Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: W lutym zaczynam od nowa... ;)

  1. #1
    Chustonówka
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    0

    Domyślnie W lutym zaczynam od nowa... ;)

    Witam się nieśmiało
    Jestem mamą ponad dwuletniej już rozrabiaki (wkrótce będzie już 2,5 roku - jak ten czas szybko mija...). Córkę zamotałam po raz pierwszy w elastyczną chustę 3 dni po powrocie ze szpitala, miała wtedy niecały tydzień. Gdyby nie chusta, w ogóle nie udałoby się nam wyjść na spacer. Poza tym moja córka przez pierwsze 4 miesiące jak nie spała lub nie jadła, to płakała, i chusta zawsze ją uspokajała. Szybko przerzuciłam się na chustę tkaną. Chustomaniaczką nie zostałam, bo od początku do końca miałam tylko 3 chusty. Za to wpadłam w nałóg pieluszkowy, zaczęłam stosować wielo jak córka miała 6 tygodni i skończyłam, kiedy wszystkie tetry mi się postrzępiły (tetra lub prefold i otulacz to był mój ulubiony zestaw, od początku do końca pieluchowania). Teraz pieluch już nie używamy, nie chustujemy się od ponad roku, bo mała woli chodzić na własnych nóżkach. Ale jak wszystko dobrze pójdzie, to w lutym moja córka doczeka się rodzeństwa i w związku z tym muszę trochę uaktualnić moją wiedzę na temat chust oraz pieluch. Jestem w szoku, ile nowych firm pieluchowych, w większości polskich, pojawiło się od czasu, gdy kompletowałam wyprawkę i czuję się zupełnie nie na czasie. Dlatego chętnie skorzystam z doświadczeń innych mam.

  2. #2
    Chusteryczka Awatar spinek
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,906

    Domyślnie

    witaj zapraszamy i szczęśliwego oczekiwania i rozwiązania zyczę!

    ps: mamy na forum watki rówiesnicze, w których mamy dzieci rodzacych się w podobnych terminach wymieniaja doświadczenia i wzajemnie sie wspierają może cię to zainteresuje

  3. #3
    Chusteryczka Awatar Leoni
    Dołączył
    Feb 2014
    Miejscowość
    Krosno
    Posty
    1,591

    Domyślnie

    witaj

  4. #4
    Chustomanka Awatar magda091
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    1,307

    Domyślnie

    hej!

  5. #5
    Chusteryczka Awatar Emila
    Dołączył
    Jul 2014
    Miejscowość
    Toruń
    Posty
    1,602

    Domyślnie

    Cześć
    Michał - 16.03.2014

  6. #6
    Chustopróchno Awatar sakahet
    Dołączył
    Apr 2010
    Miejscowość
    Spain :)
    Posty
    13,226

    Domyślnie

    Witaj

  7. #7

Podobne wątki

  1. zaczynam od nowa...
    Przez aisha w dziale Kim jesteś? Jak TO się zaczęło?
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-02-2012, 16:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •