Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31

Wątek: Otulacz Milovia a Flip

  1. #21
    Chustofanka
    Dołączył
    Oct 2011
    Miejscowość
    Warszawa, Praga Południe (Kamionek)
    Posty
    183

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedzi. Mam już i Milovie i Flipy. F lubię do frmowanek, a M do tetry.

  2. #22
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    Gajko, jak zamawiasz z USA do wartości 150$ i na osobę prywatną to nie ma cła
    chyba odpuszcze, ja juz kieszonki ostatnio tylko A Flipki trzymam, bo a noz nam sie odwidzi i bede zalowala, tak jak zaluje, ze wyprzedalam nowiutkie BG.


    A tak wogole to zmierzylam dzis oba otulacze, mam tez fotki (nie wiem kiedy zrzuce :/) i sa tej samej szerokosci. A jak na szerokosc naciagnie sie pul, to Milovia 2 cm szersza od Flipa tak, tak takze te informacje jakoby Flip byl taaaki szeroki w kroku sa nieprawdziwe.
    Toopy & Binoo

  3. #23
    Chustonoszka Awatar atsumi
    Dołączył
    Sep 2015
    Miejscowość
    Łódź/Teofilów
    Posty
    130

    Domyślnie

    Hm, w kroku owszem, Milovia jest po rozłożeniu pulu szersza. Nigdzie nikt nie pisał, że Flip jest taaaki szeroki w kroku. Ma szerszy niż Molovia przód górę, pas, o 4 cm, i to sprawia, że mojemu synkowi szerzej nogi się rozkładają, wszystko jedno jakiej szerokości wkład jest włożony. Tak jest u nas . Ale mój dzieć ma dopiero 4 miesiące.

  4. #24
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    To nie bylo do Ciebie Przymierzylam je do siebie, pomierzylam dlatego pisze co widze. Poniewaz uzywalismy sporo roznych wkladow dostepnych na polskim rynku i niedostepnych, ktore przywiozlam z Kanady, stwierdzam, ze to jak pieluszka uklada sie w kroku zalerzy w duzej mierze od wkladu. Dlatego chcac miec w kroczku wasko a chlonno, przeszlam po 1 rz synka na tetre bambusowa. Na dzien jest wystarczajaca, choc u nas zawsze sik byl solidny Pzdr.
    Toopy & Binoo

  5. #25
    Chustofanka Awatar sawickarolina
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    479

    Domyślnie

    Gaja i tę tetrę pakujesz do kieszonek?

    Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
    Janko - buntownik 27.05.2003 Józefek 12.05.2014 Miśka 14.07.2015 Zośka 28.07.2017

  6. #26
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Do kieszonek i otulaczy tez Choc coraz czesciej kieszonki i przewijanie na stojaka

    ps. Plus, ze schnie w sezonie grzewczym przez noc, tak jak otulacze i kieszonki Latem na balkonie w 2h Juz sie nie nadaje chyba na wklady bamboo co schna 2 dni choc podejme jeszcze probe z kokosi bm i sprobuje pieluchowania wielo w nocy.
    Toopy & Binoo

  7. #27
    Chustofanka Awatar sawickarolina
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    479

    Domyślnie

    No wlasnie u nas na dlugich bambusach Tupiszon jedzie. Ale pakuję mu do otulacza juz po dwa. Mam tez skladane z prostokąta ale schną wieczność całą. Czekam na swoją kolejkę w testach wkładów od welniastych


    Muszę spróbować tej tetry bamboo. Na razie służą mi wszystkie jako kocyki a tetrę muslinowa niebieloną z ecopi probowalas?
    Janko - buntownik 27.05.2003 Józefek 12.05.2014 Miśka 14.07.2015 Zośka 28.07.2017

  8. #28
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sawickarolina Zobacz posta
    Muszę spróbować tej tetry bamboo. Na razie służą mi wszystkie jako kocyki a tetrę muslinowa niebieloną z ecopi probowalas?
    ja nie GAja, ale próbowałam, bo tak zachwalana i u nas służy jako podładka pod przewijak....bo jakas taka szorstka jest,a suszarkę mam....a przewijak to w ogole stoi i się kurzy, bo obsługuję na stojąco. kieszonki wtedy nie do podrobienia.

  9. #29
    Chustofanka Awatar sawickarolina
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    479

    Domyślnie

    Moj etap ze na stojąco ma za sobą. I nadal na otulaczach lecimy. Czasem bg kieszonka tylko. Coreczka niemal wylacznie kieszonkowa dla odmiany. Szukam czegos co szybko schnie wlasnie. No patrz Nata a myslalam ze mieciutkie te ecopi będą.

    Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
    Janko - buntownik 27.05.2003 Józefek 12.05.2014 Miśka 14.07.2015 Zośka 28.07.2017

  10. #30
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    też tak mysląłam, bo na forum czytałam,ze fajne, ale dla mnie sa szorstkie, a poza tym jakieś takie nie wiem,...wielkie...

    podobno muśliny imse vimse sa fajniejsze...

  11. #31
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    a ja tetrę bamboo używam w lecie jako kocyk do przykrycia. Potraktowałam jedną pieluszkę suszarką, ale niestety nie wytrzymała próby i resztę oszczędziłam, zostanie dla potomnych

Podobne wątki

  1. Flip, wkłady jednorazowe
    Przez Judyta w dziale Recenzje pieluszek
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 16:08
  2. Flip czy Blueberry
    Przez wesoła_mrówka w dziale Recenzje pieluszek
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-01-2012, 11:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •