Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czy ktoś miał kieszonkiRocky Mountain Diaper?

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Kamień Pomorski
    Posty
    49

    Domyślnie Czy ktoś miał kieszonkiRocky Mountain Diaper?

    Dostałam w prezencie 2 szt ze Stanów i chciała bym podpytać czy któraś z Was dziewczyny może coś o nich powiedzieć?
    Wyglądają fantastycznie- piēknie uszyte,wzór w małpki, od środka nie wiem co, choć w dotyku jakby zamsz, regulacja za pomocą napek na gumeczkach przy nóżkach (pierwszy raz widzę taką regulację)
    Zmniejszone na maxa będä dobre już od noworodka.
    Są niestety na napki i obawiam się że przy moim uciekaczu nie będē miała okazji ich przetestować, dlatego pytam na forum bo w necie nic nie znalazłam.
    Ostatnio edytowane przez strzelec171 ; 11-02-2015 o 22:14

  2. #2
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    A dasz radę wrzucić jakies foty? Chętnie zobaczę, jak to wygląda. A mozna je w ogóle dostać w Polsce?

  3. #3
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Kamień Pomorski
    Posty
    49

    Domyślnie


  4. #4
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    ciekawa bardzo ta regulacja. nie uwierają te napy?

  5. #5
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Kamień Pomorski
    Posty
    49

    Domyślnie

    Właśnie te napki sä bardzo słabo wyczuwalne- dzisiaj postaram siē założyć młodemu pieluszkē i zobaczē jak się sprawuje
    Bo mnie strasznie korci
    Cytat Zamieszczone przez vinga89 Zobacz posta
    ciekawa bardzo ta regulacja. nie uwierają te napy?

  6. #6
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    Pieluszki wyglądają super. Znalazłam w internecie ale na zagranicznych stronach. U nas nie ma . Też ciekawa jestem, jak będą się sprawować. A wiesz jak cenowo one wyglądaję? Tam w Stanach.

  7. #7
    Chustonówka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Kamień Pomorski
    Posty
    49

    Domyślnie

    Sprawdziłam- 19 dolarów szt i po 3 godz wkład mokrutki ( te pieluszki dostałam bez wkładów i są dość szerokie 13 cm w kroku, a wkład dałam no name klepsydrowy 3 warstwowy szeroki na 12 cm + mikrofibrowy od wonderoosa v2 ten mniejszy) a nic nie przeciekło
    Te napki do zmniejszania regulacji są 4, ja spięłam na drugą- mój mały ma 11 kg, średniej budowy i nic się nie odciska.
    To w środku od pupy daje sucho i jest super przyjemne 1 jak zamszyk.
    Dla mnie rewelacja, choć z używanie pewnie będzie problemem przy moim uciekaczu.. niestety u nas tylko rzepy

    Zdjęcia w akcji.. model ucinkał niestety i trzeba było unieruchamiać
    Ostatnio edytowane przez strzelec171 ; 12-02-2015 o 21:48

  8. #8
    Chustofanka Awatar ismeril84
    Dołączył
    Oct 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    393

    Domyślnie

    19 dolarów to spoko cena, jak na nasze warunki. Prezentują się super. Juz Ci zazdroszczę

  9. #9
    Chustomanka Awatar gosiamy
    Dołączył
    Nov 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    593

    Domyślnie

    My też mamy możliwość testowania tej kieszonki Dzięki uprzejmości strzelec171

    Jako, że Lila jest naszym pierwszym testerem wielo to mamy sporo pieluch różnych firm. Jeśli chodzi o kieszonki, to na Lilę pasowały tylko Charlie Banana i właśnie Rocky Mountain. Byłam niezmiernie zaskoczona, bo notowaliśmy sporo przecieków, a te dwie niezawodne od 2t.ż u 3-kilogramowego malucha. Bardzo lubię obie, jednak w RM jest szerszy panel i wygodniej jest tam ułożyć wkład. Zdarzyło się, że Lila była w niej 4 godziny (czas jakoś szybko popłynął, a Lila się nie żaliła ), wkład można było wyciskać bez trudu, a przecieków brak. Z chęcią miałabym więcej tych pieluch, gdyby były łatwiej dostępne

Podobne wątki

  1. Agate z lnem miał ktoś?
    Przez t_a_s w dziale Didymos
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-09-2011, 20:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •