Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: chustowe początki

  1. #41
    Chustonoszka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Chorzów
    Posty
    86

    Domyślnie

    witajcie dziewczyny ja jestem z Chorzowa tez jestm chętna na spotkanie w palmiarni byłam i jestem pod wrażeniem, tak blisko natury cicho i spokojnie


  2. #42
    . Awatar mart
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    warszawa
    Posty
    4,539

    Domyślnie

    Hej,
    Ja już się witałam w innym wątku ale bez szczegółów skąd się wzięłam
    Mamą Magdalenki jestem od 30 lipca, architektem trochę dłużej, a od końca ciąży buszowałam w internecie w poszukiwaniu tzw wyprawki. Zaczęłam na mydełku bambino z supermarketu a skończyłam na roślinnym mydełku nagietkowym kupionym przez internet. Długa to była droga i mozolna, ale doprowadziła mnie do pieluch do prania, orzechów, eko tabletek do zmywarki, olejku nagietkowego bez parafiny... długo by wymieniać. "Świadomość" w każdym razie rosła na potęgę.
    Potem pojawiła się Magda, lato, spacery i .... ciężki wózek na 2 piętrze bez windy. U znajomej jeszcze w ciąży podpatrzyłam maleństwo noszone w lulu. Poszperałam, znalazłam lulu, znalazłam i wiązane, które uznałam wtedy za zbyt duże .... szamaństwo Dostałyśmy upatrzone brązowe sztruksowe lulu w prezencie zamówionym. Z ułożeniem w chuście nie było problemów (może dlatego, że w pudełku nie było instrukcji za to na portalu edziecko niejaki Zawitkowski pokazał jak dobrze w lulu włożyć malucha. Wszystko pięknie, idea noszenia genialna ale ... no właśnie, za długi spacer kończył się wracaniem szybkim krokiem ze zdrętwiałym barkiem. I tak dzięki ekodzieciakowi przekonałam się do szamańskich wiązanek i właśnie czekam na piękną Ulli
    A jak mała podrośnie to MT murowany 8)

  3. #43
    Chustonoszka Awatar my_cha1
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    82

    Domyślnie Witam sie i ja

    No, to teraz krótko o mnie. Mam bardzo oryginalne imię - Ania i synkowi nadałam równie oryginalne i obecnie mało popularne imię - Kuba )). Mam 28 lat, a mój synuś niecałe 9 m-cy. Jesteśmy z Bytomia.
    O chustach co nieco poczytałam będąc w ciąży i wtedy pomyślałam, że warto by coś takiego mieć.

  4. #44
    Chustonoszka Awatar my_cha1
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    82

    Domyślnie

    Zdjęcia sie wkleiły tylko łogromniaste są.
    wybaczcie, postaram się nad tym popracować

  5. #45
    Chustomanka Awatar Jazzoo
    Dołączył
    Apr 2007
    Miejscowość
    Sztokholm
    Posty
    1,295

    Domyślnie

    Witam serdecznie nowe dziewczyny!
    Ciesze sie bardzo ze jestescie!
    Piszcie duzo, pytajcie, podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i przede wszystkim zycze dlugiego i szczesliwego chustowania!

    my_cha: Jaki slodki twoj Kubus jest!
    MT:a tez masz cudnego.
    mama A-99, I-06, M-10 i M-12

  6. #46
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    My-cha, nie przepraszaj, bo bynajmniej z bliska możemy obejrzeć anntenkowego MT-ja! Imię masz piękne (jak będę miała córcię, to z pewnością Anię), a synek ma najładniejsze pod słońcem!
    A tak nawiasem - serdecznie witamy!
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  7. #47
    Chustonoszka Awatar my_cha1
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    82

    Domyślnie

    Jazzoo, dziekuję bardzo
    a powiesz mi jak mogę wkleić zdjęcie pod moim nickiem?
    i sorry, że zaśmiecam ten wątek takim pytaniem
    najwyżej można ten post potem skasować
    ale czytałam faq i mądrzejsza po nim w tym temacie nie jestem

  8. #48
    Chustonoszka Awatar my_cha1
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    82

    Domyślnie

    Kajkasz, żeby nie było, to Tobie też bardzo dziękuję za powitanie i miłe słowa (dopiero po napisaniu odp. zobaczyłam Twojego posta).
    A MT anntenkowy muszę pochwalić w osobnym wątku, bo widzę, że tu prawie wszystkie chusty mają swoje wątki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •