Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Cykam się

  1. #1

    Domyślnie Cykam się

    Dziewczęta i kobitki kochane, będąc w ciąży przyglądałam się temu forum, chustom, wiązaniom itp. Zakupiłam tu Ellevill Zarkę nie mogąc się doczekać jej użycia. No i wkoncu babuch pojawił się na świecie... Ma już 10 dni więc przychodzi czas na inaugurację a ja nagle wpadłam w strach.. zaczęłam odkładać i unikać chusty i ciężko mi się zmusić.

    Czy którakolwiek z was tak miała? Proszę pomóżcie się przełamać

  2. #2
    Chustomanka Awatar inka
    Dołączył
    Aug 2012
    Miejscowość
    Casablanca/ teraz w PL na wakacjach
    Posty
    1,262

    Domyślnie

    Ja tak mialam,czekalam wtedy az bede sam na sam z maluszkiem i po trochu probowalam.

    A. listopad 2012




  3. #3
    Chusteryczka
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdanisk
    Posty
    1,753

    Domyślnie

    Ja tak czasem mam z nauką nowego wiązania. Musisz mieć komfortowe warunki, czyli albo wspierający partner, a jak lepiej się czujesz sama to sama do tego podejdź. Po drugie wiąż nad kanapą . Albo najpierw obwiąż parntera, wtedy wszystko widzisz, on trzyma dzidziucha i sama potem wiesz co robić na sobie . A samo odkładanie na później to wydaje mi się że nie tylko z chustami masz co ? Bo ja tak mam
    Maj 2014 i Marzec 2016

  4. #4
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inka Zobacz posta
    Ja tak mialam,czekalam wtedy az bede sam na sam z maluszkiem i po trochu probowalam.
    Ja robiłam tak samo a potem młody miał problemy z układem krzepnięcia i jeszcze bardziej się bałam go wiązać, bo po każdym noszeniu miał na nogach wybroczyny. A teraz juz się wszystko wyrównało i nie pamiętam, kiedy ostatnio używałam wózka.
    I teraz już maleństwa też się nie boję motać-bratanicę świetnie mi się nosiło w kangurku
    Małymi kroczkami i powinno się udać najważniejsza motywacja
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  5. #5
    Chustoguru Awatar HoliPoli
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Belgrad
    Posty
    7,676

    Domyślnie

    ja miałam dokładnie tak samo. I to zarówno z wielopieluchami jak i z chustą. Obie te rzeczy leżały prawie 2 tyg aż w końcu mąż się zaczął niecierpliwić żeby wypróbować, bo po co tyle tego leży no to mu w duchu przyznałam rację i się w końcu przełamałam


  6. #6
    Chustonoszka Awatar srebrna
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Świdnik
    Posty
    141

    Domyślnie

    Hej ja sie cykałam, malłż wziął i po prostu zawiązał kieszonkę.. Dziecię zasneło a mi ambicje ruszył..

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    21

    Domyślnie

    Ja spróbowałam jak byłam sama w domu .Udało się i spała na dworze dwie godziny.

  8. #8
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    Nie martw się, początki zawsze są trudne, szczególnie gdy uczysz się sama za to efekt jaki fajny :*
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

  9. #9

    Domyślnie

    Dziekuje wam wszystkim przepraszam ze tak późno pisze ale udalo mi się! Maleństwo momentalnie się uspokaja i zasypia a ja szczęśliwa mam 2 rece i mogę ogarnąć dom lub iść na spacer.
    Wrzuculabym zdjęcie ale jak to się robi?

  10. #10

  11. #11
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602
    Michał - 16.03.2014

  12. #12
    Chusteryczka Awatar huskymama
    Dołączył
    Aug 2013
    Miejscowość
    Zabrze
    Posty
    1,649

    Domyślnie

    ja umówiłam się z doradcą na wizytę w moim domu jak Hanka miała 2 tyg ale pamiętam, że jak już wiedziałam co i jak to przez prawie miesiąc codziennie choć raz wiązałam ale często odkładałam ten moment bo kangur nie wychodził do końca tak jak chciałam a uparłam się, że w kangurka będę wiązać do 3 miesiąca (na storczu 4,6 metra ) Potem długo jeszcze nie wiązałam bez lustra....aż w końcu nie wiem kiedy nastąpił ten moment, że mogłam motać odruchowo podczas rozmowy z koleżanką
    Praktyka czyni mistrza (choć za takiego się nie uważam.......jeszcze )

  13. #13
    Chustoguru Awatar Isolt
    Dołączył
    Sep 2013
    Miejscowość
    Warszawa- Żoliborz
    Posty
    7,915

    Domyślnie

    bardzo sie ciesze, kochana
    Ignaś 07.2013
    Marynia 03.2015
    Hela 03.2018

    BLW = Bobas Lubi Wypaćkanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •