Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zapraszamy na Międzynarodowy Tydzień Rodzicielstwa Bliskości w Poznaniu!!!

  1. #1
    Chusteryczka Awatar anifloda
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    2,520

    Domyślnie Zapraszamy na Międzynarodowy Tydzień Rodzicielstwa Bliskości w Poznaniu!!!

    W najbliższych dniach (6-11 października) pod hasłem „Wspólna Przygoda!” rozpoczyna się kolejna edycja Międzynarodowego Tygodnia Rodzicielstwa Bliskości. Stowarzyszenie „Poznań w Chuście” wciąga rodziców z Poznania do wspólnej zabawy i zaprasza do uczestnictwa w licznych warsztatach i spotkaniach poświęconych rodzinie, bliskości, ale także zdrowiu i pasjom.


    Tradycyjnie już w czasie Tygodnia Bliskości odbędą się warsztaty z nauki wiązania chust, spotkania z fizjoterapeutą i doulą oraz warsztaty twórcze. Kontynuujemy warsztaty przewidziane tylko dla ojców, a także kilka spotkań specjalnie dla dzieci. Z nowości wymienić można m.in. zdrowe gotowanie oraz naukę malowania ciała henną.


    Tydzień Rodzicielstwa Bliskości to doskonała okazja, by spędzić czas nieco inaczej niż zawsze, porozmawiać o byciu rodzicem, zainspirować się, nabyć nowe kompetencje, a przede wszystkim poznać innych poznańskich rodziców, którym idea rodzicielstwa bliskości jest bliska!
    Stowarzyszenie „Poznań w Chuście” zaprasza do udziału w spotkaniach!


    Zapisy i informacje na stronie www.warsztaty.chusty.net
    Pozdrawiam anifloda mama H. (10.08.2003), K. (25.11.2006), M. (31.07.2009) i L.(10.06.2012)

    W Poznaniu też nosimy!
    anifloda kontra nitki

  2. #2
    Chustomanka
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    1,142

    Domyślnie

    A spotkania finałowego nie będzie w tym roku?
    H. 2013, M. 2015, P. 2016, J. 2019

  3. #3
    Chusteryczka Awatar anifloda
    Dołączył
    Jun 2007
    Miejscowość
    Poznań
    Posty
    2,520

    Domyślnie

    Nie. Zmieniłyśmy formułę.
    Pozdrawiam anifloda mama H. (10.08.2003), K. (25.11.2006), M. (31.07.2009) i L.(10.06.2012)

    W Poznaniu też nosimy!
    anifloda kontra nitki

  4. #4
    Chustoholiczka Awatar martaj
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    POZ
    Posty
    5,343

    Domyślnie

    pozapisywana już do północy wczoraj nie doczekałam, ale dziś rano upolowałam co chciałam
    Asieńka (2011) Justysia (2014) Czaruś (2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •