Strona 109 z 280 PierwszyPierwszy ... 95999101102103104105106107108109110111112113114115116117119159209 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,180 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #2161
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    ze sie wetne troche z OT-tem - i bede do znudzenia, sorki, ale taka moja rola czasami - jakby ktos chcial sprawic przyjemnosc ksiazkowa takze obcemu dzieciakowi, to w watku mikolajowym (http://www.chusty.info/forum/showthr...ajowe-V-edycja) ciagle jest sporo zamowien ksiazkowych - popatrzcie prosze na rodzine IX - moze choc po jednej ksiazce zagorzale czytelniczki ufunduja kazdemu dzieciakowi? albo osobiscie albo skladkowo - tylko wtedy ktos musialby uzyczyc konta na wplaty, bo ja polskim nie sluze, niestety...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #2162
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    dzięki, bo nawet nie spojrzałam,że jest akcja

  3. #2163
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta

    fajny znaczy jaki? to fabuła świąteczna czy raczej zimowa? narracja czy rymowanka?
    Tutaj trochę środka książki http://kacikksiazki.blogspot.com/201...s-polarny.html
    Akcja toczy się w Wigilię. Pewien chłopiec opowiada swoją nocną przygodę - podróż pociągiem na Biegun Północny, gdzie spotyka św. Mikołaja Pisząc w skrócie książka porusza problem braku wiary w św. Mikołaja.

    edit
    To jest narracja, tekstu nawet sporo, ale szybko się czyta

  4. #2164
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    wruuuu, dziękuję



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  5. #2165
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Hmm, a ja nie narzekam na nieprzeczytane, ostatnio nawet już po opłaceniu zamówienia udało się dodać coś do niego i nie było żadnego problemu. Zwykle paczki dochodzą szybko. No właśnie zwykle... Nie wiem, jak gdzie indziej, ale w KRK teraz jakaś kicha paczkomatowa, ta paczka z księgarni wysłana 2.12 nadal "jedzie do miasta odbiorcy" już trzeci dzień... Inne zamówienia, też zrobione na początku tygodnia podobnie.... jakaś masakra. Oczywiście są w nich prezenty mikołajkowe....<łączę różne wyrazy>
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  6. #2166
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Rzezuchama, to przez kumulacje wysylkową: mikołajki, święta BN i dzień darmowej dostawy. Paczkomaty nie wyrabiają, za mało skrzynek



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  7. #2167
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    U mnie pod paczko stoją dodatkowo dwa samochody i wydają paczki ręcznie. Też czekam na różne przesyłki dużo dłużej niż zwykle
    J.2014 i E.2016

  8. #2168
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    Rzezuchama, to przez kumulacje wysylkową: mikołajki, święta BN i dzień darmowej dostawy. Paczkomaty nie wyrabiają, za mało skrzynek
    Ja poniekąd rozumiem. Dlatego zamówienia zrobiłam WCZEŚNIEJ. Wkurza mnie brak odpowiedzi na maila. Wkurza mnie brak jakiejkolwiek informacji, w tym takiej, że sorry, mamy nawał, staramy się, prosimy o cierpliwość. Normalnie zasypują mnie idiotycznymi mailami i smsami, że jakieś pitu pitu ale jesteśmy fajni, szybcy i wow... Wkurza mnie dobre samopoczucie paczkomatów, które na swoim "blogu" wypisują, jak świetnie sa przygotowani do świątecznego szczytu, a pd spodem komentarze wkurzonych ludzi (w tym mój!). I żadnego odzewu z ich strony. Pomijając wpis, że "W momentach wyjątkowych, będziemy kontaktować się z odbiorcami przesyłek celem umówienia alternatywnej formy dostawy – tak, aby żaden Klient nie musiał czekać na swoją upragnioną przesyłkę." Tere fere...

    Przepraszam, ale ulało mi się i trafiło na Was.
    Do tego nie mogę polecieć na szybko stacjonarnie, bo jestem chwilowo sama z chłopakami, więc tajna logistyka jest utrudniona. Kurka, dlatego zamówiłam paczkomatem!
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  9. #2169
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Ehh, doskonale rozumiem twój nerw i złość. Przerabiałam to samo z inpostem dwa lata temu przed świetami. Wszystkie skrytki paczkomatowe były zajęte i moja przesyłka została skierowana do punktu odbioru, obsługiwanego przez ich pracownika. Ergo: czynnego 9-17. Czyli dokładnie w godzinach mojej pracy



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  10. #2170
    Chustopróchno Awatar jul
    Dołączył
    Jul 2009
    Miejscowość
    zachodnie podwarszawie
    Posty
    14,788

    Domyślnie

    W zeszłym roku, jak nie zdążałam odebrać od pracownika, to w paczkomacie rozluźniało się na tyle, że wieczorem tam trafiała moja paczuszka. Więc jak akurat nie ma się jak odebrać od pana, a nie jest super pilnie, to chyba nie trzeba szaleć.

    Dziś odbierałam zamówienia w ruchu (wysłane z bonito jak trzeba, 2.XII) i 2 z paczkomatu - zamówienia ddd - wczoraj wieczorem jedno trafiło do paczkomatu, dziś rano drugie do pana w aucie obok. Wszystkie liczyłam że będą wcześniej i pozamawiałam koło przedszkola a nie bliżej domu, więc dziś specjalnie musiałam jeździć żeby zdążyć przed Mikołajkami, na pocieszenie dostałyśmy z córką po wafelku

    W każdym razie - z bonito wszystko wyszło jak trzeba (2 paczki zamawiałam, bo mi się...), kurier dpd jak trzeba, paczkomaty i paczka w ruchu gorzej, ale jeszcze w granicach przyzwoitości zważywszy na gorący okres.
    żona TEGO Jaśka
    mama julówny (styczeń 2009), julińskiego (sierpień 2010), julowego (luty 2013) i julinka (kwiecien 2018)

  11. #2171
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    ze sie wetne troche z OT-tem - i bede do znudzenia, sorki, ale taka moja rola czasami - jakby ktos chcial sprawic przyjemnosc ksiazkowa takze obcemu dzieciakowi, to w watku mikolajowym (http://www.chusty.info/forum/showthr...ajowe-V-edycja) ciagle jest sporo zamowien ksiazkowych - popatrzcie prosze na rodzine IX - moze choc po jednej ksiazce zagorzale czytelniczki ufunduja kazdemu dzieciakowi? albo osobiscie albo skladkowo - tylko wtedy ktos musialby uzyczyc konta na wplaty, bo ja polskim nie sluze, niestety...
    fajnie natala, że o tym pomyślałaś
    Chodzi o to, żeby każde dziecko coś otrzymało, w ten sposób sprawimy im radość
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  12. #2172
    Chustomanka Awatar Gundi
    Dołączył
    Jun 2012
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    597

    Domyślnie



    Stacjonarnie dzisiaj. Szary domek z Biedronki. Pan Sowa z Ikei... Ten drugi to z powodu pacynki Ulf Stark z resztą polecany tutaj.
    2009 2012

  13. #2173
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    A ja zadałam mężowi poszukiwania Szarego domku i podobno nie ma...
    Julka 2001, Zosia 2007

  14. #2174
    Chusteryczka Awatar rzezuchama
    Dołączył
    Aug 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    2,580

    Domyślnie

    annagdynia, czy mogłabyś pokazać w środku Noc bez księżyca?

    U nas dziś wylądowała wreszcie paczka z nieprzeczytanych a jednak!
    Marta, mama Stasia - 2007 i Józina - 2010
    Stasiek poleca
    Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa. Julian Tuwim

  15. #2175
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aniakom Zobacz posta
    A ja zadałam mężowi poszukiwania Szarego domku i podobno nie ma...
    Ja dziś widziałam u siebie kilka sztuk. Jeśli byś chciała to mogę kupić i wysłać, o ile się opłaci



  16. #2176
    Chustoholiczka Awatar Dorocie
    Dołączył
    Oct 2010
    Miejscowość
    było Warszawa, teraz Żyrardów
    Posty
    3,848

    Domyślnie

    Rzezuchama,
    Pozwolę sobie zamieścić kilka stron ze środka książki Noc bez księżyca
    Piękne ilustracje, metaliczny, srebrny poddruk
    Różyczka'10 Anielka'13 (*) Jaś'15

  17. #2177
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Ja dziś widziałam u siebie kilka sztuk. Jeśli byś chciała to mogę kupić i wysłać, o ile się opłaci
    Merido, ja bym bardzo chciała. O ile oczywiście coś zostanie. Szukałam w mojej okolicy, ale większość to małe Biedry (książek w ogóle nie było).



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  18. #2178
    Chusteryczka Awatar merida
    Dołączył
    Sep 2014
    Miejscowość
    Śląsk
    Posty
    1,813

    Domyślnie

    Nie ma sprawy, później mąż się wybiera do Biedry to piszcie na pw ile ma kupić i Wasze adresy



  19. #2179
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    A mnie szary domek nie porwał szczerze mówiąc. Ostatnie zamówienie uszczuplone o dwie książki, które już wyszły z domu, wygląda tak:

    [tu zaraz będzie zdjęcie jak ogarnę nowego tapatalka w nowym telefonie :/ ]
    Ostatnio edytowane przez Kudlata ; 06-12-2015 o 20:14
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  20. #2180
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,203

    Domyślnie

    U nas jest zachwyt Szarym domkiem Mi się też bardzo podoba.
    Niespieszna akcja, fajne wartości... Taka książka z gatunku "slow", do smakowania
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •