Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Czy Nati żakard się zwiększa po praniu?

  1. #1
    Chustofanka Awatar Goswiek
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    374

    Domyślnie Czy Nati żakard się zwiększa po praniu?

    Gdzieś był ten temat, ale nie mogę jakoś znaleźć. Chcę kupić żakardzika, ale nie wiem, czy 4,2 czy 4,6. Miałam Indio 5 i była akuracik. Ale jeśli żakardzik 4,2 się zwiększa po praniu, to wybrałabym taki rozmiar. Nie przepadam za ogonami do kolan Liczę na podpowiedź



  2. #2
    Chustomanka Awatar Natalia
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,181

    Domyślnie Re: Czy Nati żakard się zwiększa po praniu?

    Chciałabym, żeby się zwiększał. Można by ciąć krótsze chusty i kazać je prać - piękna oszczędność materiału. Niestety on się zmniejsza po praniu. Po praniu chusta powinna mieć zamawianą długość, przed praniem będzie za długa.
    www.natibaby.pl - produkcja chust NATI, NATI Ring i in.


  3. #3
    Chustofanka Awatar Goswiek
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    374

    Domyślnie Re: Czy Nati żakard się zwiększa po praniu?

    Dziękuję za odpowiedź Natalio, coś musiałam gdzieś źle doczytać, nie w tym kościele dzwoniło W takim razie faktycznie 4,2 może być za krótka dla mnie



  4. #4
    Chusteryczka Awatar lemonka
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    2,182

    Domyślnie Re: Czy Nati żakard się zwiększa po praniu?

    Jesli o tę chuste chodzi to faktycznie lepiej dłuższą. Ona ma specyficzny węzeł i dość małe skosy więc to co bez problemu zamotasz ze zwykłej Nati i masz krótkie ogonki to juz z tej samej długości żakarda mozesz nie zamotac. Ale za to żakardy są przepiekne i bardzo wygodnie sie w nich nosi. Jeśli o mnie chodzi to moje najwygodniejsze chusty. Obok Zary


    Kto bije, żeby nauczyć, uczy bić.
    flickr-moje zdjęcia

  5. #5
    Chustofanka Awatar Goswiek
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    374

    Domyślnie Re: Czy Nati żakard się zwiększa po praniu?

    Zdecydowałam się na żakardzik, po takich opiniach nie mogę się doczekać zawiązania. Majeczka to taka drobinka, mam nadzieję, że sobie poradzę. Jeszcze raz dzięki za opinie. Jak już będę miała chustę, to udam się do odpowiednich tematów



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •