Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Pomoc w wyborze kółkowej

  1. #1
    Chustonówka Awatar Lolka79
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    12

    Domyślnie Pomoc w wyborze kółkowej

    Pomóżcie proszę wybrać. Mam dośc mobilnego 1,5 roczniaka którego nosze w nosidle ale na trasy do przedszkola i krótkie spacery wolałabym kółkową. Ja jestem dosć drobnej budowy , natomiast synek ma prawie 14 kg. Zależy mi na nośności, czy w przypadku kółkowej jest zauważalna róznica między bawełna a bawełna z lną? Co będzie dla mnie optymalnym wyborem?
    Zastanawiam sie nad LF z lnem, jakimś Storchem, Babilonia , LL z bambusem i bawełniana Nati.

  2. #2
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    ja bym w ogóle nie rozważała kółkowej w takim wypadku, bo ona obciąża tylko jedno ramię i mnie, odkąd dziecko przekroczyło jakieś 8 kg, noszenie w kółkowej dłużej niż 15 minut przyprawia o ból barku.

    A czemu nosidło się nie sprawdza? to jednak lepsze dla Twojego kręgosłupa, bo obciąża równomiernie


  3. #3
    Chustonówka Awatar Lolka79
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    12

    Domyślnie

    Nosidło się sprawdza , choć dla mnie pasy naramienne mogłyby być krótsze bo spadają mi czasem z ramion no i klamry trochę mnie uwierają ale ja szczypior jestem- nosze w Tuli. Stęskniłam się za chustami Początkowo szukałam chusty na plecak ale nic nie znalazłam. Pomyślałam ze kółkowa będzie dobrym rozwiązaniem...hm

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    To moze MT?



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #5
    Chustonówka Awatar Lolka79
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    12

    Domyślnie

    może Mt, choć chusta mi się marzy. HoliPoli miałaś kółkowa z lnem?

  6. #6
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    To ja bym szukała dalej plecakowej jak to kwestia tęsknoty za chustami

    IMO kółkowa jest fajna ale tak na chwilę, po domu albo np na wesele czy inne wyjścia. U mnie spacery odpadają, nawet na zakupy w supermarkecie niezbyt się sprawdzała, bo ograniczała mi ruchowość ręki. No i tylko przy małym dziecku używałam (tak do 5mca). Ale wiem, że niektóre dziewczyny noszą w kółkowych nawet dwulatki (często noszą kółkową jako awaryjną w torebce), więc to może być kwestia indywidualnych predyspozycji

    edit: miałam kółkową jedwabną i bawełnianą (generalnie w wiązankach w bawełnie noszę i jest ok)


  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    Obecnie jestem zachwycona nowa wersją baylonii kółkowa, która ma wszyta poduszke w ramieniu. niesamowicie odejmuje ciężar.

  8. #8
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    no ja starszego w kółkowej zaczęłam nosic własnie jak skończył 2 lata miałam bawełnę, uszytą z lany tatoo. było nam bardzo wygodnie.
    a z lnem uważaj, mogą slizgac się na kółkach niektóre i bedzie trzeba czesto poprawiac. dopytaj przed zakupem, o ile się zdecydujesz
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  9. #9
    Chustonówka Awatar Lolka79
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    12

    Domyślnie

    Dzięki Holi, szukam dalej chusty krótkiej, ostatecznie mogę ja wiązać też na biodrze
    choc najchętniej wypróbuje obie na własnej skórze.
    Nata , czytałam Twoją opinie i fajna ta kółkowa ale obawiam się że nowa przekracza mój budżet chustowy

  10. #10
    Chustonówka Awatar Lolka79
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    12

    Domyślnie

    Eh Eyja dopiero zauwazyłam twój post i rozbudziła się we mnie na nowo nadzieja co do kółkowej.
    Idę polowac na bazarek i dzięki dziewczyny za wszelkie cenne uwagi

Podobne wątki

  1. Pomoc w wyborze chusty
    Przez slojma w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-12-2014, 17:09
  2. Pomoc w wyborze chusty
    Przez zamotana w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-11-2014, 10:24
  3. dylematy przy wyborze kółkowej;)
    Przez Nika w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-01-2009, 17:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •