Strona 213 z 280 PierwszyPierwszy ... 113163203205206207208209210211212213214215216217218219220221223263 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,241 do 4,260 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #4241
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,585

    Domyślnie

    Tak

    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  2. #4242
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Lucy W dzungli z olx?
    Wisiała ta oferta trochę i się zastanawiałam, aż już nie było . Ważne, że trafiła do swoich

    Od razu wkleję swoje, ale tylko takie wyszperane z drugiej ręki, nówek to u nas stosy... Trochę się zapędziłam.
    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 07-01-2017 o 22:27

  3. #4243
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,801

    Domyślnie

    Swietne
    Ja zagalopowalam sie w grudniu i teraz musze kupic nowy regal, bo juz nawet w dwoch rzedach sie nie mieszczą.
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  4. #4244
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Swietne
    Ja zagalopowalam sie w grudniu i teraz musze kupic nowy regal, bo juz nawet w dwoch rzedach sie nie mieszczą.
    Ja do tej pory nie mam regału... Mam upchane w dwa rzędy na półki na których dotychczas były moje buty, buty rozlokowałam po szafkach. Miałam upchane nad gramofonem, ale półka się zaczęła uginać... wylądowały na parapecie. Mam dwa stosy na półce/toaletce, stos przed telewizorem. Kartonówki w pudłach ikeowych pod stolikiem. Regał będzie już na swoim, ale zamiast poczekać na swoje, to gromadzę te stosy... Do przyszłego roku, do przyszłego roku ...

    edit. tfu tfu, nowy rok już mamy. Odwołuję to, nie zapeszam, nowy dom w tym roku, odczarowuję wszystkie poślizgi, tfu tfu, na swoim w TYM roku .

  5. #4245

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucy van Pelt Zobacz posta
    Moje pierwsze w tym roku:


    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014
    Gdzie dopadłaś "W dżungli"? To używka? Poluję na to od dłuższego czasu, obiecywali wznowienie, ale cisza...





  6. #4246
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowa_przemądrzała Zobacz posta
    Gdzie dopadłaś "W dżungli"? To używka? Poluję na to od dłuższego czasu, obiecywali wznowienie, ale cisza...
    olx, było wyżej .

  7. #4247
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Hehe, a jak wystawiałam za 15 zł na naszym bazarku "W dżungli" to zainteresowanie było słabe...



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  8. #4248
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,801

    Domyślnie

    kustafa a masz jeszcze?

    marta ja mam miejsce ale nie mam polek nic a nic
    w salonie mam kallaxa zapchanego na maxa w pokoju obok tylko tv i dwa stare fotele
    moj maz jest bardzo ciezki jezeli chodzi o meble
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  9. #4249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Hehe, a jak wystawiałam za 15 zł na naszym bazarku "W dżungli" to zainteresowanie było słabe...
    Cóż, pozostaje mi żałować, że słabo śledzę bazarkowe wątki (w trosce o portfel oczywiście ).





  10. #4250
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie ksiazkowe zakupy

    Niestety, sprzedane juz jakis czas temu. Ale serio, nawet kupująca nie byla dobrze zorientowana, co to za książka.

    Sowo, ja już jakiś czas temu przestałam poddawać sie forumowym książkowym trendom, bo widzę, ze sporo tu samonapędzania sie. Tak wiec summa summarum, może to i lepiej



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  11. #4251
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,801

    Domyślnie

    ja sie zapedzam, ale tylko dlatego ze mieszkam gdzie mieszkam i nie mam nawet jak cos sprawdzic przed zakupem w ksiegarni
    biblioteka jest ale gleboki PRL jedyne perelki to Chlopiec i pingwin oraz Pluk z wiezyczki ktore trzymam bo i tak nikt nie wypozycza dzieciecych
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  12. #4252

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Niestety, sprzedane juz jakis czas temu. Ale serio, nawet kupująca nie byla dobrze zorientowana, co to za książka.

    Sowo, ja już jakiś czas temu przestałam poddawać sie forumowym książkowym trendom, bo widzę, ze sporo tu samonapędzania sie. Tak wiec summa summarum, może to i lepiej
    Cóż, ja się jakiś czas temu dość mocno poddałam pewnej bardzoforumotrendy książce – "Mniej" Ale "W dżungli" chodzi za mną od czasów przedforumowych i wciąż trzyma, więc to chyba coś więcej niż chwilowa zachcianka





  13. #4253
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie ksiazkowe zakupy

    To wypożycz z biblio. To taka książka dla 9 - 12 msc malucha. Fajna, ale za długo nie posłuży, wiec wielkiego bólu nie ma

    Edit: qqrq5, pisze trochę z własnego puntu widzenia: przy pracy na pełen etat nie mam wystarczajaco czasu, żeby przerobić z młodym tyle książek, ile tu sie przewija. Czasu na lekturę jest naprawdę niewiele, raptem 15-20 min przed snem, w weekendy ciut więcej.
    Wasze zakupy pokazywane w odpowiednim wątku są imponujące, ale żeby czytać takie ilości z dzieckiem musiałabym całą dobę ślęczeć nad książkami. A tu jeszcze przedszkole, plac zabaw, spacer, kino, muzeum, znajomi itp... Nie mamy na to tyle czasu.
    Ostatnio edytowane przez kustafa ; 08-01-2017 o 01:08



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  14. #4254
    Chustoguru Awatar Araminta
    Dołączył
    Oct 2007
    Miejscowość
    Bytom
    Posty
    6,501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Edit: qqrq5, pisze trochę z własnego puntu widzenia: przy pracy na pełen etat nie mam wystarczajaco czasu, żeby przerobić z młodym tyle książek, ile tu sie przewija. Czasu na lekturę jest naprawdę niewiele, raptem 15-20 min przed snem, w weekendy ciut więcej.
    Wasze zakupy pokazywane w odpowiednim wątku są imponujące, ale żeby czytać takie ilości z dzieckiem musiałabym całą dobę ślęczeć nad książkami. A tu jeszcze przedszkole, plac zabaw, spacer, kino, muzeum, znajomi itp... Nie mamy na to tyle czasu.
    U nas jest podobnie, więc staram się nie szaleć z zakupami. Sama mam mnóstwo nieprzeczytanych książek, a czasu brak.

    Młody 2001 Młoda 2007 Byłam mamuk1

  15. #4255

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    To wypożycz z biblio. To taka książka dla 9 - 12 msc malucha. Fajna, ale za długo nie posłuży, wiec wielkiego bólu nie ma

    Edit: qqrq5, pisze trochę z własnego puntu widzenia: przy pracy na pełen etat nie mam wystarczajaco czasu, żeby przerobić z młodym tyle książek, ile tu sie przewija. Czasu na lekturę jest naprawdę niewiele, raptem 15-20 min przed snem, w weekendy ciut więcej.
    Wasze zakupy pokazywane w odpowiednim wątku są imponujące, ale żeby czytać takie ilości z dzieckiem musiałabym całą dobę ślęczeć nad książkami. A tu jeszcze przedszkole, plac zabaw, spacer, kino, muzeum, znajomi itp... Nie mamy na to tyle czasu.
    Yyy, z biblio? A co to biblio? W mojej osiedlowej bibliotece najbardziej nowożytną pozycją jest seria "Mądra Mysz". Dodam, że chyba jedyną nowożytną. Tak się w sumie zastanawiam, czy jakaś biblio w Krk ją ma, w mojej dzielnicy brak. Tak czy siak, jak wsiadam w auto czy komunikację publiczną to w kierunku z miasta, a nie do miasta, więc raczej nie mam jak zrobić tournée po lepiej zaopatrzonych bibliotekach. Ale studzisz mój zapał. Myślałam, że i dla starszaka będzie, a wychodzi na to, że przez co najmniej pół roku nic mi po niej.
    Też się trochę ostudziłam w zapędach zakupowych, gdy sobie uświadomiłam, że Młoda od kilku miesięcy wałkuje 3 ulubione serie. Na szczęście głównie z babcią. Aktualnie lubuje się w recytowaniu treści z pamięci

    Chyba się nam OT zrobił.





  16. #4256
    Chustoholiczka Awatar Chani
    Dołączył
    Aug 2011
    Miejscowość
    Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    3,421

    Domyślnie

    U mnie W dżungli uwielbia zarówno starszy jak i młodszy, więc to nie do końca pozycja dla maluszka. Książka co jakiś czas wypływa z półki i jest wałkowana przez parę tygodni, potem wraca na półkę, żeby za jakiś czas znów chwycić
    Miszka 30.03.2012r. i Miko 19.02.2015r.

  17. #4257
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,801

    Domyślnie

    Kustafa to fakt ze na czytanie jest malo czasu, ale u mnie starszy czyta sam i wyciaga ksiazki Staska. Swoje tez czyta ale juz nie tak chętnie, bo on jest bardzo dziecinny jak na swoj wiek

    A Stach od miesiaca walkuje Co robia auta, samoloty i dzień dobry poczta i mam wrażenie że nigdy mu sie to nie znudzi
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  18. #4258
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    To wypożycz z biblio. To taka książka dla 9 - 12 msc malucha. Fajna, ale za długo nie posłuży, wiec wielkiego bólu nie ma

    Edit: qqrq5, pisze trochę z własnego puntu widzenia: przy pracy na pełen etat nie mam wystarczajaco czasu, żeby przerobić z młodym tyle książek, ile tu sie przewija. Czasu na lekturę jest naprawdę niewiele, raptem 15-20 min przed snem, w weekendy ciut więcej.
    Wasze zakupy pokazywane w odpowiednim wątku są imponujące, ale żeby czytać takie ilości z dzieckiem musiałabym całą dobę ślęczeć nad książkami. A tu jeszcze przedszkole, plac zabaw, spacer, kino, muzeum, znajomi itp... Nie mamy na to tyle czasu.
    Tez sie lapie, ze ksiazki kupowane hurtowo nie sa czasem bardzo dlugo ruszone. Mowie o tych kupionych na wyrost, czesto za sprawa napedzana przez forum, jak piszecie. Po kilku wtopach, juz kojarze kogo gust z forum pokrywa sie z moim, a kogo nie, wiec az tak slepo nie podazam.
    Jednak z tego co na teraz, na wiek syna, to czytamy wszystko, mimo ze pracuje na dwa etaty w szkole. Duze zakupy robia sie z kuplwania na wyrost, u mnie. Tlumaczylam do tej pory, ze kupuje dla siebie, ale wlasnie sama nie czytam tego na wyrost. Ale sie dolezy i nie zmarnuje, mam nadzieje.
    I

  19. #4259
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie


  20. #4260
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Super gdzie dorwalas Korek? Ostatnio szukałam...
    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •