Strona 139 z 280 PierwszyPierwszy ... 3989129131132133134135136137138139140141142143144145146147149189239 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,761 do 2,780 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #2761
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Chani Zobacz posta
    Natala, napisz kilka słów o tej książce O planetach dla jakiego wieku byś ją poleciła?
    swietna jest! bardzo duzo zdjec, masa informacji - dla kazdej planety sa minimum trzy rozkladowki, w tym jedna poswiecona warunkom klimatycznym, dlugosci dnia etc. jest o ksiezycu, ksiezycach planet, zacmieniach, planetoidach; kazda planeta ma metryke - polozenie, rozmiar, etc. o kometach, narodzinach i smierci planet - wyjatkowo dobry zakup uwazam. wiekowo trudno ocenic, ale raczej dla starszakow - to taka ksiazka, po ktora bedzie sie siegac tu i tam, w zaleznosci od potrzeb. na okladce ma napis 'ksiazka dla calej rodziny' i cos w tym jest, musze przyznac. wlasnie przegladajac dowiedzialam sie m.in. ze kratery na Merkurym maja nazwy pisarzy, poetow, malarzy i kompozytorow - swoj krater ma m.in Mickiewicz i Chopin

    Cytat Zamieszczone przez Tuja Zobacz posta
    Mamru a te Liczypieski fajne?
    sie tylko dopisze, ze fajne

    Cytat Zamieszczone przez ummS Zobacz posta
    mogę prosić o wnętrze "lokomotywy"?
    moge na razie z netu?

    tu kawalek, a tu inny a tu jeszcze kawalek i to tez. poza tym w ksiazce jest jeszcze Rzepka i Ptasie radio.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #2762
    Chustonoszka Awatar ummS
    Dołączył
    Feb 2016
    Miejscowość
    Warszawa
    Posty
    113

    Domyślnie

    Dzięki, czyli wydanie raczej z małą ilością obrazków. Szukam fajnego, bogato ilustrowanego wydania.

  3. #2763
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ummS Zobacz posta
    Dzięki, czyli wydanie raczej z małą ilością obrazków. Szukam fajnego, bogato ilustrowanego wydania.
    Też bym chciała :-D

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  4. #2764
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ummS Zobacz posta
    Dzięki, czyli wydanie raczej z małą ilością obrazków. Szukam fajnego, bogato ilustrowanego wydania.
    tych obrazkow jest wiecej - na kazdej rozkladowce jeden - na cala strone. jedna rozkladowka sklada sie wylacznie z obrazka na cale dwie strony, jedna jest bez. duzo ilustracji ma tez wydanie z il. Szancera
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #2765
    Chustoholiczka Awatar Tuja
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    5,472

    Domyślnie

    dzięki dziewczyny, czyli kolejna pozycja do koszyka

  6. #2766
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Pani w Empiku mnie poinformowala ze pkt zbieraja do konca miesiaca i mozna ewentualnie wymienic pkt u nich.
    Js tez nabilam kolejne pkt ale juz chyba nie zdaze ich tam wydac.
    Nie znalazłam na stronie empiku nic na ten temat, dzwoniłam do nich, pani nie potwierdziła tej wiadomości, mówi, że dalej można zbierać, można płacić... Ciekawe, jak jest naprawdę :/

  7. #2767
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Rikus cudny. Wzruszający i te ilustracje historia o króliczku z klapnietym uchem. Rikus jest smutny, inne króliczki się z niego śmieją, próbuje różnych sposobów żeby uszko było proste. Aż trafia do lekarza który uświadamia mu że każde uszy są INNE

    .......

    Edzio
    Urocze ilustracje i historia o nieśmiałym Edziu który b.się wstydzi pójść na przyjęcie. Z pomocą przychodzi puchacz Jerzy. Książeczka o pokonywaniu trudności, w tym wypadku niesmialosci, która nie pozwalała Edziowi na nowe znajomości choć w duszy b.tego pragnął. Szczęśliwe zakończenie

    ......
    Basia i wolność też fajna. O tym że żyjemy w świecie z innymi ludźmi, że na tym świecie obowiązują zasady po to żeby żyło nam się razem dobrze. A jeśli te zasady są nieaktualne, albo komuś się nie podobają to możemy ustalić nowe. Taka pouczająca historia z Basiowym humorem. No i Franek wreszcie poprawnie zamotany wiem że maczala w tym palce jedna dobra Forumka
    Oj kusi ten Rikuś kusi zresztą jak jeszcze dwie inne z wydawnictwa Adamady

    Edzio by się nam przydał skoro porusza temat nieśmiałości a na naszą Basię czekamy - super, że ktoś od nas przyczynił się do właściwego motania Franka

  8. #2768
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    zdjecie lub etez rysunki bardzo podobne do książki ja bobik -widze te same zwierzaki u nas hit, mała ciagle przychodzi z ta ksiażką i ogląda
    Cytat Zamieszczone przez mamru Zobacz posta
    Tujko tyle je wyrzucalam z koszyka a to taka urocza historia z nauką liczenia w tle. I do tego te niebanalne ilustracje.
    U nas słuchali z zaciekawieniem wszyscy. Mimo że to nie jest jakaś długa historia. Ale taka ciepła i o tym, że każdy ma prawo być kochanym







  9. #2769
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Ja tylko oglądam te Wasze cuda i wrzucam do koszyka Później trzeba będzie wyrzucać, bo kwota już straszna
    Do nas z arosa przyszły dzisiaj:


    A w sobotę tata pozwolił dzieciom wybrać sobie w Tesco z okazji Dnia Książki. To sobie wybrali:

    Lego wybrał czterolatek, a szablony zwierząt prawie 7-latek
    2009 2012

  10. #2770
    Chustonoszka
    Dołączył
    Mar 2015
    Miejscowość
    kielce
    Posty
    139

    Domyślnie

    Gundi mogłabyś pokazać środek tej Rzepki? bo tak wszyscy chwalą

  11. #2771
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie

    Jasne




    2009 2012

  12. #2772
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,797

    Domyślnie

    U nas Liczypieski czytane kilka razy i teraz leza zapomniane
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  13. #2773
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Magdos-b bo to ta sama ilustratorka jest ja jestem tymi ilustracjami oczarowana od kiedy zobaczyłam jak one powstają

  14. #2774
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,797

    Domyślnie

    Do mnie dzisiaj dotarla wyszperana i wyczekana ksiazka. Sporo sie jej naszukalam
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  15. #2775

  16. #2776
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta

    one tu gdzies w czelusciach watku glownego byly baaardzo chwalone - i potwierdzam, swietne sa. a o Smoku wyszlo niedawno po angielsku
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  17. #2777
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,214

    Domyślnie

    Podzielę się radością tylko - wymieniłam się bezgotówkowo - za 9 książek upiekę tort szpinakowy, i zrobimy z moim M porządny obiad wegański. Jeju, jak się cieszę - nie kupiłabym ich sobie, a tak... Dziewczyna się przeprowadza i robi czystki, i kurcze, udało się!!!
    Pochwalę się po weekendzie, jak je odbiorę
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  18. #2778
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Podzielę się radością tylko - wymieniłam się bezgotówkowo - za 9 książek upiekę tort szpinakowy, i zrobimy z moim M porządny obiad wegański. Jeju, jak się cieszę - nie kupiłabym ich sobie, a tak... Dziewczyna się przeprowadza i robi czystki, i kurcze, udało się!!!
    Pochwalę się po weekendzie, jak je odbiorę
    Fajnie!!!!no to czekam coś upolowała
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  19. #2779
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Podzielę się radością tylko - wymieniłam się bezgotówkowo - za 9 książek upiekę tort szpinakowy, i zrobimy z moim M porządny obiad wegański. Jeju, jak się cieszę - nie kupiłabym ich sobie, a tak... Dziewczyna się przeprowadza i robi czystki, i kurcze, udało się!!!
    Pochwalę się po weekendzie, jak je odbiorę
    O gratulacje, świetna wymianka
    J.2014 i E.2016

  20. #2780
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Soul też chcę

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •