Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40

Wątek: prezent dla siostry nosidło jakie wybrać

  1. #21
    Chustoholiczka Awatar Paulina J.
    Dołączył
    Apr 2011
    Miejscowość
    Warszawa/Nowa Praga
    Posty
    3,192

    Domyślnie

    Slojma - trzymam kciuki więc za chustę- to najlepsze co można wybrać dla takiego malucha. A jak nie wyjdzie to zostaje wybór nosidła

  2. #22
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Slojma - no to siostra nie jest całkowicie przeciw jak sama widzisz . Może pokocha chusty
    Maj 2014 i Marzec 2016

  3. #23
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    a moze didytai?
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  4. #24
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magnus Zobacz posta

    Też się dałam "nabrać"
    może oni tam w Czechach większe dzieci mają


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    chustę też jej daj, moja młodsza do pewnego momentu w pompie miała chusty i nosidła w wersji do noszenia jako domowy usypiacz, za to hamakowanie kochała miłością wielką
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

  6. #26
    Chustofanka
    Dołączył
    Jul 2011
    Miejscowość
    Warszawa- Białołęka
    Posty
    267

    Domyślnie

    Ja bym kupila bondo zanim jej mąż jej kupi jakies wspaniałe wisiadlo i będzie jeszcze gorzej...a chustę bym pożyczyła swoją droga ale nie sama...
    Ja tak zrobiłam z bliska mi osoba a rodzina była przeciwna no i pozyczylam chuste.po czasie okazało się że chusta byla zbyt trudna skomplikowana i takie tam a troskliwy mąż podsunal żonie baby bjorn żeby się tak bidna nie męczyła bo przecież to dużo prostsze niż chusta...także tylko radzę nauczona kiepskim doświadczeniem...
    mama najcudowniejszego na świecie Antosia (24.05.2011)

  7. #27
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slojma Zobacz posta
    Hej, mam do Was prośbę o pomoc, moja siostra jest mamą 2,5 miesiecznej córeczki w grudniu (święta) mała skończy 3 miesiące. Siostra upiera się na zakup nosidła, jej mąż proponuje wsiadła a nie nosidła. Teraz prośba do was o pomoc w wyborze jak najmniejszego zła, czyli nosidełka w którym można zacząć nosić dziecko jak najwcześniej ale co by nie było wsiadłem i nie było mega drogie. Na chustę ją nie przekonam mimo, iż sama chustuję.
    Nie czytałam całego wątku, ale jeśli absolutnie nie chusta, to Storchenwiege BabyCarrier - regulowana szerokość i długość panelu. Miękki pas biodrowy. Materiał skośnokrzyżowy. Możliwość ściągnięcia boków nosidła za pomocą sznureczków, przez co jest lepsza stabilizacja boczna.

  8. #28
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Nie czytałam całego wątku, ale jeśli absolutnie nie chusta, to Storchenwiege BabyCarrier - regulowana szerokość i długość panelu. Miękki pas biodrowy. Materiał skośnokrzyżowy. Możliwość ściągnięcia boków nosidła za pomocą sznureczków, przez co jest lepsza stabilizacja boczna.
    Spojrzałam na to nosidło do galerii Google i jak widać, nie zawsze możliwość regulacji jest dobrą opcją http://littlepossums.files.wordpress...arrier-red.jpg ...
    Igor 27.09.2009
    Eryk 17.03.2012
    Adam 24.04.2015
    Nika 02.02.2018
    Kuba 31.12.2019
    Kaja 21.09.2021

  9. #29
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Ale że o czym to zdjęcie świadczy, bo nie rozumiem? Że ktoś nie umie założyć nosidła? Pewnie, że tak bywa, niezależnie od rodzaju nosidła czy chusty.

  10. #30
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    A to nie jest lalka?
    Maj 2014 i Marzec 2016

  11. #31
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Jest

  12. #32
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Ale że o czym to zdjęcie świadczy, bo nie rozumiem? Że ktoś nie umie założyć nosidła? Pewnie, że tak bywa, niezależnie od rodzaju nosidła czy chusty.
    Tak sobie pomyślałam, że czasami lepiej dla osoby, która zdecydowanie odmawia noszenia w chuście (i jest totalna 'zielona' w temacie) kupić nosidło bez regulacji, żeby nie zrobiła z tego wisiadła.
    Jesteś pewna, że to lalka? Bo tak się zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że jednak dziecko (ale pewna nie jestem)

    Chociaż może faktycznie to stópki lalki, a nie kozaczki niemowlęce...
    Igor 27.09.2009
    Eryk 17.03.2012
    Adam 24.04.2015
    Nika 02.02.2018
    Kuba 31.12.2019
    Kaja 21.09.2021

  13. #33
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    No kurde ale przeciez noworodek bedzie i tak raczej na najmniejszy rozstaw panela... ta lalka ma po prostu nieproporcjonalne nogi. A przeciez po to ma siostre zeby pokazala co i jak. Z chusty tez mozna zrobic wisiadlo przodem do swiata .
    Maj 2014 i Marzec 2016

  14. #34
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Bez zaciągania sznurków, a więc tak jak na pokazanym zdjęciu, to jest takie nosidło, jak wszystkie inne, a więc zawsze można sknocić, jak widać

  15. #35
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Bez zaciągania sznurków, a więc tak jak na pokazanym zdjęciu, to jest takie nosidło, jak wszystkie inne, a więc zawsze można sknocić, jak widać
    A to jak to nosidło (a konkretnie pozycja żabki) jest regulowane przez zaciągnięcie sznurków, to akurat nie jest skomplikowane
    Igor 27.09.2009
    Eryk 17.03.2012
    Adam 24.04.2015
    Nika 02.02.2018
    Kuba 31.12.2019
    Kaja 21.09.2021

  16. #36
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eesti Zobacz posta
    A to jak to nosidło (a konkretnie pozycja żabki) jest regulowane przez zaciągnięcie sznurków, to akurat nie jest skomplikowane
    Z pewnością nie jest , aczkolwiek wiadomo, jak to z tą żabką w nosidłach jest... Bliżej jej do żaby No ale coś za coś.

  17. #37
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Z pewnością nie jest , aczkolwiek wiadomo, jak to z tą żabką w nosidłach jest... Bliżej jej do żaby No ale coś za coś.
    M.in. dlatego nie lubię nosideł, ale tym razem kupiłam do spróbowania Marsupi (okazja była, ktoś nie wiedział co sprzedaje ). Na razie pożyczyłam go mojej siostrze i ona jest bardzo zadowolona (ale ona nie jest fanką chust, tylko czasami nosi i to głównie po domu).
    Igor 27.09.2009
    Eryk 17.03.2012
    Adam 24.04.2015
    Nika 02.02.2018
    Kuba 31.12.2019
    Kaja 21.09.2021

  18. #38
    Chustoguru Awatar Pat
    Dołączył
    Feb 2011
    Miejscowość
    Warszawa-Białołęka
    Posty
    7,569

    Domyślnie

    Mnie w Marsupi nie przekonują pasy przyczepiane na rzepy do panelu na kręgosłupie dziecka. Bondolino z kolei ma koszmarnie grube pasy naramienne, które bywają wkurzające dla dzieci, bo ograniczają widoczność. Część rodziców boi się tez zapięcia na rzep z tyłu (tak jak i w Marsupi). Obok Storchenwiege, bardzo fajny jest Didytai, tylko dziecko szybko z niego wyrasta. Ale to rzeczywiście fajne rozwiązanie.

  19. #39
    Chustoholiczka Awatar eesti
    Dołączył
    Sep 2009
    Miejscowość
    Estonia/wcześniej Szczecin
    Posty
    4,799

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pat Zobacz posta
    Mnie w Marsupi nie przekonują pasy przyczepiane na rzepy do panelu na kręgosłupie dziecka. Bondolino z kolei ma koszmarnie grube pasy naramienne, które bywają wkurzające dla dzieci, bo ograniczają widoczność. Część rodziców boi się tez zapięcia na rzep z tyłu (tak jak i w Marsupi). Obok Storchenwiege, bardzo fajny jest Didytai, tylko dziecko szybko z niego wyrasta. Ale to rzeczywiście fajne rozwiązanie.
    A to te pasy jakoś uciskają? Zwróciłam na to uwagę, ale nie wydawało mi się to wadą. No ale wypróbuję Marsupi dopiero, jak maluch się urodzi, bo na razie to mogę sobie teoretyzować...
    Storchenwiege i Didytai z tego co widzę są zrobione na podobieństwo Mei Tai'a. Ja Mei Tai'e nie lubię, ale dla kogoś, kto nie chce motać chusty to może być świetne rozwiązanie.
    Igor 27.09.2009
    Eryk 17.03.2012
    Adam 24.04.2015
    Nika 02.02.2018
    Kuba 31.12.2019
    Kaja 21.09.2021

  20. #40
    Chustonówka
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    12

    Domyślnie

    Już niedługo będę w PL to jej pokażę chustowanie. Na szczęście udało mi sie ja namówić by nie kupowała jakiś wsiadeł bo maż naciskał. Zaproponowałam jej naukę chustowania lub jeśli nosidło to wcześniej wypożyczyć i zobaczyć czy jej to odpowiada.

Podobne wątki

  1. Pomóżcie wybrać nosidło
    Przez Faycelina w dziale Pomocne Chustomamy!
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 15:40
  2. Chusta na prezent-co wybrać?
    Przez darwinka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-03-2011, 09:26
  3. Pomóżcie wybrać nosidło- po raz II
    Przez klusiecka w dziale Nosidła / MT
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 12-07-2010, 14:51
  4. Pomóżcie wybrać nosidło !!!
    Przez MartaS w dziale Nosidła / MT
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 04-01-2010, 23:31
  5. jakie dla niemowlaka na prezent?
    Przez monjan w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-12-2008, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •