Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 48

Wątek: SoFi, kieszonka

  1. #1

    Domyślnie SoFi, kieszonka

    Czy ktoś używał pieluch SoFi i mógłby kilka słów powiedzieć, bo się trochę na nie napalam ale nie widzę żadnej recenzji?

    http://allegro.pl/pieluszki-wieloraz...047510991.html
    Ostatnio edytowane przez spinek ; 08-02-2015 o 22:04

  2. #2
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    Nie znam tych pieluszek, ale za wprowadzanie kupujacego w blad bym ich nie kupila;
    Pierwsza bledna informacja dotyczy materials suede - jest to tkanina, ktora zapewnia sucho od skory I dobrze przepuszcza do wkladu, ale nie jest chlonna

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2009
    Miejscowość
    Kiedys B-stok teraz IT
    Posty
    1,085

    Domyślnie

    Na Moje oko pieluchy z Chin.Na miejscu doszywaja tylko naszywki.
    C.03.06.2008,L. 04.07.2009,O.04.09.2012

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź, zamówię sobie jedną na próbę i zobaczę co i jak.

    Pozdrawiam Tadek

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    Nie znam tych pieluszek, ale za wprowadzanie kupujacego w blad bym ich nie kupila;
    Pierwsza bledna informacja dotyczy materials suede - jest to tkanina, ktora zapewnia sucho od skory I dobrze przepuszcza do wkladu, ale nie jest chlonna
    Powiem szczerze, że czułem się lekko zniechęcony do zakupu tych pieluszek, ale napisałem do nich zapytanie i oto co mi odpowiedzieli:

    " Szanowny Panie
    Materiał suede to tkanina, która dobrze pochłania wilgoć i szybko przepuszcza ją prosto do wkładu, który ma za zadanie tę wilgoć zatrzymać. Istotą jest szybkie wchłonięcie płynu od pupy w kierunku wnętrza pieluchy, dlatego napisaliśmy, że ma dobre właściwości chłonne. Jeśli czuje się Pan wprowadzony w błąd oczywiście bardzo przepraszamy. Informację, o której pan wspomniał skorygujemy tak, aby była precyzyjna i nikt nie miał najmniejszych wątpliwości"

    A na koniec dali mi jeszcze rabat

    Bardzo dziękuję Gosiu za tę radę, za to kocham internet!!!
    Pozdrawiam serdecznie Tadek

  6. #6
    Chustofanka Awatar Baryczka
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Dolina Baryczy
    Posty
    440

    Domyślnie

    Zwróć uwagę na wkłady- te bambusowo węglowe nie mają w składzie ani bambusa, ani wegla- to tylko szary polar i mikrofibra wewnątrz.Owszem, chłoną całkiem OK. Ciekawa jestem tych wkładów bambusowych, jaki jest ich skład?

  7. #7
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Baryczka Zobacz posta
    Zwróć uwagę na wkłady- te bambusowo węglowe nie mają w składzie ani bambusa, ani wegla- to tylko szary polar i mikrofibra wewnątrz.Owszem, chłoną całkiem OK. Ciekawa jestem tych wkładów bambusowych, jaki jest ich skład?
    to pewnie to samo co wkłady pupusa. Jak dla mnie za dużo polara z jednej i drugie strony, nie lubię takich wkładów.

  8. #8
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Ja mam ten wkład szary. Beznadzieja, sam polar. Chłonie szybko, ale wszystko zostaje poźniej na otulaczu, który zaczyna przeciekać z nadmiaru wilgoci.

  9. #9
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,229

    Domyślnie

    Mily gest z ich strony ten rabat;
    Jesli sie zdecydujesz na zakup pieluszki, to prosimy o recenzje

  10. #10
    Chustofanka Awatar emelbe
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    479

    Domyślnie

    One wyglądają wewnątrz jak pieluchy Siur&Pur. Identyko! Baryczka, serio to żaden materiał bambusowo-węglowy? Ale bym się nacięła, gdybym się zdecydowała na taką pieluchę (założyłam wątek z pytaniem o pieluszki Siur&Pur), bo cena jest dwa razy wyższa niż za zwykłą kieszonkę. Zresztą te SoFi też nieźle sobie każą płacić za jedną sztukę. Zwykła "chinka" kosztuje 20 parę złotych plus do tego naszywka za kilka zł (5 do 8 zł góra). To teraz wiem, jak można się dorobić

  11. #11

    Domyślnie

    Recenzja pieluch SoFi
    Zamówione na stronie producenta https://sofishop.pl/
    Witajcie, tak jak obiecałem, niniejszym czynię
    Ponieważ nie mam doświadczenia opisze moje subiektywne odczucia tym bardziej, że wątpliwości przed zakupem miałem ogromne.
    Cena nie należy do najniższych więc postanowiłem zrobić porządny "risercz" łącznie z korespondencją z producentem i oto wyniki mojego dochodzenia.
    Zamówiliśmy 2 sztuki każdą z innym wkładem, by ocenić jak to w końcu z nimi jest. Te szare (bambusowo-węglowe) schną bardzo szybko i nieźle trzymają wilgoć. Producent podaje, że wykonane są z "bambusowego węgla drzewnego", czyli roślin wypalanych w bardzo wysokiej temperaturze.
    Oto link do Wikipedii :
    http://en.wikipedia.org/wiki/Bamboo_charcoal

    Te drugie to w 79,8% włókno bambusowe, a w 20,8% poliester. Bardzo mięciutkie i miłe w dotyku. Nie schną tak szybko jak te szare,ale w porównaniu z wkładami z mikrofibry (które w naszych warunkach, potrafią schnąć dwa dni ), to prawdziwe wytchnienie.

    Jakość wykonania pieluch rewelacyjna (choć porównuje tylko z tańszymi pieluchami, innych się jeszcze nie dorobiliśmy... wszystko przed nami), napy mocno trzymają, wszystko pozszywane starannie i wizualnie dobrze się prezentują. Kolory żywe, naszywki cieszą oko, choć to gadżet bardziej dla rodziców niż faktycznych użytkowników pieluch.
    Podwójne gumki do ochrony przed przeciekaniem zdają egzamin (choć testowanie trwa za krótko żeby podać jakieś konkrety), a ten materiał suede (swoją drogą poliester) jest bajeczny. Wydaje się, że jest suchy a wkład w wnętrzu pieluszki można wykręcać
    Mieliście rację, producent na swojej stronie podaje, że wytwarza pieluchy w Chinach, choć zarzeka się, że nie jest to tania masówka.
    Podsumowując,
    .......................PLUSY .................................................. .................................................. ................ MINUSY
    *szybkoschnące i bardzo chłonne wkłady .................................................. ..................* Produkcja w Chinach
    *stosunek jakość/cena (z naciskiem na jakość bo cenę dorzucę też do minusów) ................* cena
    *projekty naszywek (wybór tylko dwóch to było prawdziwe wzywanie)
    *kontakt z producentem, który szybko odpowiedział na moje pytania
    i zaproponował rabat, gdy wytknąłem nieścisłości

    Mam nadzieję, że choć tak mogłem się odwdzięczyć za wszelką pomoc jaką na tym forum otrzymałem. My zaś już jesteśmy w pełni przekonani do wielorazowego pieluchowania.
    Pozdrawiam Tadek
    Ostatnio edytowane przez Ojciec Tadeusz ; 08-02-2015 o 15:41

  12. #12
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Dzięki za recenzję. Mogę dopytać ile trwały te testy i jak duży był tester?

  13. #13

    Domyślnie

    Testy trwały 2 dni, tester (właściwie testerka...) zaś ma prawie 7 miesięcy.
    Pozdrawiam Tadek

  14. #14
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Trzymam kciuki, żeby te pieluszki w przyszłości tez tak dobrze się sprawowały.

  15. #15
    Chustofanka Awatar emelbe
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    479

    Domyślnie

    Tadek, dzięki za recenzję. I powodzenia w dalszym wielopieluchowaniu (teraz to już jest luzik, wyzywaniem jest noworodek )

  16. #16
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    A gdzie takie pieluchy znajdę

    Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
    3 horkruksy

  17. #17
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Mama.O na allegro je widziałam.

  18. #18
    Chustomanka Awatar Mama.O.
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    POMORZE
    Posty
    704

    Domyślnie

    Dzięki

    Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
    3 horkruksy

  19. #19
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    62

    Domyślnie

    Hej Tadeusz, zainteresowały mnie pieluszki Sofi. Jak się sprawdzają po dłuższym niż dwudniowym używaniu?

  20. #20

    Domyślnie

    Są jak najbardziej w porządku
    Dalsze użytkowaniu zachęciło nas do zakupu jeszcze 2 sztuk
    Pozdrawiam Tadek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •