Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 48

Wątek: chustowe początki

  1. #21
    Chustomanka Awatar Ajka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,309

    Domyślnie Witaj

    też jestem z Katowic, a w której części mieszkasz? Może się kiedyś umówimy?
    "co zesłał los trzeba będzie stracić " 13.11. 2000 Kubuś i Franus (25tc) [*][*] 14,09 2004 2 fasolki(5tc) [*][*] ; kruszynka 08. 2012
    jesienna panienka 14.09.2001[/COLOR]; zimowy chłopak 22.02.2007; letni chłopaczek 03.07.2009
    Chustopróchno ze mnie


    na urlopie od 2000 roku

  2. #22
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    21

    Domyślnie

    Jasne że się umówimy! Mieszkam w Janowie ale jestem mobilna także mogę podjechać gdzie będzie pasowało. Na spacery chodzimy głównie na Trzy Stawy i do Parku Leśnego.

  3. #23
    Chustomanka Awatar Ajka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,309

    Domyślnie super

    ja z Murcek to blisko
    "co zesłał los trzeba będzie stracić " 13.11. 2000 Kubuś i Franus (25tc) [*][*] 14,09 2004 2 fasolki(5tc) [*][*] ; kruszynka 08. 2012
    jesienna panienka 14.09.2001[/COLOR]; zimowy chłopak 22.02.2007; letni chłopaczek 03.07.2009
    Chustopróchno ze mnie


    na urlopie od 2000 roku

  4. #24
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    422

    Domyślnie

    Może kiedyś wepchałabym się na wasze spotkanko, jeśli mi pozwoilicie ... bo ja z Gliwic jestem, więc niedaleko
    Moje szczęście urodziło się 3 września


  5. #25
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    21

    Domyślnie

    No to może jeszcze więcej nas się zbierze to będzie fajne spotkanko. Wlasnie zamowilam Nati turkusowa, bede musiala pocwiczyc i moze bede sie miala z czym pokazac

  6. #26
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    21

    Domyślnie

    A jak jestes z Gliwic to mozna np zrobic wypad do palmiarni do której sie wybieram od 5 lat, w tym dwa lata pracowalam w Gliwicach i mi sie nie udalo

  7. #27
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    422

    Domyślnie

    Mi to pasuje.. uwielbiam naszą Gliwicką palmiarnię, a i z dojazdem zasze łatwiej
    Moje szczęście urodziło się 3 września


  8. #28
    Chustomanka Awatar Ajka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,309

    Domyślnie

    ja z dojazdem troche gorzej bo na Gliwicach kompletnie sie nie znam
    "co zesłał los trzeba będzie stracić " 13.11. 2000 Kubuś i Franus (25tc) [*][*] 14,09 2004 2 fasolki(5tc) [*][*] ; kruszynka 08. 2012
    jesienna panienka 14.09.2001[/COLOR]; zimowy chłopak 22.02.2007; letni chłopaczek 03.07.2009
    Chustopróchno ze mnie


    na urlopie od 2000 roku

  9. #29
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    422

    Domyślnie

    Zawsze można się umówić w jakimś łatwym do znalezienia punkcie [np. dworzec]... chociaż w Gliwicach jak już jest się w centrum to łatwo się znaleść
    Moje szczęście urodziło się 3 września


  10. #30
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie

    I ja tu się jeszcze nie wpisałam? Oj, naprawię to, ale na leniwo. To link do mojego bloga - wpis z 17 września - chustomaniactwo. Tam w skrócie opisałam, co i jak było z tymi chustami.
    http://prawiemojehistorie.blox.pl/ht...21.html?395821
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  11. #31
    Chustomanka Awatar Ajka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,309

    Domyślnie

    niestety jak dla mnie narazie chyba Gliwice odpadają niby blisko a jednak daleko.
    "co zesłał los trzeba będzie stracić " 13.11. 2000 Kubuś i Franus (25tc) [*][*] 14,09 2004 2 fasolki(5tc) [*][*] ; kruszynka 08. 2012
    jesienna panienka 14.09.2001[/COLOR]; zimowy chłopak 22.02.2007; letni chłopaczek 03.07.2009
    Chustopróchno ze mnie


    na urlopie od 2000 roku

  12. #32
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    10

    Domyślnie a ze mna bylo tak

    pierwsza trojka dzieci wozkowo+nosidelkowo)o chustach nikomu sie wtedy nie snilo.+najmlodsze ze starszych ma 10 lat+
    w ciazy z obecnym malenstwem slyszalam o chustach ale nie zaglebialam sie w temat myslac ze to jakas nowa moda.
    wyboru dokonala moja Arusia okazujac sie dzieckiem zupelnie nie wozkowym za to bardzo cyckowym a w domu nic sie samo nie chcialo zrobic. przypadkiem na allegro natknelam sie na chusta.pl i z pewna taka niesmialoscia kupilam i super!!!+chwal sie w oddyielnzm watku+
    majac pierwsza chusta pogmeralam i trafilam na forum o chustach gazetowe i tu dowiedzialam sie ze chusta.pl to pouch i ze sa jakies wiazane.poogladalam zdjatka i zlapalam bakcyla. poniewaz nie stac mnie na oryginal zamowilam samorobke u mamy+ zdjecia w innym watku+zamotalam sie i hurra super. teraz czekam na kolejna samorobka od moja mama ........
    przepraszam za styl pisma ale cos mi sie z klawiatura popie.........

  13. #33
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Gliwice
    Posty
    422

    Domyślnie

    aj-a szkoda ... ale może w końcu uda nam się spotkać jak nie w gliwicach to w katowicac

    pucia witam
    Moje szczęście urodziło się 3 września


  14. #34
    Chustomanka Awatar Ajka
    Dołączył
    Aug 2007
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    1,309

    Domyślnie

    też mam taką nadzeję
    "co zesłał los trzeba będzie stracić " 13.11. 2000 Kubuś i Franus (25tc) [*][*] 14,09 2004 2 fasolki(5tc) [*][*] ; kruszynka 08. 2012
    jesienna panienka 14.09.2001[/COLOR]; zimowy chłopak 22.02.2007; letni chłopaczek 03.07.2009
    Chustopróchno ze mnie


    na urlopie od 2000 roku

  15. #35
    Chustomanka Awatar yerba
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,455

    Domyślnie witam się :-)

    I przedstawiam pokrótce:
    mieszkam w W-wie
    I synka mam obecnie 4,5 miesięcznego, Jakuba.
    Noszę go od kiedy skończył 3 tygodnie - wtedy dotarła do mnie pierwsza chusta. I nie wyobrażam sobie życia bez niej - takie ułatwienie! taka bliskość

    W wolnych chwilach, hobbystycznie nawracam znajomych na chustowanie. Mam już na koncie 4 dusze
    Ostatnio edytowane przez yerba ; 10-04-2011 o 07:11
    przychówek: Pierwszy (czerwiec 2007) i Druga (maj 2010)

    http://www.pomoz-amelce.pl



  16. #36
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Witaj

    Czy Ty byłaś na tych samych co ja? W la-pazie? Jak tak, to podaj maila, wyślę Ci na priva, bo Twoje zdjęcia jako jedyne wyszły super
    I oczywiście jeśli wyrażasz zgodę to wrzucę na forum


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

  17. #37
    Chustomanka Awatar yerba
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    1,455

    Domyślnie

    na tych samych
    i w la pazie

    cieszę się, że zdjęcia fajnie wyszły, strasznie byłam tym plecaczkiem przejęta i muszę niemężowi się pochwalić. maila podaję ci w PM.

    i jasne, wrzucaj na forum - skoro foto udane, a i wiązanie niepaskudne mam nadzieję
    przychówek: Pierwszy (czerwiec 2007) i Druga (maj 2010)

    http://www.pomoz-amelce.pl



  18. #38
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    471

    Domyślnie Witam :D

    Witam i ja!

    Mam na imie Agnieszka i zaczynam z chusta. Zaczynam pozno bo dziecie to moje trzecie i dopiero co urodzone (ma 2 tygodnie). Pierwsze bylo raczkowe nie nosidlowe. Drugie w baby bjornie noszone - o chustach sie wtedy zaczynalo u nas mowic albo ja malo oczytana bylam. Teraz postanowilam chustowac.

    Dlaczego?

    Przekonal mnie moj do tego Mlodszy dziec-wczesniak. Wiedzialam ze w Bogocie wczesniaki sa kangurowane i zapobiega to wielu przykrym konsekwencjom wczesniactwa. Chociaz Mlodszy az takim wczesniakiem nie byl to pierwszy miesiac zycia (czyli odpowiednio bylby to ostatni miesiac ciazy) na moim brzuchu. Nosilam go b duzo. Wlasciwie ciagle byl przy mnie. Pieknie sie dzieki temu rozwijal. Chetnie sie bawil na podlodze (bo duzo noszony nie oczekiwal ze bede ciagle wokol niego tanczyc) co procentuje w jego rozwoju fizycznym. Zdaniem neurologa to wylacznie zasluga mojego z nim postepowania ze nie ma sladu wczesniactwa i wyprzedza w rozwoju rowiesnikow - nieskromnie dodam.

    Dlatego tym razem postanowilam isc krok dalej i zakupilam Hoppa. Mamy za soba 5 udanych chustowan. Malenka nie placze w chuscie i sie pieknie uspokaja. Az moi rodzice byli zdziwieni ze po 2 wrzaskunach mamy takie spokojne dziecko teraz

    Jestem mama potrojna. Zostalam nia na raty, w 2002, 2005 i 2007.

    http://www.ratujmaluchy.pl/

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar hanti
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Warszawa-Żoliborz
    Posty
    5,539

    Domyślnie

    witaj
    Doradca-Partner Akademii Noszenia Dzieci

    Kuba (27.01.02), Lola (17.12.03), Kinia Antosia (5.08.06), Kamila Dyś (31.08.08)

    and life's like an hourglass glued to the table,
    No one can find the rewind button girl
    So cradle your head in your hands.
    And breathe, just breathe, whoa breathe, just breathe

  20. #40
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Bramki k/Warszawy
    Posty
    1,229

    Domyślnie

    Witaj Aggie - i skoro jesteś z Warszawy to czekamy na Ciebie w św. Annie w czwartki o 11


    http://www.chusty.com.pl - Babylonia, Bebina, Didymos, Gabi, Lana, Lenny Lamb, MaM, Merry Carry, NatiBaby, Storchenwiege
    Doradca po kursie dla zaawansowanych Trageschule Dresden

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •