Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

  1. #1
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    piekne jest bamberoo.przejazdem u mnie. Z ciekawoscia je pomacałam i przymierzyłam. Rzeczywiscie bardzo fajnie nosi,ale......

    mam też pozyczony mt Ani z Tulikowa...po prostu rewelacyjny. Odrobiony swietnie, jakosciowo wspaniały,krawieckie mistrzostwo,dbałosc o szczegoły......
    Zaraz sobie pomyslałam o Oli z 7 panel, nubiku,melkaj,myrrze....(te mt,ktore próbowałam),ze dziewczyny tez rownie wspaniale szyją, i napewno,gdyby swiat je poznał,byłyby równie popularne co bamberoo,które tez jest fajne i warto wypróbowac.

    Ot,taki sobie wateczek patriotyczny mi wyszedł z pozdrowieniami dla wszystkich dziewczyn szyjacych!!!

  2. #2
    Chusteryczka Awatar hexi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    2,349

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    to i ja sie podepne
    po wszystkich chustach i MT jakie mialam przyjemnosc miec i testowac doszlam do wniosku ze nie ma co szukac w swiecie
    i MT i chusty mamy na najwyzszym swiatowym poziomie a bambus nati i chMT i MT Tulikowy juz czekaja na nastepnego chuscioszka
    teraz jeszcze w planach mam welenke nati do mojej welenkowej kolekcji jeszcze merynosow mi brakuje


    DB PBC

  3. #3

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Natalia
    Ja już kiedyś o tym pisałam, że niektóre nosidła i MT z zagramanicy przy dziełach mam szyjących w PL po prostu wysiadają! Ja jednak mam takie zboczenie, że najbardziej rajcują mnie, rzeczy które zrobił kto inny sama więc bardzo chwalę sobie bamberoo
    A Nati z wełną to istna poezja, wiem bo mam

  4. #4
    Chustoguru Awatar Dagmara
    Dołączył
    Jul 2008
    Miejscowość
    Warszawa Bielany
    Posty
    6,210

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Ja miętki mam tylko nasze polskie - od Ani i od Melkaj.
    Moja pierwsza chusta to Nati była i myślę, że Nati mieć jeszcze coś będę
    Kółkową mam Neobulle, ale szyta z długiej przez Myrrę
    Miałam pouch z gugu-gaga, ale tu się wyłamałam i zostawiłam sobie Lucky Baby, bo jest cudowny.
    Obecnie nie mam żadnego nosidła (APLX odleciał), ale jeśli będę miała to polskie także.
    Konstanty 16.04.2014
    Lilianna 7.04.2010
    Kacper 29.07.2007


  5. #5
    yena
    Guest

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    ja się jeszcze nie mogę wypowiedzieć w tym wątku, ale już niedługo już za chwilę...
    nie mogę się doczekać!

    a szyjące mamy z naszego forum niezmiennie podziwiam i chylę czoła

  6. #6

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    To i ja się wątku patriotycznym udzielę. Miałam Nati (super - będzie następna), a teraz miętusa od Kasi z Doliny. Marzyłam o mietku z Tulikowa, ale to towar to deficytowy, więc postanowiłam uszyć gdzieś, gdzie Ania poleca.
    Wybór padł na Kasię. Naczekałam się nie powiem, te miętusy to również małe dzieła sztuki i nie szyją się seryjnie.
    Powinny mieć naszywkę "dobre bo polskie"

    edit: Zapomniałam dodać za klasykiem nie będzie Niemiec pluł nam w twarz - hopka sprzedałam, choć 2 miałam i też niczego sobie były
    moje miejsce wirtualne Petit bon ton

  7. #7
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Apr 2008
    Miejscowość
    Canada`s armpit :P
    Posty
    4,268

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    mialalm mt i chusto MT by Myrra i bamberoo (mam jeszcze 2).nie moge porownac kazdy jest inny i cudny. ja bamberoo lubie za piekne wzory i material solarveil bardzo przydatny latem. bamberoo to moj faworyt ale jest to subiektywna opinia

  8. #8
    Chusteryczka
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    pomiędzy Łodzią a Warszawą
    Posty
    1,620

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    ja zaczęłam nosic w mt, gdy u nas ania, anntenka ....zaczynały dopiero szyć. i jestem pod wrażeniem jak w ciągu niespełna dwóch lat udoskonaliły swój warsztat! nasze rodzime mt nie ustępują wiekszości zagranicznych, aczkolwiek tam też jest wiele świetnych szyjących.

    obecnie mam moseskinder niemiecki i jest po prostu bajeczny. bamberoo miałam i dla cięższego dziecka zawsze był niezastąpiony, mam NHT i też jest rewelka.

    po prostu moim zdaniem każdy dobry mt ma cos w sobie, tak jak każda dobra chusta
    Trener Szkoły Noszenia ClauWi®, http://www.clauwi.pl

  9. #9
    Chustomanka Awatar polah
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    1,289

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    u nas podział jest prosty: bamberoo jest dla mojego M., który baaaardzo je sobie chwali, a ja jestem szczęśliwą posiadaczką MT Tulikowego
    Jula 18.12.2004, Wojtek 17.01.2008
    Herbata z Malinami


  10. #10
    Chusteryczka Awatar kajkasz1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Chojnice
    Posty
    1,644

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Ja także się patriotycznie podepnę. Uwielbiałam MT od Oppamamy i jej kółkowe, MT z Tulikowa mnie po prostu olśnił, a 7Panel od Oli, który wczoraj do mnie zawitał jest genialny. Ulubionymi chustami do dzisiaj pozostają Nati. Bardzo żałuję, że dziecię tak szybko wyrosło i nie miałam okazji ponosić w innych polskich dziłach. Ale patrząc na zdjęcia wiem, że mamy jedne z najlepszych nosideł.
    Brawo!!!
    Kajka, żona Macieja, blogująca mama trzech synów - stary blog , nowy blog



  11. #11
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Cytat Zamieszczone przez kajkasz1
    Bardzo żałuję, że dziecię tak szybko wyrosło i nie miałam okazji ponosić w innych polskich dziłach.

    Kochana, chyba Ci nie musże pisac, co sie w takich sytuacjach robi.....

    Wkład do chusty/nosidła !!!!!!!!!!!!!!

  12. #12
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Cytat Zamieszczone przez nata76
    Cytat Zamieszczone przez kajkasz1
    Bardzo żałuję, że dziecię tak szybko wyrosło i nie miałam okazji ponosić w innych polskich dziłach.

    Kochana, chyba Ci nie musże pisac, co sie w takich sytuacjach robi.....

    Wkład do chusty/nosidła !!!!!!!!!!!!!!
    Łatwo powiedziec, ciekawe co zrobisz jak Twój "wkład" wyrośnie?

  13. #13
    Chustomanka Awatar basiaT
    Dołączył
    Apr 2009
    Miejscowość
    Szczecin/Świnoujście
    Posty
    854

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    obejrzałam stronkę Tulikowo.pl - rety jak ja się kiedyś będę miała na jedno MT zdecydować to chyba losowo, inaczej się nie uda - wszystkie piękne...
    Przyjaciele są rodziną, którą sami sobie wybieramy.


    "Z
    abawki w stylu retro"
    "Na końcu tęczy"


  14. #14
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Cytat Zamieszczone przez IwontaG
    Cytat Zamieszczone przez nata76
    Cytat Zamieszczone przez kajkasz1
    Bardzo żałuję, że dziecię tak szybko wyrosło i nie miałam okazji ponosić w innych polskich dziłach.

    Kochana, chyba Ci nie musże pisac, co sie w takich sytuacjach robi.....

    Wkład do chusty/nosidła !!!!!!!!!!!!!!
    Łatwo powiedziec, ciekawe co zrobisz jak Twój "wkład" wyrośnie?

    sie zapłacze i bede podobnie do kajki wzdychac.......

    na szczescie nie mam nino silk, którego włascicielki sa zobligowane zapewnic mu ciagłość wkładową,zeb bezrobotne nie lezało

  15. #15
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Coraz bardziej mi chodzi po głowie ten "wkład" do ninio, w ostateczności poczeka na wnuki


    A może jak już Twoje dziecie odmówi współpracy, mojego już dawno nie dogonię to kupimy sobie butelkę dobrego włoskiego wina, położymy się na tych naszych szmatach wąchając ich jedwabny zapach i będziemy odpoczywac, upajac się chwilą i marzyc, że może kiedyś dadzą ponosic wnuki

  16. #16

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Ostatnio jedwabne nino na TBW widziałam, nawet się chwilę zastanawiałam czy nie kupić, ale rozsądek zwyciężył

  17. #17
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Mnie go zabrakło

  18. #18
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Cytat Zamieszczone przez IwontaG
    Coraz bardziej mi chodzi po głowie ten "wkład" do ninio, w ostateczności poczeka na wnuki


    A może jak już Twoje dziecie odmówi współpracy, mojego już dawno nie dogonię to kupimy sobie butelkę dobrego włoskiego wina, położymy się na tych naszych szmatach wąchając ich jedwabny zapach i będziemy odpoczywac, upajac się chwilą i marzyc, że może kiedyś dadzą ponosic wnuki

    tak ,tak,tak!!!!!!!!!!!!tak mi mów,Iwona.....to mnie mobilizuje w walce z dziecionałogiem,czy raczej chustowkładonałogiem.

    ale do tego wina to koniecznie cebylka podsmazana ma byc!!!! ew. moge pizze dostarczyc, spod oczywiscie,bo na wierzch sobie te cebule polozymy....acha, a chusty odsuniemy daleko,zeby nie potłuscic...

  19. #19
    Chusteryczka Awatar IwontaG
    Dołączył
    May 2008
    Miejscowość
    Sandomierz
    Posty
    2,357

    Domyślnie Re: mam bamberoo i tulikowo goscinnie-watek patriotyczny

    Cytat Zamieszczone przez nata76
    ale do tego wina to koniecznie cebylka podsmazana ma byc!!!! ew. moge pizze dostarczyc, spod oczywiscie,bo na wierzch sobie te cebule polozymy....
    Z boczkiem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •