Strona 181 z 280 PierwszyPierwszy ... 81131171173174175176177178179180181182183184185186187188189191231 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,620 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #3601
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żuk Zobacz posta
    mamru, co to świat Tolkiena?
    Taki album bym powiedziała. Świetny papier w dotyku taki matowy i ilustracje niektóre niesamowite.











  2. #3602
    Chustonoszka Awatar MrsKJ
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    117

    Domyślnie

    Zakupy niewolniczki serii




  3. #3603
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Śpiewanki jak najbardziej trzeba seriowo, choć do całej jeszcze brakuje białych kruków .

    Strzalkowskiej zaczęłam od Czarodzieja Prztyk i oczarowana kupiłam wszystkie z tej serii i niestety nie było warto tak do końca. Dziewczyny w koszykowym też mi odradzały. Dalej Prztyk zostaje na podium, jest najlepszy, a reszta jakoś tak nie do końca. Piłkę i Koronę lubimy. Stworki z norki w ogóle, dodatkowo nie rozumiem tego liczenia, raz jest do pięciu, raz do dwóch, zupełnie bez składu, nawet nie kolejno dla utrwalenia.
    Miałam duże oczekiwania, za duże. Dodatkowo dziewczyny zwracały uwagę na zdrobnienia, ale najwięcej zdrobnień jest w Krecikach Strzalkowskiej, ale Kreciki polecane tu wszystkie i sama w sumie też polecam.

  4. #3604
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    A oto i moje

    Dziś dawkowałam nowości żeby zostało jeszcze trochę na weekend jutro od rana wielkie czytanie jutro napiszę co u nas HITEM a co KITEM

  5. #3605
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,810

    Domyślnie

    Napisz koniecznie jak Wam sie podoba Nie
    U nas czytany codziennie
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  6. #3606
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Też się czaję na Wszyscy ziewają :-D

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  7. #3607
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irish_dancer Zobacz posta
    Też się czaję na Wszyscy ziewają :-D

    Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
    jak lubicie okienka to polecam

    "Nie" zostawiłam na jutro

  8. #3608
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Jak tam Vivaldi się podoba? My mamy z tej serii Muzykę klasyczną i podoba się nam bardzo. Rysunki w tej akurat są jakby pastelowymi kredkami namalowane, co odróżnia je od pozostałych, które były komputerowymi plamami kolorów (które też mi się w sumie podobają). Jedyna sprawa, że książka potrafi się włączyć w nocy i nadawać w kółko, ale nie wiem od czego zależy, bo druga nasza sztuka z dźwiękami instrumentów tego nie robi .

    I forumowe grupowe zamówienie Pucia ^^. My swojego też już mamy .

  9. #3609
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Jak tam Vivaldi się podoba? My mamy z tej serii Muzykę klasyczną i podoba się nam bardzo. Rysunki w tej akurat są jakby pastelowymi kredkami namalowane, co odróżnia je od pozostałych, które były komputerowymi plamami kolorów (które też mi się w sumie podobają). Jedyna sprawa, że książka potrafi się włączyć w nocy i nadawać w kółko, ale nie wiem od czego zależy, bo druga nasza sztuka z dźwiękami instrumentów tego nie robi .

    I forumowe grupowe zamówienie Pucia ^^. My swojego też już mamy .
    Tak Pucio jest kupiony na fali forum, ale na szczęście się córce podoba o Vivaldiego się bili szkoda, że takie krótkie fragmenty tylko są tan wgrane ja bym chciała dużo więcej

  10. #3610
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Z muzyki klasycznej i ja się trochę doedukowałam i chociaż wiem pod jakimi hasłami teraz szukać czegoś co ze słyszenia się doskonale zna .

  11. #3611
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Poznaję dźwięki - Vivaldi





  12. #3612
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    cd.



    edit
    nagrałam nawet, ale nie wiem u mnie nie chce się ten filmik otworzyć https://goo.gl/photos/BCxqtZmxoYxZiD5H7 a u Was?

  13. #3613
    Chustoholiczka Awatar kaisa
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Gdańsk
    Posty
    5,880

    Domyślnie

    U mnie działa, dziękuję
    Dźwięk naprawdę dobrej jakości, tylko strasznie krótkie te utwory i się tak urywają znienacka :/
    J.2014 i E.2016

  14. #3614
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kaisa Zobacz posta
    U mnie działa, dziękuję
    Dźwięk naprawdę dobrej jakości, tylko strasznie krótkie te utwory i się tak urywają znienacka :/

    niestety też wolałabym przynajmniej dwa razy dłuższe...

  15. #3615
    Chustofanka
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    293

    Domyślnie

    A nam dziś w oko wpadła wyprzedaż w Tesco - dużo Wilgi - "Psierociniec", baśnie z serii "Baśnie świata", no i inne. My kupiłyśmy "Jestem miasto. Warszawa" - za 9,99 zł. Chyba to cena wszystkich przecenionych pozycji.

  16. #3616
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Vivaldi widzę też ma te ładniejsze ilustracje, taką samą techniką co Muzyka klasyczna. Długości dźwięków pewnie rażą, bo wszyscy znamy ciąg dalszy . W mojej drugiej pozycji o instrumentach się to mniej zauważa .

  17. #3617
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta

    Strzalkowskiej zaczęłam od Czarodzieja Prztyk i oczarowana kupiłam wszystkie z tej serii i niestety nie było warto tak do końca. Dziewczyny w koszykowym też mi odradzały. Dalej Prztyk zostaje na podium, jest najlepszy, a reszta jakoś tak nie do końca. Piłkę i Koronę lubimy. Stworki z norki w ogóle, dodatkowo nie rozumiem tego liczenia, raz jest do pięciu, raz do dwóch, zupełnie bez składu, nawet nie kolejno dla utrwalenia.
    Miałam duże oczekiwania, za duże. Dodatkowo dziewczyny zwracały uwagę na zdrobnienia, ale najwięcej zdrobnień jest w Krecikach Strzalkowskiej, ale Kreciki polecane tu wszystkie i sama w sumie też polecam.
    A bo Strzałkowska ma naprawdę ogromną ilość wierszy i książeczek, i moim zdaniem, nie wszystkie są jakieś hiper, ale 70% jej twórczości to dla mnie trafne żarciki i kupa śmiechu zarówno dla dzieci jak i dla nas, dorosłych
    Te małe wydania, kartonowe, to jak dla mnie najsłabsze chyba wierszyki Niestety, to co najfajniejsze mam wrażenie, że jest już w wydaniach dla starszaków, na cienkim papierze.

    i wczorajsze



    i migaweczka ze środka



    Czas czarodziej - mnie po prostu wessał. Niesamowicie też zadziałał na moje dzieci, sami wymyślają teraz na poczekaniu jak i na co działa czas. A na mnie ta książeczka działa niesamowicie nostalgicznie, taka do podumania.. Świetna
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  18. #3618
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Tak, trzeba czytać wiersze Strzałkowskiej kartonowe najpierw. Nie mówię, że skreślam Strzałkowską jako poetkę, ale te seria z Bajki nierówna bardzo.

    Czas czarodziej super, też ostatnio go widziałam na blogu i trafił do schowka na nie wiadomo kiedy .

  19. #3619
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Kupił ktoś Płetwala Błękitnego z Łajki? Ciekawa jestem opinii

  20. #3620
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Kupił ktoś Płetwala Błękitnego z Łajki? Ciekawa jestem opinii
    ja tez bo dzis wlasnie sie zastanawialam nad angielskim wydaniem...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •