uwielbioną chyba na razie nie ma sensu więcej. Ale dzięki za wskazanie konkretnego Alberta, bo się bardzo wstępnie przymierzałam OOo Muminki, to tez jest myśl Percy'ego nie znam, muszę poczytać. Krecika mamy jednego, lubi, ale szału nie ma.

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Kochane zoo, A dlaczego, księga pojazdów, kto robi hu hu - do wywalenia. To raczej prezenty na pierwsze urodziny. Reszta ok
    Wywalam póki co, ale w koszyku zostawiam dla Młodego

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    Matyldę weź na czatach albo bawi się w chowanego, zoo i hu hu weź dla Wiktora wywal mamę mu i księgę pojazdów (chyba, że księga pojazdów ma być dla Wiktora )
    Edit: a jak musisz coś jeszcze wyrzucić to pomelo imo, jest baaardzo abstrakcyjny
    Ale ze mnie wyrodna matka o synu nie pomyślałam Może nie z tym zamówieniem, ale z kolejnym W takim razie Pomelo wywalam, może kiedyś?

    Cytat Zamieszczone przez aniakom Zobacz posta
    Mama Mu na rowerze to kilka opowiadań, mniej obrazków - dla starszych. Moja mama czarodziejka jest lektura szkolna dla klasy II - może i mozna czytać wcześniej, ale niekoniecznie na drugie urodziny.
    Właśnie trochę boję się tego tekstu, ale chciałam cos z rowerem, żeby zachęcić Młodą do nauki. Chyba poszukam gdzieś indziej Meli na rowerze

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Faktycznie, nie zwróciłam uwagi ze to ta specyficzna cześć. Na telefonie ikonki zdjeć są małe.
    Ja bym z Mamy Mu nie rezygnowała zupełnie, tylko wymieniła na inny tytuł np. Mama Mu nabija sobie guza, Mama Mu na huśtawce.
    Tak zrobię, wymienię na coś

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Ja bym wyrzuciła 3, 5 i 7
    Wywalę dzięki

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    to samo chcialam napisac. plus jak pisza dziewczyny - Zoo, A dlaczego, ksiega pojazdow - poczekaj chwile i kup dla mlodszego. Akademii nie znam. Nusia moze jeszcze chwile poczekac moim zdaniem. zostawilabym Matylde, Brumma, Mame Mu tylko inna, z tych obrazkowych, Pomelo - choc moze wymienilabym na tekstowe bardziej - ale to juz wg uznania; Kicie Kocie.
    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Ja z dziewczynami sie zgadzam, ewentualnie myślałam jeszcze o Panu Kuleczce, Wesołym Ryjku, Kajtek i miś- tam są fajne opowiadania, dla 2latka w sam raz moim zdaniem.
    Mój poltoraroczniak zakończył niedawno etap gryzienia książek i chce zeby mu czytać ciągle i fitem są książki o Meli (na rowerze, na zakupach) i o Bolusiu. A jakieś kartonowe obrazkowe? Wielki piknik?
    O pierwszych trzech i o wielkim pikniku muszę doczytać. A Boluś jakoś mi nie wpadł w oko, choć może Młodej by się akurat spodobał Czereśniową i Mamoko uwielbiamy, a Wielki piknik też w tym stylu?



  17. #297
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,731

    Domyślnie

    Gdzie jest tort moj starszy syn uwielbia opowiadac
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  18. #298
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Merida gdzie jest tort obejrzyj sobie gdzieś w necie, jest zupełnie inna niż czereśniowa, imo bardziej mroczna no i nie kartonowa. Mi się średnio podoba, Kuba miał na nią fazę, ale już mu przeszło
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  19. #299
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Chyba na razie obrazkowych nie będę brać, bo przyznam, że już czasem mnie meczy opowiadanie w kółko tym bardziej że Czeresniowa i mamoko są ostatnio po kilka razy dziennie Ale dzięki. I tak dalej mam z czego wybierać



  20. #300
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Jak chcesz tanią fajną nie obrazkową to weź mały króliczek jedzie pod namiot a rower jest w panu brummie części o pociągu, matyldzie na czatach i popatrzę jak do domu dojadę gdzie tam jeszcze.
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

Podobne wątki

  1. Mam w koszyku jeszce przez 10 minut..
    Przez Pondo w dziale Oscha
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2012, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •