Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Jak dbać o wkłady bambusowe

  1. #21
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NEMO Zobacz posta
    ja suszę wkłady w suszarce bębnowej, są mięciutkie. Piorę od pewnego czasu w kulach i zauważyłam, że też zmiękczają pranie, może to pomoże?
    a tak się ostatnio zastanawiałam czy można prać pieluchy w kulach piorących dobrze ci dopierają "grubsze sprawy"?

  2. #22
    Chustomanka
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    552

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vinga89 Zobacz posta
    a tak się ostatnio zastanawiałam czy można prać pieluchy w kulach piorących dobrze ci dopierają "grubsze sprawy"?
    same sobie nie poradzą, muszę zapierać mydełkiem IV. Ale żadne proszki dzieciowe albo płyny ich nie dopiorą samodzielnie. Jak plama nie schodzi to namaczam na noc w Nappy Freshu i czasami jakiś odplamiacz na tlenie (BG na metce ma nawet napisane, że w zimnej wodzie można je wybielać) nic im nigdy nie zaszkodziło.

  3. #23
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    a ktoś suszy wkłady bambusowe w suszarce? bo ja tak, mam różnych firm i suszę je. Szczerze mówiąc nie bardzo chce mi się czekać dobę aż wyschną w innych warunkach. wyjęte z suszarki są bardziej miękkie, choć kilka wkładów mi nieznacznie "zmalało"... a jak Wy suszycie bambusy?
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  4. #24

    Domyślnie

    Ja tez w suszarce susze. Dopiero trzeci miesiąc używamy ale mam wrażenie ze trochę się skurczyły... Mam puppi i ecodidi.


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  5. #25
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    dziewczyny, ale przecież bambus zawsze trochę się kurczy, takie są jego właściwości. bez względu na to, czy suszymy w suszarce czy na kaloryferze



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  6. #26
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,944

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    dziewczyny, ale przecież bambus zawsze trochę się kurczy, takie są jego właściwości. bez względu na to, czy suszymy w suszarce czy na kaloryferze
    tak wiem, to nie zarzutże trochę się kurczy a w jakiej temperaturze suszycie?
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  7. #27

    Domyślnie

    Ja suszę w wysokiej na stosunkowo krótkim programie. Nie mam oznaczenia temperatury
    Od stycznia właściwie nic się nie zmieniło, lekko się zbiegły i są mięciutkie

  8. #28
    Chustonoszka
    Dołączył
    Jun 2014
    Miejscowość
    Leipzig
    Posty
    77

    Domyślnie

    Ja mam moje (kokosi barankowe i noname) juz z 1, 5 roku i mimo twardej wody nie sa tak twarde jaknp. Bawelniane prefoldy
    Jedyne na co zwracam uwage, to zeby w proszku nie bylo celulazy, bo od niej bambus lysieje. Albo zeby pranie na 60'C bylo, bo to ja neutralizuje.

Podobne wątki

  1. **KoKoSi** wkłady bambusowe
    Przez sylviontko w dziale Recenzje pieluszek
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 17:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •