Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: jak często zmieniacie pieluchę?

  1. #41
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Jak pomyślę ile pampków dziennie zmieniałam, to pusty śmiech mnie bierze :/ młody jest majowo-czerwcowy i niedługo po jego narodzinach były upały. A ja, panicznie bojąca się odparzeń, zmieniałam pampki co godzinę. Oczywiście w każdej pielusze była kupka
    Wielopieluchować zaczęłam jak młody miał 7 tygodni, częstość kupania się zredukowała do jednej, dwóch dziennie i mogłam wielopieluchę potrzymać na dupce dłużej. Bo one przecież nie odparzają (tak wtedy myślałam) i tyłeczek nie był przegrzany jak w plastiku. Od tego czasu minęło jakieś 5 mcy i tak jak wtedy, tak i dziś pieluchę-kieszonkę zmieniam co 2-3 godziny, a formowankę co 3-4. O ile nie trafi się niespodzianka Młodemu nie bardzo przeszkadza mokra dupka, nawet bambusowe wnętrza kieszonek, bez wkładek sucha pielucha czy papierków, młodego nie drażnią. Bardziej już marudzi, gdy podsiąka ubranko, ale to nam się rzadko zdarza

  2. #42
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,887

    Domyślnie

    W dzień używam głównie aio tots bots i zmieniam co 2-3godziny. Młodemu mokro nie przeszkadza i sam z siebie nie sygnalizuje.
    A w nocy zużywamy dwie formowanki, czyli wychodzi mniej więcej jedna co 5-6godzin.
    J.2014 i E.2016

  3. #43
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Ja zmieniam co 3/4 godziny. Używamy przede wszystkim otulaczy i wkładów z froty bambusowej. Rzadko kiedy coś nam przecieknie i to glównie wtedy, kiedy Młody akurat drzemie i w pieluszce jest dłużej niż te 4 godziny.

  4. #44
    mimis
    Guest

    Domyślnie

    Ja tak samo jak dziewczyny, po każdym siusiu.

  5. #45
    Chustonówka Awatar mamaheli
    Dołączył
    Dec 2014
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    6

    Domyślnie

    Moja córa ma 4 m-ce i w dzień zmieniam kieszonki mniej więcej co 3h, chyba, że jest kupka (ale tę słychać zawsze ). W nocy zmiany wypadają nam co 4-5h w zależności od godzin karmienia.
    Przy kieszonce z polarkiem nie czuję, czy jest sucho czy mokro, więc nawet nie wiem kiedy siki wypadają...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •