Strona 54 z 57 PierwszyPierwszy ... 444464748495051525354555657 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,080 z 1129

Wątek: watek poszukiwawczo zyczeniowy

  1. #1061
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    Ja też bym nabyła gaskę, co by zobaczyć czy fajna nie wiem czy mam na co wymienić, na pewno mogę kupić

    Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  2. #1062
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    jul mam Gaske, w sumie moge nam nabyc angielska wersje, wiec jak chcesz to sie odezwij pozniej na priw. w listopadzie bedzie u nas moj ojciec, to by zabral do Pl i wyslal.
    natala, mozesz podać link do ang wersji?
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  3. #1063
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luliluli Zobacz posta
    natala, mozesz podać link do ang wersji?
    alez oczywiscie Suzy Goose and Christmas Star. cudna jest, jak caly Horacek zreszta
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  4. #1064
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,725

    Domyślnie

    To polskie wydanie jest tak naprawdę polsko-angielskie. Angielski tekst też jest.

  5. #1065
    Chustoholiczka Awatar luliluli
    Dołączył
    Jul 2010
    Miejscowość
    Eire
    Posty
    4,394

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    alez oczywiscie Suzy Goose and Christmas Star. cudna jest, jak caly Horacek zreszta

    Dziękuję x czas otworzyc dział „zaopatrzenie” na święta

    gdybys kiedyś chciała pozbyć się wczesnodzieciowych książeczek po pl to prosze daj znać, chętnie od ciebie odkupię! X
    M 2010
    F 2012
    HM 2019

  6. #1066
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Znalazłam wczoraj, moze ktos jeszcze szuka pierwiastkow z okienkami:
    https://www.swiatksiazki.pl/pierwias...7-ksiazka.html
    Nie jest to może najnizsza cena jaka widzialam, ale od jakiegos czasu nie było w ogóle nigdzie.

  7. #1067
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Pierwiastki sa wlasnie w SK stacjonarnie
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  8. #1068
    Chustopróchno Awatar Kreska
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11,241

    Domyślnie

    Stacjonarnie nie mialam po drodze nigdy, moze caly czasy byly... ale internetowo jeszcze niedawno nie bylo, takze sie cieszę z upolowania

  9. #1069
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    27

    Domyślnie

    Dziewczyny szukam Nóż w palcu. Skaleczenie - Wojciech Feleszko i To ja. Historie które dodają dzieciom pewności siebie (ta z żółtą okładką). Może ktoś ma na sprzedaż?

  10. #1070
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Inka poluj ja niedawno znalazłam za grosze
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  11. #1071
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Inka poluj ja niedawno znalazłam za grosze
    ja to coś własnie nie umiem polować ;-( ilustracje w nożu paskudne no nie?

  12. #1072
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    We wszystkich czesciach, jedna wystawialam tutaj na aukcji
    Jak gdzies znajde bede pisac
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  13. #1073
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Inka czy ty czasami nie jesteś na jakiejś grupie książkowej? W tym tygodniu 6 osób mnie się o to pytało.
    Nie daj się wkręcić bo jeśli to jest ta grupa o której myślę to przepadłaś. Przecież to tam te ceny są windowane tak, że później po kilkaset złotych są książki na sprzedaż. Dziewczyny już tryskają do siebie jadem a zazdrość sięga zenitu.
    Kupuj to co jest dostępne bo za moment znowu wykupią i sztucznie będą windować ceny. Przecież część tych dziewczyn jeżdzi pociągiem do innych miejscowości aby kupić książki i później sztucznie podnoszą ceny.
    Przecież to na tej grupie poszła informacja, że Gruffalo i Ekspres polarny cały nakład już wyczerpany. Chciałam niedawno kupić i dobrze, że annnia z zamówienia zbiorowego mi odpisała, że będzie dodruk. Bo koleżanka która jest na tej grupie miała info od rzekomo zaufanej osoby z wydawnictwa, że dodruku nie będzie.
    Tojest coś chorego. Tutaj na forum Gąska Zuzia poszła za normalną cenę a tam się podobno biły o Gąskę. Nie mam fejsa ale mam koleżankę która ma i opowiada mi co tam się dzieje. Z daleka od takiego czegoś.

  14. #1074
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,725

    Domyślnie

    Ta grupa jest cudna . Ale poza takimi kwiatkami, o jakich piszesz, można z niej sporo ciekawych książek wyłapać.

  15. #1075
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Ta grupa jest cudna . Ale poza takimi kwiatkami, o jakich piszesz, można z niej sporo ciekawych książek wyłapać.
    Fejsa nie mam i nie wiem co to za grupa. Nie uczestniczę w tych rozmowach. Przekazuję tylko to co mi zostało przekazane. Nawet nie wiem jak to działa i szczerze po tym co mi koleżanka powiedziała to omijałabym ją szerokim łukiem. Jak dla mnie niezdrowe są zazdrości i kłótnie o książki dziecięce. Książki dziecięce regularnie kupuję od około 8 lat tak jak zaczęły rodzić mi się dzieci. Większość poleconych tutaj na forum. I cieszę się, że tutaj kiedyś były (część nadal jest) życzliwych osób dzięki którym mam tak pokaźną biblioteczkę dziecięcą. Moje najmłodsze nie jest w stanie zaznajomić się ze wszystkim co mamy i co nagromadziliśmy w ciągu tych 8 lat. Przecież jak rodzic pracuje, dziecko idzie do placówki to nie ma się czasu na czytanie tego wszystkiego, a czas leci tak szybko. To jest zbieractwo. Ok niektórym to odpowiada ale u niektórych jest tylko po to aby mieć i nic więcej.
    Kocham książki, dużo czytamy rodzinnie i sami ale zdrowy rozsądek jest najważniejszy.
    A jak dodatkowo sztucznie podbija się ceny to n7e jest to dobre.
    Cieszę się, że tutaj na tym forum dziewczyny zakładają wątki o minimaliźmie, oszczędzaniu, odgruzowywaniu i innych rzeczach i czynnościach które dadzą nam przestrzeń i uwolnią od zbieractwa.
    Niestety ale będąc w tej grupie na fejsie bardzo szybko wpadniemy w coś co nie jest dobre dla nas
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 14-11-2019 o 15:58

  16. #1076
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,725

    Domyślnie

    Nie, to nie tak. Znaczy jasne, jest tam grupka mega świrów, o których piszesz, którzy kupują wszystko, a im droższe i bardziej poszukiwane tym lepiej. Ale większość członków tej grupy to normalni rodzice, którzy lubią rozmawiać o dziecięcych książkach. Jestem na tej grupie niemal od jej początków i dowiedziałam się tam o wielu fajnych książkach. No i dzięki tej grupie jestem na bieżąco ze wszystkimi nowościami wydawniczymi bez śledzenia stron wydawnictw, księgarń itp. Plus fajne kody zniżkowe tam dają .

  17. #1077
    Chustonówka
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Inka czy ty czasami nie jesteś na jakiejś grupie książkowej? W tym tygodniu 6 osób mnie się o to pytało.
    Nie daj się wkręcić bo jeśli to jest ta grupa o której myślę to przepadłaś. Przecież to tam te ceny są windowane tak, że później po kilkaset złotych są książki na sprzedaż. Dziewczyny już tryskają do siebie jadem a zazdrość sięga zenitu.
    Kupuj to co jest dostępne bo za moment znowu wykupią i sztucznie będą windować ceny. Przecież część tych dziewczyn jeżdzi pociągiem do innych miejscowości aby kupić książki i później sztucznie podnoszą ceny.
    Przecież to na tej grupie poszła informacja, że Gruffalo i Ekspres polarny cały nakład już wyczerpany. Chciałam niedawno kupić i dobrze, że annnia z zamówienia zbiorowego mi odpisała, że będzie dodruk. Bo koleżanka która jest na tej grupie miała info od rzekomo zaufanej osoby z wydawnictwa, że dodruku nie będzie.
    Tojest coś chorego. Tutaj na forum Gąska Zuzia poszła za normalną cenę a tam się podobno biły o Gąskę. Nie mam fejsa ale mam koleżankę która ma i opowiada mi co tam się dzieje. Z daleka od takiego czegoś.
    jasne, że jestem (nawet na kilku grupach książkowych) ale chyba wiem którą grupę masz na myśli tam to trochę działa jak efekt domina - wystarczy że jedna osoba pokaże jakąś książkę, a ona momentalnie znika z rynku i później rzeczywiście zdarza się, że jest wystawiana w kwotach które przyprawiają o zawał. nie da się nawet kupić na olx bo akcje z podbijaniem ceny na priv stały się normą. ale ... niektóre pozycje tam pojawiające się są świetne, naprawdę. teraz, to nawet nie wiem czy tu o nie pytać, bo już je przetestowałam z biblioteki i zaczynam szukać, a na grupach jeszcze nie są "very hot" ale skoro nawet w takiej grupie może być "kret" to się boję normalnie ;-( bo ja tylko za jedną pozycję jestem w stanie zapłacić dużo bo to już od ponad roku wielkie love mojego synka także dziewczyny, różnie jest.

  18. #1078
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samuela Zobacz posta
    Nie, to nie tak. Znaczy jasne, jest tam grupka mega świrów, o których piszesz, którzy kupują wszystko, a im droższe i bardziej poszukiwane tym lepiej. Ale większość członków tej grupy to normalni rodzice, którzy lubią rozmawiać o dziecięcych książkach. Jestem na tej grupie niemal od jej początków i dowiedziałam się tam o wielu fajnych książkach. No i dzięki tej grupie jestem na bieżąco ze wszystkimi nowościami wydawniczymi bez śledzenia stron wydawnictw, księgarń itp. Plus fajne kody zniżkowe tam dają .
    A to może dlatego już nikomu nie chce się wpisywać tutaj informacji o nowościach bo jest to na fejsie.
    Szkoda wielka bo kiedyś wątek książkowy tutaj na forum żył i wiedziałam wszystko. A teraz nawet jak się o coś ktoś zapyta to brak odpowiedzi.
    Natomiast tutaj nie było tych chorych sytuacji i zdecydowanie było lepiej.

    Skoro twierdzisz, że grupa ciekawa to zapewne tak jest ale samo to, że w tym tygodniu Inka jest 7 osobą która interesuje się Nożem w palcu mówi samo za siebie. Zaraz cena tej książki pójdzie w górę bo zainteresowanie nią wzrasta bardzo. Tutaj na forum tego jednak nigdy nie było aby windować ceny. A na fesie jest większa anonimowość i możemy sobie na więcej pozwolić. Windowanie cen książek dziecięcych, umawianie się na przebijanie cen, podkupowanie innych i co gorsza sprzedawanie tego z zarobkiem dla siebie jest jak dla mnie czymś żenującym.
    Już sobie wyobrażam co by było tutaj na forum gdyby ktoś wyskoczył z ceną prawie 300zł za Jak złapać księżyc. No drugi Pan Witek z allegro który tutaj na forum jeszcze rok temu był wyśmiewany.
    No teraz mamy sporo takich Panów Witków i nagle jest ok. I co gorsza są na to chętni.

    Za książkę Tato 100zł. No nie. Oczywiście to Inki pieniądze i nic mi do tego, ale najczęściej to my dorośli chcemy te książki. Ta książka nie jest tego warta i tyle. To jest nakręcenie się na swoje chciejstwa. 100zł to bardzo dużo pieniędzy i zapewne niedługo na allegro albo olx pojawi się Tato za 150 albo i więcej.
    Tyle jest nowości na rynku i nieco starszych książek, że można wybierać i nie windować sztucznie cen.
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 14-11-2019 o 17:04

  19. #1079
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    Tez jestem zdania, ze ksiazki Tato nie sa warte wydania 100zł
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #1080
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Tez jestem zdania, ze ksiazki Tato nie sa warte wydania 100zł
    Pamiętam jak od mojej koleżanki kupiłaś książkę Mrówka wychodzi za mąż. Ucieszyłam się, że trafiła do Ciebie za rozsądne pieniądze. Nawet byłam przy jej wysyłaniu na poczcie. Skojarzyłam imię i nazwisko przy wypisywaniu blankietu.
    To taki OT tylko. Dawno miałam Ci o tym napisać i zapominałam a teraz mi się przypomniało.

Podobne wątki

  1. watek pochwalny
    Przez eloiz w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 12:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •