Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 53 z 53

Wątek: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

  1. #41
    Chustonoszka Awatar lola
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    86

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    Aga tak przeglądam podaną stronkę Lulu i zazdraszczam bardzo Warszawiankom..tyle się dzieje u was "na miejscu",podróż z maluchem 60km nie jest jeszcze w moim zasięgu,zresztą nie preferuję i nie jestem zwolenniczkom takich eskapad z 2 miesięczniakiem-a we Wrocławiu zapewne też sporo się dzięje..cóż poczekam,a póki co-NET
    Synalek marcowy
    Córeczka lipcowa

  2. #42
    Chusteryczka Awatar ithilhin
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Płock
    Posty
    2,777

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    Cytat Zamieszczone przez lola
    -albo rzeczywiście rozłozyć V bardziejbędzie wklejony we mnie..z tym,że wtedy na pewno mu sie to nie spodoba...
    a jak rownoczesnie pole odwiniesz na ramieniu zeby mial "widok"?

    no i rzeczywiscie na biodrze sprobuj:
    http://www.chustomania.pl/online/chusto ... _z_petelka
    Gosia, mama trójki dzieci, żona jednego męża, posiadana przez dwa koty...

  3. #43
    Chustoholiczka Awatar Padthai
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Wrocław, Kłodzko
    Posty
    3,204

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    wszystko tak jak napisaly kolezanki i...
    patrzac na zdj z boku... mam wraznie, ze kolanka sa na wysokosci pupy, a powinny byc na wysokosci pekpa, ja bym podciagnela je wyzej. Czuc wtedy wyrazna roznice. Kregoslup jest bardziej wygiety w C i barki dziecka bardziej przylegaja wtedy do Twojego ciala, glowka ma lepsze oparcie i nie trzeba tak wysoko podciagac chusty przy karku..
    Tomek (III.07) Asia (X.09)

    Doradca po kursie średniozaawansowanym Die Trageschule® Dresden
    http://fotelik.blox.pl/html

  4. #44
    Chustonoszka Awatar lola
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    86

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    Rozłozyłam poły..wściekł się,bo mu chyba te krawędzie poł przeszkadzały(aż się boję napisac uwierały ) po bokach szyjki
    kucze co robic??
    macie jakies fotki własne -dzieci w 2x k 2 miesiąca życia?plizz
    Synalek marcowy
    Córeczka lipcowa

  5. #45
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,803

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    no nie mam, 2x "odkryłam" jakoś niedawno
    to może cofnij się do kieszonki i zrób na karczku wałeczek z pieluchy? np takim jak malwes ma w tym wątku viewtopic.php?f=4&t=18493
    (przepraszam że tak sobie użyczam ale to pierwsze zdjęcie z wałeczkiem o jakim pomyślałam...)
    dzisiaj osobiście wypróbowałam ten wałeczek i jest super, bo nie muszę za wszelka cenę dociągać na karku a ładnie trzyma i łba nie odegnie choćby nie wiem co...
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  6. #46
    Chustonoszka Awatar lola
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    86

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    Mayka te 2x niezwykle by mi pasowało na dłużej-bo jakoś łatwiej i szybciej mi sie mota,nawet ośmieliłabym się "w terenie" jak wyleze z auta,już wolałabm nie wracac do kieszonki,ale spróbuję jeszcze.
    Synalek marcowy
    Córeczka lipcowa

  7. #47
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    generalnie najlepiej używać kilku rozmaitych wiązań na zmianę aby dać dziecku jak najwięcej bodźców do rozwoju... raz dwa x raz kieszonka, raz bioderko ..
    Lola, poszukaj w okolicy-moze uda ci się znaleźć jakiegoś doradcę, co to dojedzie do ciebie??

  8. #48
    Chustonoszka Awatar lola
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    86

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    Aga szybciej chyba ja dojadę na jakies spotkanko do Wrocławia
    a rozwiń mi temat "dostarczania bodzców dla lepszego rozwoju" i jak to sie ma do różnych technik wiązania bo mnie zaintrygował temat
    Synalek marcowy
    Córeczka lipcowa

  9. #49
    Chusteryczka Awatar Kanga
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa,Mokotów
    Posty
    2,709

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    jeżeli nosisz dziecko tylko w jednej pozycji non stop to nie ma ono zbyt wiele rozmaitych stymulacji rozwojowych..



    tak uogólniając i baaardzo skracając bo nie mam komputera a pisanie nie jest dla mnie łatwe na tym co posiadam..

    jezeli nosisz cały czas np wdwa x to dziecie nie ma zbyt duzego pola widzenia.. i nie czuje potrzeby kręcenia głową na boki a bardziej np.do tyłu. pozatym w dwa x trudniej skontrolowac ułożenie nóżek i częściej "żaba" się rozjeżdza, co też przy noszeniu większego dziecka może spowodować problemy przy przechodzeniu do raczkowania-niemniej jednak jest to super wygodne wiązanie dla rodziców jednocześnie nie unieruchamiające rączek dziecka .

    jezeli nosisz non stop w kieszonce to dla odmiany bardziej unierruchamiasz ręce niz w dwa x
    przy np długotrwałym noszeniu na jednym boku możesz wzmóc asymetrie nie dając możliwości cwiczenia drugiego boku itp itd.. dlatego warto zmieniac sposoby wiązania,strony noszenia dając jak najwięcej mozliwości do "cwiczenia dziecka"...

    na szczęscie dzieci są bardzo plastyczne i szybko wracają do"formy" ale warto je pobudzać do rozwoju w każdej sytuacji dnia codziennego a nie opóźniać . dlatego warto stosować różne wiązania wymiennie a nie opanować jedno i tylko to jedno używac.


    ps.mam nadzieje ze nie zabrzmiałam jak jakis odstraszacz od chust..

  10. #50
    Chustonoszka Awatar lola
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    86

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    Hmm..ja bym powiedziała inaczej
    Do prawidłowego rozwoju dziecko potrzebuje szeregu różnych stymulacji i bodzcowania-jedną z form jest właśnie noszenie w chuście(skin to skin,bliskość,kontakt wzrokowy,miłość,natura,fizjologia,bezpieczeńst wo)jak ze wszystkim ,nie nalezy przesadzać także z chustowaniem,wtedy nie będzie problemu z jednostajnością wiązania czas na leżenie na brzuchu,raczkowanie i inne formy lokomocji jest także nieodzownym elementem prawidłowego rozwoju dziecka
    Synalek marcowy
    Córeczka lipcowa

  11. #51
    Chustopróchno Awatar Mayka1981
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Krapkowice
    Posty
    12,803

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    Cytat Zamieszczone przez Aga
    ps.mam nadzieje ze nie zabrzmiałam jak jakis odstraszacz od chust..
    trochę
    A. 27.01.2009 B. 22.09.2010 M.14.07.2015
    Akredytowana Doradczyni po kursie Akademii Noszenia Dzieci chustomama.pl

  12. #52
    Chustofanka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    427

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    Cytat Zamieszczone przez lola
    Hmm..ja bym powiedziała inaczej
    czas na leżenie na brzuchu,raczkowanie i inne formy lokomocji jest także nieodzownym elementem prawidłowego rozwoju dziecka
    Szkoda, że nie widziałaś mojego Ssaka Kiedy tylko mógł wczepiał się w cyca, a jak już miał 6-7 mcy, było mu wszystko jedno w jaki wiązaniu, byle przy mnie. Leżenia na brzuchu nienawidził szczerze i żadne maty edukacyjne nie pomagały Ja sprzątałam, gotowałam itp. z małym na plecach. A on głównie spał.Wszyscy mówili, jaki to on spokojny. Dopiero jak zaczął raczkować w 10tym m-cu wylazło, jakie to z niego ziółko!

  13. #53
    Chustonoszka Awatar lola
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    86

    Domyślnie Re: odgina się w chuście-2X NA STR 3-PRŚBA O RECENZJE!

    a widzisz-fizjologia w końcu z chustą wygrała
    Synalek marcowy
    Córeczka lipcowa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •