Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Zgrabny otulacz

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    5

    Domyślnie Zgrabny otulacz

    Witam wszyskie doswiadczone mamusie,

    mam problem z wyborem otulacza polskiego, mam dwie bambamsy/chinki i daja swietnie, ale na pupe mojej szczuplej coreczki widac ze taki jest duzy. Chce zeby otulacz byl dopasowany do pupy i zgrabny, a moze wiecie jaka firma otulacza? Slyszalam ze babyetta albo kokosi albo nappime a czy dobrze trafilam? Chce wasze opinie. A milovia?

    Moja coreczka wazy ledwo 7,7 kg przy 75 cm, ma 8 i tydzien miesiecy.

    Bylabym wdzieczna za cenne odpowiedzi

  2. #2
    Chustoholiczka Awatar Dorocie
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    było Warszawa, teraz Żyrardów
    Posty
    3,848

    Domyślnie

    zdecydowanie polecam otulacze Babyetty, to moje ulubione, są doskonałe!
    Zajrzyj na stronę http://www.babyetta.pl/pl/c/PROMOCJE-BABYETTA/107 , są małe wyprzedaże.
    Różyczka'10 Anielka'13 (*) Jaś'15

  3. #3
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,310

    Domyślnie

    jesli otulacze mappime sa tak zgrabne jak kieszonki to sa bardzo zgrabne
    ale nie mam otulacza tylko kieszonke

    a z tego co mam to najfajniejszy i najzgrabniejszy jest otulacz grovia
    Ania
    2008, 2011, 2013, 2018

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Grovia superzgrabna ale nie polska.
    Babyetta tez ładnie leży choc to mniejszy otulacz i nie kazda formowanke przykryje.
    Otulaczy PUL Nappime ani Kokosi nie miałam.



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #5
    Chustomanka Awatar marynarka
    Dołączył
    Apr 2013
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    Babyetta raczej do wkładów niż do formowanek, jest za wąska w kroku i formowanki raczej nie pokryje, chyba że firmy babyetta, ale nie wiem bo nie mam ich formowanek. Na formowanki ja jednak najbardziej lubię Flipa możesz też poszukać otulaczy z dodatkowymi falbankami przy nóżkach: mam taki firmy pro rap (jakaś amerykańska, kupiony na bazarku) i on jest bardzo wąski w kroku i ma szerokie te falbanki. Świetnie krył mi formowanki tots bots przeróżne, ale również formowanki Agny czy ecodidi Mój ulubiony
    Za milovią nie przepadam. Grovii używam tylko z oryginalnymi wkładami, ale nie jest moim ulubionym otulaczem. Miałam też bobolidera, ale sprzedałam, bo jakoś mi nie podpasował. Nigdy nie używałam otulaczy kokosi, nappime i ecodidi (z PULu).
    Z wełniaczków ecodidi byłam zadowolona: dawały radę i do wkładu i do formowanki


    + 2 kropki ( 06. i 09.2011)

  6. #6
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Też jestem fanką Grovi. Jeśli chodzi o polskie otulacze to mi najbardziej przypasowały Milovia.

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    wiem, że chcesz polski otulacz, ale przyglądnij się Imse Vimse . Wkłady nie za bardzo, bo za wysoko nabite ale otulacz bez wkładów super, miękki, pewny, nie ma PULa od skóry dziecka. Na rzepy, ale już poprawione i super się sprawują, dodatkowe gumki przy nóżkach. Ja polecam chociaż otulaczy nie lubię.

  8. #8
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    Ja uwielbiam kokosi os bez polarku ale nie są zgrabne tylko duże .Moje ulubione. I nie mają przy napkach materiału tylko gumki co nie do końca jest dobre ale za to nie moknie tak szybko. ecobambino, pupus taki sam krój i praktycznie ten sam pul bardzo pul. asunta mają taki sam materiał jak FB i są mniej wiecej takiego rozmiaru co flipy ale nie są polskie . Wszystkie te wymienione są duże. Zgrabne i mniejsze sa bY i Grovia. Te są chyba najzgrabniejsze. Nappime tez są sprytne i sa polskie.
    3 horkruksy

  9. #9
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    grovia a z polskich wełniak ecodidi.

  10. #10
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    5

    Domyślnie

    Wdze ze grovia jest fajna ale nie ma zakladek. Trzeba miec wklady z napami, a ja nie chce bo mam duzo wkladow bez napow. Pomysle o babyette, tylko do wkladow. A kto wie o nappime a babyette do porownania?

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Mat
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,284

    Domyślnie

    Bardzo zgrabny jest otulacz Milovia.

    CERTYFIKOWANY instruktor masażu SHANTALA
    Doradca noszenia ClauWi®


    W:10.09.2008
    J:18.10.2012
    K:15.06.2016

  12. #12
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Wcale nie trzeba wkładów z napami. Ja mam tylko bez napek i się sprawdzają, nic mi się nie przesuwa.

    Cytat Zamieszczone przez Minnie Zobacz posta
    Wdze ze grovia jest fajna ale nie ma zakladek. Trzeba miec wklady z napami, a ja nie chce bo mam duzo wkladow bez napow. Pomysle o babyette, tylko do wkladow. A kto wie o nappime a babyette do porownania?

  13. #13

    Domyślnie

    milovia albo smartlove, zgrabne i bardzo podobne, smartlove ma też opcję z coolmaxem

  14. #14
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    5

    Domyślnie

    Rozumiem, milovia jest w drodze i tez kokosi, dam znac jak bedzie wygladac. A chce wiedziec czy coolmax czuje morko?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •