Strona 48 z 57 PierwszyPierwszy ... 384041424344454647484950515253545556 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 1129

Wątek: watek poszukiwawczo zyczeniowy

  1. #941
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Uu, to masz zachciankę jaką i ja miałam. Kupiłam z drugiej ręki i to już dłuższy czas temu. Ciężko było o tę z reniferem .


    Tylko wrażenia estetyczne, okładka bardziej reniferowa mi się podoba . Tylko. Błąd sprawdzałyśmy, mają obie.
    Ale to zachcianka czy coś faktycznie takie wow w niej jest?
    No podzielcie się dlaczego.
    Kiedy kupowałam były obie i szczerze to nawet się nie zastanawiałam którą kupić. Wzięłam pierwszą którą przeglądałam.

  2. #942
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,704

    Domyślnie

    Ja sluchalam audiobooka tej ksiazki i mi nie podeszla, zawszenie zastanawiaja zachwyty nad ta książką; )
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  3. #943
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Ale to zachcianka czy coś faktycznie takie wow w niej jest?
    No podzielcie się dlaczego.
    Kiedy kupowałam były obie i szczerze to nawet się nie zastanawiałam którą kupić. Wzięłam pierwszą którą przeglądałam.
    Ten troll taki brzydki .

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Ja sluchalam audiobooka tej ksiazki i mi nie podeszla, zawszenie zastanawiaja zachwyty nad ta książką; )
    Ja kupiłam, bo ilustruje Ekier, a uwielbiam jej ilustracje. Przeczytałam niestety tylko dwie może baśnie. Mnie pasuje klimat.

  4. #944
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    qqrq5 baśnie zazwyczaj kupuję dla siebie. Lubię baśnie aczkolwiek nie wszystkie mi podchodzą i to z różnych powodów. M. In. Spojrzenie na życie, poglądy, progi tolerancji, wyobraźnia, historia etc
    Z Baśniami i bajkami dla dzieci to jednak czekam bo większość jest straszna i agresywna. Zazwyczaj czytam Śpiewającą Lipkę oraz Bajarkę (chociaż i tutaj mój syn niektóre mmocno przeżywał).

    martamwmw no właśnie mmnie się wydaje że ten troll trol bardziej odzwierciedla treść. Ale faktycznie wersja którą masz na ppierwszy rzut oka jest łagodniejsza

  5. #945
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Taki urok jak można wybrać. Księgę dżungli Wilkonia też koniecznie chciałam z wilkami na okładce, a częściej dostępna była ta z tygrysem. Różne okładki do wyboru to zło .

  6. #946
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    okolice Krakowa
    Posty
    3,686

    Domyślnie

    a ja poszukuję http://lubimyczytac.pl/ksiazka/94401...ieknym-ksieciu . Chciałam na prezent ślubny dla brata a nigdzie nie ma..

  7. #947
    Chustonoszka
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 100kropek Zobacz posta
    a ja poszukuję http://lubimyczytac.pl/ksiazka/94401...ieknym-ksieciu . Chciałam na prezent ślubny dla brata a nigdzie nie ma..

    tu chyba jest: http://www.podrecznikowo.pl/p/ksiazk...ml?NA%20SKRAJU

  8. #948
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    Szukam tej książki.

    Wysłane z mojego 5051X przy użyciu Tapatalka

  9. #949
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    wicia, nakład wyczerpany



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  10. #950
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    Wiem. Nie mogę nawet używanej zdobyć

  11. #951
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    Ale zdarza się na all. Ja swoją Tak kupiłam i od tego czasu widziałam parę razy.

    Wysłane z mojego CAM-L21 przy użyciu Tapatalka
    Jo 2011 Al 2017 ​Ga 2019

  12. #952
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    1,037

    Domyślnie

    To muszę częściej zaglądać na allegro.

    Wysłane z mojego 5051X przy użyciu Tapatalka

  13. #953
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    maly update myszowej opowiesci - wiadomosc z pierwszej reki (czyli od autorki) - ksiazki dostepne nie sa nigdzie i w zaden sposob (wiec jakby ktos cos...). wyczytalam, ze soda zabija zapach stechlizny - moze na zdechla mysz tez da rade? jutro wedruja wiec do worka z soda, pozyjemy, zobaczymy (a raczej powachamy )...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #954

    Domyślnie

    Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale spróbuje... Czy ktoś z Was ma te część Kici Koci o braciszku? Czy ktoś moglby m.powiedzieć jakie wa tam tresci? Kupilam Kajtusia,ktory ma siostrzyczke i niestety, karmienie butelka noworodka nie jest dla mnie dobra trescia do przekazywania mojemu dziecku(wybaczcie, takie sa moje poglady i juz). Córka znalazla w bibliotece Kicie Kocie i zaczal się nań szał... no i.myślę o tej czesci o braciszku...
    Pomozecie?



  15. #955
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maruda25 Zobacz posta
    Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, ale spróbuje... Czy ktoś z Was ma te część Kici Koci o braciszku? Czy ktoś moglby m.powiedzieć jakie wa tam tresci? Kupilam Kajtusia,ktory ma siostrzyczke i niestety, karmienie butelka noworodka nie jest dla mnie dobra trescia do przekazywania mojemu dziecku(wybaczcie, takie sa moje poglady i juz). Córka znalazla w bibliotece Kicie Kocie i zaczal się nań szał... no i.myślę o tej czesci o braciszku...
    Pomozecie?
    Jest karmienie piersią jest kilka stron w sieci https://www.google.pl/search?q=kicia...ciszka+nunusia

  16. #956
    Chustopaleozoik Awatar zulam
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    21,866

    Domyślnie

    Jest pierś ze dwa razy, ewidentnie i na wierzchu. I karmienie na żądanie bo "Nunuś dużo je"


  17. #957
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    Pod względem kp Kicia Kocia jest jak najbardziej w porządku
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  18. #958

    Domyślnie

    Dziękuję Wam bardzo! Kamień z serca



  19. #959
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Mnie pod tym względem rozczarowała Moja młodsza siostra...

    Butelka - ok sama karmiłam jedno dziecko butelką, ale osobiście wolę patrzeć na obrazy karmienie piersią i jeszcze wisiadło ...

  20. #960
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Ale to i tak jest lepsze niż Bobo gdzie ciągle dostaje butelkę i 83 stronica gdzie w wypięty tyłek mama aplikuje Bobo czopek.
    Moje dzieci lubiły i lubią Bobo.
    Córkajest książką oczaroczarowana ale ta butelka mam wrażenie że jest non stop.
    Moja młodsza siostra podoba się nam ale mój syn też zauważył od razu butelkę.
    Zapytał się dlaczego nie dostaje mleka od mamy tak jak jego siostra i powiedziałam że nie każda kobieta może karmić swoje dziecko piersią i że czasami tak po prostu jest.
    A wisiadło w Ulicy Czereśniowej w starej Basi i innych książkach jest często.
    Natomiast Kici Kocia fajnie że jest pod tym względem wpisująca się w ramy naszego forum

    Natomiast tak jak napisałam wyżej ten czopek w tyłek u Bobo ​jak dla mnie bije wszystko

Podobne wątki

  1. watek pochwalny
    Przez eloiz w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 12:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •