Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: SoFi, kieszonka

  1. #41
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Prosze dyskusje na temat produkcji innych pieluszek czy chinskich manufaktur przeniesc do innego watku; przypominam, ze to jest watek z recenzjami pieluszek SoFi

  2. #42
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    ja myślę, że dyskusja na temat "chińskich manufaktur" jak najbardziej dotyczy tego wątku. Dyskutowaliśmy o miejscu gdzie SoFi są produkowane

  3. #43
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Alez nie znasz dokladnego miejsca produkcji tych pieluszek; a taka dyskysja nie jest recenzja danego produktu;

  4. #44
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    75

    Domyślnie

    U mnie zdjęcia na ich stronie budzą niepokój. Na żadnym nie widać twarzy dziecka, zdjęcie na którym jest dorosła osoba jest zaciemnione. Mam wrażenie, że właściciel coś chce ukryć.. i te czaszki, maski…brrrrrr… całkiem nie moja bajka, nie założyłabym jej mojemu dziecku.

  5. #45
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    Alez nie znasz dokladnego miejsca produkcji tych pieluszek; a taka dyskysja nie jest recenzja danego produktu;
    kłócić się nie będę. Skoro uważacie, że jest to OT, to dla mnie może być usunięty ten temat. Ale uważam, że recenzja pieluch dotyczy również ich miejsca powstawania, bo ważne gdzie i jak są produkowane, to misja firmy, czy eco polityka czy tylko zysk jest ważny, jaką mają politykę zatrudniania ludzi, czy przeciwdziałają bezrobociu. Ja przy zakupie pieluch kieruję się różnymi kryteriami, a nie tylko ceną albo czy ciekną czy nie... Dlatego chinek nie kupuję, a pieluszki SoFi to chyba raczej pod chinki można zakwalifikować.
    Uważam, że miejsce powstawania Sofi jest tak samo ważne jak np. dyskusja obsługi posprzedażowej Milovii, nad którą też była podjęta dyskusja i nikt do tego uwag nie zgłaszał... Dlaczego miejsce produkcji SoFi jest problemem w wątku? Czyżby niewygodny temat?

  6. #46
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,227

    Domyślnie

    Nemo bo temat juz nie byl tylko o pieluszkach sofi, a poza tym nie wiesz dokladnie gdzie produkuja; sporo producentow ma swoje fabryki w Chinach, ale jakos nie jest to rozwazane przy kazdej marce;

  7. #47
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gosia83 Zobacz posta
    Nemo bo temat juz nie byl tylko o pieluszkach sofi, a poza tym nie wiesz dokladnie gdzie produkuja; sporo producentow ma swoje fabryki w Chinach, ale jakos nie jest to rozwazane przy kazdej marce;
    nie ma problemu, napisałam tylko że to dyskusja konstruktywna. Może nawet z ciekawości ktoś kto używa chinek kupi Sofi i coś o nich napisze. Każda rozmowa o marce dobrze jej robi gorzej jak się nic nie dzieje

  8. #48
    Chustonoszka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    62

    Domyślnie

    Kupiłam pieluszki SoFi i jestem bardzo zadowolona, bo są lepsze jakościowo niż wszystkie chinki z którymi miałam do czynienia do tej pory, a na dodatek kupiłam je w fajnym zestawie. No i idealnie trafiają w moje poczucie humoru, bo uwielbiam zabawy słowne. VHS i Przewijamy? to mój ulubieniec

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •