Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: plecakowe wątpliwości

  1. #1
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    135

    Domyślnie plecakowe wątpliwości

    Pytam bo to moje pierwsze proby plecakowe CZY dziecko które jeszcze nie siedzi może mieć ręce w dół.No i mam straszne luzy jak dociagac żeby było ok z gory dziękuje za wszelkie informacje
    Mateusz 02.07.2008, Ewelinka 14.08.2014

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fiona Zobacz posta
    Pytam bo to moje pierwsze proby plecakowe CZY dziecko które jeszcze nie siedzi może mieć ręce w dół.No i mam straszne luzy jak dociagac żeby było ok z gory dziękuje za wszelkie informacje

    Chyba lepiej by łapki były w górę, wtedy bobas symetryczniej jest. A jak dociągać by nie było luzów to hmm... No jak najlepiej
    powiedz jak stoisz przy dociąganiu? Luzy się często robią gdy za bardzo jest się pochylonym do przodu. Wyprostować się traeba i kaczy kuper zrobić. Tu sobie zerknij


  3. #3
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    135

    Domyślnie

    O widzisz chyba za bardzo do przodu jestem pochylona i dlatego mi się luzy robią. A jakis patent na utrzymanie raczek w górze

  4. #4
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    nasze dzieci przy motaniu zawsze miały rączki w dół, później w trakcie noszenia jeśli chciały to je kładły w górę. Dla niesiedzącego dziecka to plecak prosty.

  5. #5
    Chustoguru Awatar livada
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    6,866

    Domyślnie

    Dziecko ma rączki tak, jak je ułoży, jak się upiera żeby mieć w dół to nic sie z tym nie zrobi i trzeba tak motać, nie zmusisz do innej pozycji... Co można zrobic to dać do łapek jakąś miękką niedużą zabawkę (typu szmatka z metkami, mały szeleszczący pluszak) i liczyć na to, że w trakcie motania dziecko się tym zajmie i zostawi łapki w górze, a potem ich nie przełoży.
    Moje DziewczynKi: marcowa Kasia (2011), październikowa Kalinka (2013) i kwietniowa Kaja (2016)

  6. #6
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    135

    Domyślnie

    Dziękuje za odzew bo z niuni to uparciuszek mały i wiercipieta więc wrzucenie jej na plecy to wielki sukces a do tych rąk to wolałam mieć pewność

  7. #7
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornflejka Zobacz posta

    Luzy się często robią gdy za bardzo jest się pochylonym do przodu. Wyprostować się traeba i kaczy kuper zrobić. Tu sobie zerknij
    kornflejka, dzięki!! Właśnie z tym samym mam problem, nie wiedziałam o nie pochylaniu się i kaczym kuprze..!
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  8. #8
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    kornflejka, dzięki!! Właśnie z tym samym mam problem, nie wiedziałam o nie pochylaniu się i kaczym kuprze..!
    nie ma za co kochana ja też dopiero po milionie nieudanych plecaków się o tym dowiedzialam!


Podobne wątki

  1. plecakowe ciasto :)
    Przez panthera w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 31-03-2010, 14:19
  2. chwalipięctwo plecakowe :D
    Przez dioneja w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 20-10-2008, 21:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •