Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Pożegnanie z PULem. Czy to ma sens?

  1. #21
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Monika84 Zobacz posta
    Dziewczyny, a wklad czy tetra w prostokat nie przesuwa sie w gatkach?
    Ja właśnie włożyłam prostokąt z wkładu w gatki Storcza III (ze starszej wersji z gumką w pasie. Nowa ma ściągacz). Przedział tych gatek to 8-16 kg. Mój synek ma teraz 11kg i 200g i ze ściągniętą ciaśniej gumką na brzuszku (supełek) gatki nie zjeżdzają i wkład nie lata, choć luzu w tych gatkach troche jest. Chodził tak cały dzień wczoraj. Dosłownie - bo choć on 10,5 mca to już chodzi/biega jakby miał 1,5 roku. Jak tylko się obudzi, będziemy dziś testować ponownie szorty + wkład

    P.S. U nas nie ma biegunek czy bździoszków. Kupka jest 1x dziennie czasem co drugi dzień, i zawsze ląduje w kibelku (EC)
    Ostatnio edytowane przez Gaja78 ; 30-10-2014 o 10:00

  2. #22
    Chustofanka Awatar yaheira
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    190

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gaja78 Zobacz posta
    ))) Ja już teraz wiem co dziewczyny miały na myśli, pisząc o tym, że wielopieluchowanie ewoluuje z dzieckiem i czasem... dziś dobre jest to, za jakiś czas co innego, kończysz pieluchować na zupełnie czymś innym.
    Ja myślę własnie, żeby choć 2 kieszonki sprzedać i jeszcze coś wełnianego dokupić. A ecodidi ma teraz w ofercie jasno szare otulacze tylko? Czy jest wełenka kolorowa? Widziałam, że można wybrać ścieg i kolor napek, a jak z materiałem? Wiesz może?
    ostatnio bianka pisała, że są tylko szare

  3. #23
    Chustomanka Awatar żuk
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    1,048

    Domyślnie

    wg mnie spokojnie z samą wełną, talko ja zainwestowałabym w gacie i otulacz na napy. i ja wolałam zdecydowanie do wełny formowanki zamiast wkładów.


    Powiedz mi, a zapomnę,
    Pokaż mi, a zapamiętam,
    Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
    -Konfucjusz-

    Pracownia WyszłoSzydło- fejsbuk

  4. #24
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    Chyba też bym wolała tylko formowanki, ale są dwa praktyczne powody dla których używamy wkłady:
    - bo już je mamy, od nowości (w rozm. OS) kiedy jeszcze lubiliśmy je z otulaczem pul i upychaliśmy w kieszonki
    - jak wywieszę pranie wieczorem to rano wszystkie konopne mam suche (i nie mówię tu o lecie czy sezonie grzewczym). Formowanki jeszcze potrzebują całego dnia, jak nie więcej :/

    A konopne mam naprawdę takie gęste, jak kocyk. http://onemoreflewoverthecuckoo.com/...12/04/amp5.jpg

    Cytat Zamieszczone przez żuk Zobacz posta
    wg mnie spokojnie z samą wełną, talko ja zainwestowałabym w gacie i otulacz na napy. i ja wolałam zdecydowanie do wełny formowanki zamiast wkładów.
    Ostatnio edytowane przez Gaja78 ; 07-11-2014 o 13:42

  5. #25
    Chustofanka Awatar Gaja78
    Dołączył
    Nov 2013
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    379

    Domyślnie

    No to jedzie do nas wełenkowy szaraczek ecodidi
    Toopy & Binoo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •