Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Czy komuś Milovia kieszonka nie starczyła do końca?

  1. #1
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie Czy komuś Milovia kieszonka nie starczyła do końca?

    No piękne one i takie zgrabne na pupie. Ale u nas przy solidnej męskiej budowie oraz wadze 12+ kg (1 rok) ta pieluszka jest rozpięta na max (przy 1 wkładce) a w pasie jakby już luzu tylko na 2 napki z każdej ze stron.

    Czy komuś nie starczyły kieszonki Milovia do końca pieluszkowania? Lub odpadły ze stosika przed 2 rż?

    Niby po roczku dziecko już wolniej przybiera, jest bardziej mobilne...ale stoję przed dylematem czy sprzedać teraz póki coolmax śnieżnobiały, czy używać dalej i czekać na rozwój wypadków?

    Dzięki za wszelkie rady
    Ostatnio edytowane przez Gaja78 ; 30-12-2014 o 17:01 Powód: literówki ;)
    Toopy & Binoo

  2. #2
    Chustoguru
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    6,296

    Domyślnie

    u mnie otulacz w ok. 2 roku zrobił się wąskawy w pasie, co do długości to z czasem ponownie kieszonki i otulacze spinałam do M tak więc trudno przewidzieć

  3. #3
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,690

    Domyślnie

    15,5 kg u nas i zaczynają być ciasne :/

  4. #4
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    Ja mam 14 kg zapinam na ostatnie napy alw mam nadzieję że w końcu się odpieluchujemy.


  5. #5
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    U nas 13 kg i Milovia też na ostatnich napach (tzn. z jednej strony na drugiej, z drugiej strony na ostatniej) i tu jest właśnie problem z pojedynczymi napami, że mogłyby uszy wystarczyć na większe dziecko ale napa zewnętrzna przeszkadza. Dlatego wolę np. BG z podwójnym zapięciem, bo wykorzystam regulację zapięcia na maxa.
    Milovia nie jest już wygodna dla 2 latka. No ale trudno wymagać pieluchy aż tak uniwersalnej, bo albo za duża na maluszka albo nie mieszczą się już duże dzieci.

  6. #6
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny Zostawię może na lato jeszcze.
    Podwójne napy mają plusy fakt, ale ja lubię też pojedynczy rządek. Np. w Thirsties. A, że to roz. 2. to miejsca mamy dużo, jesteśmy nawet wzdłuż zapięci. A dupalek zgrabniutki jak w Milovi. Szkoda, że już od zeszłego roku nie robią rozmiarowych tylko wprowadzili OS. Niby też do 18 kg ten OS, ale coś wierzyć mi się nie chce
    Toopy & Binoo

  7. #7
    Chustomanka Awatar koleszna
    Dołączył
    Dec 2012
    Miejscowość
    lubuskie
    Posty
    982

    Domyślnie

    Nam starczyla do końca.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •