Strona 1 z 13 12345678911 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 241

Wątek: Tapatalk

  1. #1
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,740

    Domyślnie Tapatalk

    Jak wchodzę przez tapatalka ciągle jako pierwszy pokazuje mi się ten sam post i reszta za nim też bez zmian, a w nowej wersji chyba nie ma możliwości ogladania "nowych postów".
    Na innym forum pokazują mi się nowości, więc wnioskuję, że można zrobić coś w ustawieniach forum - nie wiem czy "aktualności" (bo to chyba tak się nazywa ra lista, którą widzę) tapatalk wybiera sobie sam, czy wynikają one z jakichś ustawień forum.

    A może w ogóle mogę ustawić nowości u siebie, ale mimo poszukiwan na to nie trafiłam?

    Ps a ponadto nie lubię aktualizacji tapatalka, bo co rusz się same robią nie pytając i jak nie jeden bezsens, to inne uniesprawnienie wprowadzają, o!
    Ostatnio edytowane przez jul ; 26-02-2015 o 23:49
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  2. #2
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Mi się czasami tak zawiesza. A jaj klikasz w prawym górnym rogu tę zakręcona strzalke, to klika się i kręci, czy stoi w miejscu?
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  3. #3
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,740

    Domyślnie

    Ewidentnie odświeża - kręci się, pokazuje czystą listę, a potem znowu te same wątki...
    Czyli że nie wszyscy tak mają w związku z jakimś kolejnym genialnym uniesprawnieniem tapatalka, tylko ja?
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  4. #4
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Pod nazwą chustoforum masz takie znaczki. I i mnie wcisniety jest drugi (to os czasu) i to sa nowe posty.
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  5. #5
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    wprawdzie nic takiego mi się nie robi podczas przeglądania forum z komórki, ale mam problemy z tapatalkiem od kilku dni. nie chce się logować, wstawiać zdjęć, wklejać postów…
    myślę, że to problem związany z aplikacją, która jest coraz bardziej wadliwa



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  6. #6
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,740

    Domyślnie

    O, a teraz pasek z rozmaitymi opcjamu wyświetlania forum nagle wrócił (krysiak - myslalam, ze go jakaś aktualuzacja zabrała) i mogę sobie sama ustawić, czy chcę aktualności, nowości czy jeszcze co innego. Ciekawostka - a może magiczna moc forum, wystarczy opisać problem i sam się rozwiązuje
    Niestety tapatalk na początku taki fajny coraz bardziej się biesi
    Ostatnio edytowane przez jul ; 27-02-2015 o 00:00
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  7. #7
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Myślę, ze czad na reinstalacje tapatalka. Mi ostatnio wariowal, wczoraj reinstalowalam i śmiga jak marzenie
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  8. #8
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,740

    Domyślnie

    Może tak zrobię.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  9. #9
    Chusteryczka Awatar Magenta
    Dołączył
    Feb 2013
    Miejscowość
    Polska Pn
    Posty
    2,258

    Domyślnie

    Przyznaje, ze po ostatniej aktualizacji tapatalk jest okropny! Jak nigdy wczesniej. Osobiscie uwielbialam ta aplikacje, teraz po kilku tygodniach powoli sie odnajduje.

  10. #10
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    dziewczyny korzystajace z tapatalka czy wyświetla Wam się nasz bazarek? u mnie od czasu zmian na forum i wprowadzenia bazarku wymiankowego nie widzę żadnego bazarku. a tak mi najłatwiej było wrzucać zdjęcia w wątek a teraz nie mogę. i nie wiem czy to problem tylko u mnie czy u wszystkich?

  11. #11
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    dziewczyny korzystajace z tapatalka czy wyświetla Wam się nasz bazarek? u mnie od czasu zmian na forum i wprowadzenia bazarku wymiankowego nie widzę żadnego bazarku. a tak mi najłatwiej było wrzucać zdjęcia w wątek a teraz nie mogę. i nie wiem czy to problem tylko u mnie czy u wszystkich?
    Wyświetla sie.
    Odinstaluj tapatalk i zainstaluj ponownie.powinno pomoc
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  12. #12
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    dzięki!

  13. #13
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Odinstalowalam (2x) i zainstalowalamos tapatalka, ale nie mogę znaleźć chustoforum. Szukaj w tapatalku nie działa. Szukałam ręcznie w katalogach, ale nie znalazłam. W którym dziale znajduje się ChF? Szukałam w health&family- nie ma, szukałam w Others- nie ma. Czasami jak wchodzę normalnie z wyszukiwarki internetowej na stronę główną ChF, to pojawia się informacja o tapatalku i mogę otwkrzyc forum z tapatalka, ale teraz ni pojawia się ta informacja. Pomocy!!!


    No i jak to jest, że niektórzy mogą wstawiac zdjęcia z tapatalku, a ja od dawna już nie (choć kiedyś bez problemu)?

  14. #14
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,015

    Domyślnie

    Tapatalk mnie doprowadza do szału po ostatnich aktualizacjach, na telefonie prywatnym działa mi CHF, na tablecie nie łączy się z serwerem choć powiadomienia przychodzą... ktoś ma jakieś pomysły? Zdjęcia dodaję, ale notorycznie nie widzę części postów...
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  15. #15
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Ja bym reinstalowala Tapatalka i zobaczyła czy działa. U mnie nie ma takich problemów, ale swego czasu jak miałam kłopot z łączeniem z serwerem, to pomogła włąsnie reinstalacja.
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  16. #16
    Chusteryczka Awatar Julla
    Dołączył
    Sep 2011
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    2,668

    Domyślnie

    Krysiak, jak po reinstalacji szukałas i znalazłas na tapa chustoforum?

    Ją nie mogę znaleźć i korzystam normalnie, ale już taki się do tapa przyzwyczailam, że nie podoba mi się z przeglądarki.

  17. #17
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    mnie bardzo pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie. teraz działa super.

  18. #18
    Chusteryczka Awatar krysiak
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    gdzieś nad morzem
    Posty
    2,356

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Julla Zobacz posta
    Krysiak, jak po reinstalacji szukałas i znalazłas na tapa chustoforum?

    Ją nie mogę znaleźć i korzystam normalnie, ale już taki się do tapa przyzwyczailam, że nie podoba mi się z przeglądarki.
    Jak się rejestrowalam, to sam mi znajdował. Tak jest za każdym razem. Rejestruje się przez maila.
    Dominikowa (03.12.2008) i Wojtkowa (18.04.2014) mama

  19. #19
    Chustoguru Awatar mTuśka
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    7,660

    Domyślnie

    A ja zdjec nie widze.tych które ktos dodawal przez apke.
    Zu(09) ZO (* 13) Bru(14)

  20. #20
    Chustomanka Awatar pompolinka
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    611

    Domyślnie

    jak wklejać fotki z telefonu bez konieczności ich zmniejszania?

Podobne wątki

  1. Tapatalk - "Łączenie z serwerem......."
    Przez ostroszyc w dziale Pomoc techniczna
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 21-11-2014, 01:00
  2. Tapatalk na iPhone - zdjecia bokiem
    Przez mudiwa w dziale Pomoc techniczna
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-10-2014, 23:12
  3. Tapatalk - nie widać zdjęć
    Przez jagnam w dziale Pomoc techniczna
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-01-2014, 17:51
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-02-2013, 15:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •