Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Co zawiążę z krótkiego Vatka?/ czy ktoś kupował Vatka u producenta?

  1. #1
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,906

    Domyślnie Co zawiążę z krótkiego Vatka?/ czy ktoś kupował Vatka u producenta?

    Marzy mi się dla letniego noworodka króciutki,cieniutki Vatek na kangurka. Vatka miałam w życiu jednego - Koirę 4 m, był cudny i cienki wlaśnie. Jeśli nie uda mi się nabyć nic na bazarku, kupię bezpośrednio u producenta, ale jak się okazuje, Koirę mają już tylko 2,5 i 3 m. Czy z 3-metrowego Vatka zawiążę kangurka na brzuchu? Mam 160 m wzrostu i przed ciążą nosiłam rozmiar 36. Czytałam, że oni te wymiary z oboma skosami podaja, więc realnie te 3m to jeszcze ciut mniej...
    Jadzia noszona tylko w kieszonce, więc doświadczenia z kangurami nie mam;(

    Aha - i czy ewentualnie ktoś miał kiedyś Ravennę? Vatka? Czy jest tak samo/bardziej/mniej cienki jak Koira?
    Ostatnio edytowane przez Anyczka ; 19-02-2015 o 11:54

  2. #2
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,906

    Domyślnie

    No nikt mi nie odpowie??

    A chciałam jeszcze dopytac, czy macie jakieś doświadczenia z zamawianiem Vatków przez stronę producenta, bo nic nie rozumiem, i nie chodzi o język, bo po czesku akurat rozumiem całkiem nieźle. Ale z tego, co widze, oni chcą to wysyłać przesyłką nierejestrowaną- zgłupieli?

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Barbareks
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    2,314

    Domyślnie

    ja mam chyba 3,2 czy coś takiego ale jest pożyczony teraz właśnie na wcześniejszego letniaka.. ja bardziej roczniaka w kieszonce i chyba wiązanie pod pupą mi wychodziło.. ale nie pamiętam już tak idealnie.. no i mam teesta.

    z krótszego możesz na pewno coś na ramię zawiązać i może coś z dodatkiem kółek?? ale pojęcia nie mam bo nigdy nie praktykowałam :/

  4. #4
    Chustofanka Awatar zawsze_zielona
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    Dania
    Posty
    352

    Domyślnie

    Livada miala 3.5 m i pisala, ze dlugie ogony byly przy kangurze. Ona chyba tez ma 160 cm wzrostu. Podobno wszystkie vatki sa cienkie, pasiaki bardziej firankowe niz zakardy.; podobno jest roznica miedzy roznymi palnikami (labiryntami)- Solsbury jest cienkie i firankowe a te zloto-zielone juz mniej. Nad Ravenna sama sie zastanawiam
    Sylwia, mama Celinki


  5. #5
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Nie miałamnigdy vatka ale ja kangurka z 3,2 wiążę nakońcówkach ogonów zgirasola i z Didka, a mampodobny wzrost i rozmiar też. Tylko zaraz po ciąży nie próbowałam


  6. #6
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    a może ktoś pożyczy Ci takiego krótkiego vatka Aniu? daj ogłoszenie, a nuż.
    tak na czuja, to powinnas spokojnie kangura z tych 3m zawiazac. ja w indio 3,6 ogony przy kangurze mam długasne, za kolana. przy girasolu 3,4 zreszta tez. a ja sporo wieksza od Ciebie jestem

    edit. nie ten watek
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  7. #7
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,906

    Domyślnie

    Hm, hmm, no to sprzeczne zeznania tu widzę - jedni wiążą z 3 m, inni ledwo dają radę z 3,2... Ech... No i co będzie, jak się szarpnę na tego 3-metrowca, i nie zawiążę?;(
    Do livady napisałam

  8. #8
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka Zobacz posta
    Hm, hmm, no to sprzeczne zeznania tu widzę - jedni wiążą z 3 m, inni ledwo dają radę z 3,2... Ech... No i co będzie, jak się szarpnę na tego 3-metrowca, i nie zawiążę?;(
    Do livady napisałam
    Z 3m spokojnie powinnas plecak prosty zawiązać

    edit. Bo to naprawdę kwestia bardzo indywidualna budowy ciała moim zdaniem, miałam pożyczone właśnie od livady indio i tego kangurka to tak na ogryzkach wiązałam. Ale np ja mam dość szerokie ramiona, a przy kangurku to ma spore znaczenie przeciez jak sie chusta rozkłada na ramionach


  9. #9
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,906

    Domyślnie

    Plecak to wiem, że zawiążę, ale ja chce koniecznie kangura

    Ja akurat ramiona mam wąskie i ogółem 'górę' mam bardzo szczupłą. To może jednak zawiążę...

  10. #10
    Chustoholiczka Awatar kornflejka
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Portugalia
    Posty
    3,195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anyczka Zobacz posta
    Plecak to wiem, że zawiążę, ale ja chce koniecznie kangura

    Ja akurat ramiona mam wąskie i ogółem 'górę' mam bardzo szczupłą. To może jednak zawiążę...
    To może pożycz najpierw zanim kupisz?


  11. #11
    Chustopróchno Awatar Anyczka
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    14,906

    Domyślnie

    Hmm, o tym nie pomyślałam. może rzeczywiście spróbuję

Podobne wątki

  1. czy ze złamanej zawiążę więcej?
    Przez szokam w dziale Chustowiązanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-09-2010, 19:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •