Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Mobilność dziecia a kryzys chustowy:)

  1. #1
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    384

    Domyślnie Mobilność dziecia a kryzys chustowy:)

    Co tu kryć, szukam pocieszenia.
    moja córa (8,5mc) od miesiąca raczkuje, zaczęła też siadać i teraz ćwiczy wstawanie. Świat wzywa więc mały buntownik sie zrobił i nie lubi być w miejscu na dłużej niż chwilę.
    Nasz kryzys chustowy narastał a teraz jest w apogeum. O ile wiązania z przodu jeszcze jakoś miałam pod kontrolą choć łatwo nie było bo córka walczy zacięcie to musimy sie już ze względu na wagę ciężką przerzucić na plecki całkowicie. I tu już jest problem, bo czuje się jakbym wrzucała na plecy kocura na rozgrzanych węglach nie jestem w stanie nic zamotać, ba, jest to nawet dość niebezpieczne bo córka wszelkimi sposobami chce zejść i robi przy tym nieziemską awanturę
    dobrze,że przezornie uszyłam wcześniej hybrydę u Oli paniolo choć zaczęłam szukać ergonomików też bo czasem to nawet hybryda to za dużo dla mojego dziecia jeśli chodzi o cierpliwość.

    czy też miałyście taki kryzys w tym okresie? Kiedy minął? Jakie macie doświadczenia? Forsować wiązanie czy czasowo odpuścić i ew. Skupić sie na nosidłach?

  2. #2
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    384

    Domyślnie

    a sama sobie odpowiem bo może komuś się przyda…
    córa za kilka dni kończy 10mc. od jakiegoś czasu jest już dużo lepiej z wiązaniem na plecach (nie zapeszając). owszem-córka jest bardzo "asertywna". daje głośno znać, gdy jej się coś nie podoba mamy niepisaną granicę cierpliwości noszenia ustaloną jak na ok 2h. często śpi sobie smacznie wtulona w mój kark. bywają też dni-gdy przytula się do mnie i daje się matce zamotać pierwszorzędnie
    zatem chyba morał taki-by się nie poddawać zbyt szybko. a w zamówionym ergo będzie nosił tatuś

Podobne wątki

  1. Jak przekonać dziecia do ubikacji
    Przez pasqda w dziale Pieluchowanie małych dzieci
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-06-2011, 10:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •