Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31

Wątek: Rzeczywiste kolory LF

  1. #1
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie Rzeczywiste kolory LF

    Kupilam ostatnio malo uzywana chuste bawelniana LF, na ktora dlugo polowalam, bo spodobal mi sie kolor. Jakiez bylo moje rozczarowanie, gdy po otwarciu paczki okazalo sie, ze jej kolory sa jakby sprane, wyblakle. Zupelnie inne niz na pieknych zdjeciach z ich strony. No i powiedzcie mi prosze teraz: czy zostalam oszukana przez sprzedawce i chusta nie jest nowa (ale jak to mozliwe ze az tak wyblakla! - a sladow zuzycia nie widac), czy zostalam oszukana przez LF, bo kolory z ich strony sa mega podkrecone i nijak sie maja do rzeczywistosci? A czy inne chusty, np. Nati albo LL tez wygladaja inaczej w rzeczywistosci, niz na stronie producenta?

  2. #2
    Chustomanka Awatar len_a
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    1,294

    Domyślnie

    a jaki wzór kupiłaś?
    Moje dwa szczęścia

  3. #3
    Chusteryczka Awatar abcd_2007
    Dołączył
    Jun 2013
    Miejscowość
    Elbląg
    Posty
    1,996

    Domyślnie

    Może Twoja ma jasny wątek? Pożyczałam raz girasoa z jasnym wątkiem i tez po otwarciu paczki myślałam że on taki sprany

  4. #4
    Chustoguru Awatar MonikaK
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    Wrocław
    Posty
    8,388

    Domyślnie

    widziałam na żywo bardzo dużo wzorów LF- kolory na zdj są bardzo dobrze oddane. Jaki to wzór?
    Ignacy 2009, Antoni 2011, Szymon 2014, Józek 2016, Franciszek 2018... fasolka 2020

    https://manymum.blogspot.com/

  5. #5
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    384

    Domyślnie

    Oj. Moim zdaniem LF ma świetnie oddane kolory. Ja mam kamienny opal bawełniany i on ma właśnie wątek popielaty, który rozjaśnia osnowę. Moim zdaniem świetnie to wygląda. Trzeba zwrócić uwagę na to ze sa rozne watki jednego wzoru osnowy. Moze patrzyłaś przykladowo na morski opal a dostałaś kamienny?

  6. #6
    Chustofanka
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    240

    Domyślnie

    A może to kwestia ustawień monitora?
    Ja mam LF kamienny opal 100% bawełna i kolor jest moim zdaniem taki sam jak na stronie producenta. Natomiast jak kupiłam LL elastyczną Lapis Lazuli to w pierwszym momencie chciałam odsyłać, bo kolor jest znacznie ciemniejszy niż na zdjęciach producenta.

  7. #7
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Oj, to mi teraz smutno, bo mam ametyst, ktory zupelnie inny jest od zdjec. A tak mi sie podobal! Tylko dlaczego az tak sie rozni? Zobaczcie same!

  8. #8
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Teraz poszperalam na grafice googla i widze, ze ametyst chodzi w dwoch kolorach. Nie wiedzialam. Mam ten, ktory mi sie nie podobal ;( Ale czemu sa dwie wersje?

  9. #9
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    384

    Domyślnie

    a widzisz! Ja sie juz spotkałam z takim ametystem. Ten co masz na zagranicznych stronach widziałam.
    http://auxportesdebebe.files.wordpre...thyste-dhi.jpg
    http://my.clothnappytree.com/1443/64...8713625a91.jpg
    nie wiem,czy to ametyst eksportowy czy producent ma 2 rodzaje osnowy czy tez stary pasiasty kontrastowy ametyst został zastąpiony, ale mysle,ze spokojnie możesz poprosić producenta o wymianę na ten, który Cie interesuje.
    ps. Hubertowi, w tym samym czasie pisałyśmy. Ja tez bym była zawiedziona, pisz do żabek!
    Ostatnio edytowane przez asik ; 18-01-2015 o 10:32 Powód: ps

  10. #10
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    No tak, tylko ja kupilam na olx i nawet nie poprosilam o lepsze zdjecie. Bylo slabej jakosci, a ja glupia sadzilam, ze to wina aparatu i kolory przeklamane. No to mam za swoje!

  11. #11
    Chustofanka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    384

    Domyślnie

    O qrcze no to sprzedaj w tej samej cenie i kupisz sobie nową chusta ma sie podobac, wtedy bedzie sie dobrze nosic!

  12. #12
    Chustoguru Awatar mmadzik
    Dołączył
    May 2009
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    7,766

    Domyślnie

    Ja miałam inny Ametyst, tego nigdy nie widziałam. To jakby zupełnie inna wersja...

  13. #13
    Chustomanka Awatar jana
    Dołączył
    Oct 2008
    Miejscowość
    wrocław
    Posty
    1,484

    Domyślnie

    Sprzedaj, jak pisza dziewczyny. Kup taki jaki Ci się podoba a ten na pewno znajdzie amatora, przecież w pl takich nie ma, to na zagramanice na stronach kolory jak w rzeczywistości. Miałam nefryt ametyst i dwa agaty i kolory przepiękne.

  14. #14
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    ametyst w pierwszej wersji wyglądał inaczej niż wygląda teraz,
    pozowałam do zdjęć pierwszej wersji

    Ostatnio edytowane przez atelka ; 18-01-2015 o 22:07
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  15. #15
    Chusteryczka Awatar Gina
    Dołączył
    Dec 2009
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,095

    Domyślnie

    w tym przypadku to ewidentnie inny kolor.
    Ja mam azuryt i o ile chusta ma dokładnie taki kolor jak na zdjęciach to zawsze trzeba brać poprawkę ze zdjęcia LF ma zaaranżowane w odpowiedniej scenerii podkreślającej kolory chusty
    http://littlefrog.pl/product-pol-266...-M-4-2-m-.html

  16. #16
    Chustofanka Awatar emelbe
    Dołączył
    Mar 2010
    Miejscowość
    Słupsk
    Posty
    479

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gina Zobacz posta
    w tym przypadku to ewidentnie inny kolor.
    Ja mam azuryt i o ile chusta ma dokładnie taki kolor jak na zdjęciach to zawsze trzeba brać poprawkę ze zdjęcia LF ma zaaranżowane w odpowiedniej scenerii podkreślającej kolory chusty
    http://littlefrog.pl/product-pol-266...-M-4-2-m-.html
    Też mam azuryt i właśnie bałam się, że kolory są tak mocne tylko na zdjęciu. Jednak bardzo miło się rozczarowałam, gdy otworzyłam paczkę. I też uważam, że to kwestia wątku. Azuryt ma czarny i to "podkręca" kolor.

  17. #17
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    Atelka, o wlasnie ta wersje mam ja, tylko faktycznie na tym zdjeciu kolor jest troche podkrecony. A pamietasz w ktorym to bylo roku?
    Dzieki za pomoc wszystkim, nie pozostaje mi nic innego jak sprzedac chuste. Mam nadzieje, ze komus spodobaja sie takie pastelowe kolory.

  18. #18
    Chusteryczka Awatar atelka
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2,901

    Domyślnie

    Myślę że to był 2012. On sie potem dość szybko zmienił. Była tez taka czerwona chusta i ona zupełnie zniknęła. Potem juz nie było żadnych zmian.
    Aś, Julek '08 i Alik '11

  19. #19
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    No to widze, ze mam wyjatkowe szczescie, ze trafilam akurat na ten wzor

  20. #20
    Chustomanka Awatar hubertowa
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    Pszczyna
    Posty
    905

    Domyślnie

    O! już pisze do mnie w sprawie kupna elinn! Zwolnij tylko miejsce w skrzynce!

Podobne wątki

  1. Rzeczywiste kolory Nati
    Przez Lotna w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 20:12
  2. neobulle-kolory
    Przez picikola w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-09-2008, 20:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •