Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: AIO Bam+Boo ktoś zna?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    35

    Domyślnie AIO Bam+Boo ktoś zna?

    Mam nadzieję, że się nie powtarzam ale nie znalazłam... jak w temacie, czy ktoś miał do czynienia o pieluszce AIO Bam+Boo (po wpisaniu w google pierwszy wynik, marka pochodzi z RPA)?
    Lub co o niej sądzicie? Wydaje się ciekawa... kieszonka i AIO w jednym, można używać jej tak lub tak. 2 wkłady bambusowo-bawełniane, coolmax i TPA zamiast PUL'a. Zastanawia mnie to ostatnie, nie wiem czy TPA dla oddychalności i odparzalności będzie lepszy czy gorszy od PUL'a? Logicznie myśląc... RPA=gorąco więc pielucha powinna być sensownym rozwiązaniem na lato...

  2. #2
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    bardzo podobna do close parents starszej generacji na pierwszy rzut oka. miałas w rece?

  3. #3
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iskierka Zobacz posta
    Mam nadzieję, że się nie powtarzam ale nie znalazłam... jak w temacie, czy ktoś miał do czynienia o pieluszce AIO Bam+Boo (po wpisaniu w google pierwszy wynik, marka pochodzi z RPA)?
    Lub co o niej sądzicie? Wydaje się ciekawa... kieszonka i AIO w jednym, można używać jej tak lub tak. 2 wkłady bambusowo-bawełniane, coolmax i TPA zamiast PUL'a. Zastanawia mnie to ostatnie, nie wiem czy TPA dla oddychalności i odparzalności będzie lepszy czy gorszy od PUL'a? Logicznie myśląc... RPA=gorąco więc pielucha powinna być sensownym rozwiązaniem na lato...
    A gdzie znalazłaś, że to kieszonka i aio w jednym? Wydaje mi się, że wersja na rzepy to AIO jak CP, a wersja na napy to kieszonka...

  4. #4
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    35

    Domyślnie

    Informacja na stronie producenta:

    • The only nappy that can be used as 1. a pocket nappy with the bamboo inserts inside the pocket with the stay dry coolmax against the skin or 2. a snap in nappy with the soft, natural bamboo against the skin

    Jedyna pieluszka, która może być używana jako kieszonka z wkładem w środku pieluszki albo z systemem snap - dopinanego wkładu. Z recenzji wiem, że dla zmaksymalizowania chłonności można wykorzystać obie funkcje na raz (np. na noc). Poza tym ma dwie pary gumek zabezpieczających przed wyciekami przy nóżkach. Jest to wersja OS zmniejszana o 4 rozmiary za pomocą nap, pielucha zapinana na rzep. Wewnątrz coolmax, zew. TPU.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •