Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Bumgenius Freetime (AIO)

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa, Praga Południe (Kamionek)
    Posty
    183

    Domyślnie Bumgenius Freetime (AIO)

    Nie mogę znaleźć - nie było takiego wątku? Jak wam się sprawuje ta pielucha? Spodobał mi się otulacz Flip, chcę dokupić jakieś AIO jeszcze i zastanawiam się, czy te warto? Czy nie są np. za szerokie? Wkłady się nie wywijają?

  2. #2
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    ja mam dwa freetime, moim zdaniem są fajniejsze niż kieszonki bg. mam te z mikrofibrą, schną szybciutko, fajnie leżą na pupie. nie zauważyłam, żeby były jakoś strasznie szerokie. dla mnie super pieluszka i mogę mieć tylko takie w swoim stosiku

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    miałam kilka tych pieluszek i byłam bardzo zadowolona. Ułożenie wkładów może być na początku trudne przy uciekającym maluchu, ale do opanowania. Wcale nie jest szeroka w kroku, bo wkłady są cieńsze niż w V4 i układają się ładnie między nóżkami. Na lato lepsza od V4, bo bardziej przewiewna, a w razie potrzeby można jakiś bambus położyć pod wkłady i chłonność ma super.

  4. #4
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Nemo, a freetime założysz na stojaka? Nie rozpada się ta zawartość? To między innymi powód dla którego się nie skusiłam na nie, choć wierz mi, że miałam chęć brać Twoje jak sprzedawałaś U nas mikrofibra w ogóle nie sprawdza sie. I jak mam sobie "dokładać" to wolę od razu do kieszonki v4 włożyć to co dobrze chłonie i po krzyku A na lato to w ogóle od pupy syntet. weluru i polaru nie przewiduję... tylko wełna lub otulacz + tetra bambusowa/muśliny bawełniane czy inny naturalny wkład.
    Toopy & Binoo

  5. #5
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    Nemo, a freetime założysz na stojaka? Nie rozpada się ta zawartość? To między innymi powód dla którego się nie skusiłam na nie, choć wierz mi, że miałam chęć brać Twoje jak sprzedawałaś U nas mikrofibra w ogóle nie sprawdza sie. I jak mam sobie "dokładać" to wolę od razu do kieszonki v4 włożyć to co dobrze chłonie i po krzyku A na lato to w ogóle od pupy syntet. weluru i polaru nie przewiduję... tylko wełna lub otulacz + tetra bambusowa/muśliny bawełniane czy inny naturalny wkład.
    niestety się rozpada ale ja nigdy na stojaka nie zakładam pieluch więc dla mnie nie jest to jakimś mega minusem

  6. #6
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    Nemo, a freetime założysz na stojaka? Nie rozpada się ta zawartość? To między innymi powód dla którego się nie skusiłam na nie, choć wierz mi, że miałam chęć brać Twoje jak sprzedawałaś U nas mikrofibra w ogóle nie sprawdza sie. I jak mam sobie "dokładać" to wolę od razu do kieszonki v4 włożyć to co dobrze chłonie i po krzyku A na lato to w ogóle od pupy syntet. weluru i polaru nie przewiduję... tylko wełna lub otulacz + tetra bambusowa/muśliny bawełniane czy inny naturalny wkład.
    potwierdzam, rozpada się na stojaka u mnie takie przewijanie nie jest możliwe, bo jak młody czuje grunt pod nogami to zaczyna biegać i za chiny go nie przebiorę. Uwarunkowałam go na przewijak i koniec, w prawdzie nogi mu dyndają ale przynajmniej są w jednym miejscu
    na lato też wolę bambusy.

Podobne wątki

  1. Bumgenius
    Przez kluska26 w dziale Recenzje pieluszek
    Odpowiedzi: 197
    Ostatni post / autor: 31-03-2018, 19:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •