Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Warszawskie Forty-Bemowo :)

  1. #1
    Chustofanka Awatar iziska
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    434

    Domyślnie Warszawskie Forty-Bemowo :)

    Witam ciepło w grudniową noc (równie ciepłą).

    Pierwszą chustę dostałam (na pożyczenie) od koleżanki z pracy jeszcze w ciąży, zamotałyśmy miśka na brzuchu, śmichu-chichu przy tym było sporo, ale ogólne wrażenie
    strasznie wielka i gruba szmata (nati niagara ok. 4.8)

    Na początku córa była dla mnie za krucha ("odpadająca" dynia), a później przyplątała się asymetria, a jak już zamotałam na żywym ładunku było jeszcze ciężej-upociłam się jak dzika świnia, ale dziecię zadowolone. Na większym wyjściu byłam 2 razy (7przystanków) (w tym na jednym spotkaniu w StuPociechach) i byłam gotowa wracać krótkimi skokami na przód nawet 3 godziny. Udało się bez żadnej wtopy, ale przy nasilającym się wierceniu i stękaniu w autobusie ogarniala mnie PANIKA

    Chustuję mało, bo dziecię coraz bardziej mobilne-"samowystarczalne" i jakoś z obawy przed...nie-wiadomo-czym (pewnie przed skakaniem na moim pasku, odpychaniem od klatki piersiowej, żałosnym skrzeczeniem na plecach), głównie w domu (teraz walczę z plecakiem-MASAKRA jakaś wychodzi) i po okolicznych sklepikach. Chciałabym więcej, ale jednak czuję się trochę osamotniona (taaak, wieeem, w małych miejscowościach mają dziewczyny jeszcze trudniej) i jak dziwadło
    Chustę kółkową jednak ZAWSZE mam ze sobą, przydaje się... i mąż zachwycony wspólnymi swobodnymi zakupami w centrum handlowym czy to w ikei
    W zimie to już pewnie tylko w domu... i z/do samochodu jak się zaopatrzę w następną kółkową (ciemniejszą, a nie chrzcielno-świateczno-okazjonalną).

    Pozdrawiam
    (ale się rozpisałam a z reguły to jestem skryta, małomówna i nieśmiała)
    Olka 17.07.2014

  2. #2
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Witaj sąsiadko! Mieszkam na Bemowie, na Forty czasem przychodze na dłuższe spacery, bo uwielbiam to miejsce Przy Fortach mieszka jeszcze jedna chusto- mama, może kiedyś na spacerze się spotkacie.
    My też możemy się kiedyś umówić
    Jakby co- mogę służyc fachową pomoca w motaniu- pisz na priv jakby co

  3. #3
    Chustofanka Awatar iziska
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    434

    Domyślnie

    Super
    Wiem na pewno, że jedna chustomama mieszka na "moim" osiedlu (piękną długaśną chustę miała), widziałam ją na spacerze z 2 dzieci i psem w osiedlowym parku, ale jakoś mi było głupio podejść, drugą (o dziwo) zaczepiłam kiedyś biegu o chustę kółkową i jak ubrane jest dziecko.. Na tym się kończą moje kontakty...ehhh jak dzicz
    Olka 17.07.2014

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar Luthienna
    Dołączył
    Feb 2010
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    4,486

    Domyślnie

    witaj Sąsiadko ja bliżej lotniska, ale często biegam w okolicy Twej. No i pewnie niedługo ruszy lodowisko






  5. #5
    Chusteryczka Awatar owieczka33
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa BMW ;)
    Posty
    2,878

    Domyślnie

    Forty to super miejsce, na pewno jeszcze spotkasz inne chustomamy

Podobne wątki

  1. Forty Bema, plac zabaw, Warszawskie Bemowo
    Przez MamaWcześniaczka w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 22:56
  2. Granatowy mietek Forty Bema Warszawa, Bemowo
    Przez owieczka33 w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-04-2013, 10:20
  3. Warszawskie zoo - wczoraj
    Przez Limonka w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 10:29
  4. Forty Bema,wcześniej Tesco GĂłrczewska/Świat Dziecka :)
    Przez Goswiek w dziale Chusty tu i tam!
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-05-2008, 20:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •