Strona 36 z 280 PierwszyPierwszy ... 2628293031323334353637383940414243444686136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #701
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    przyszla nasza gildia. i nie tylko...

    gildia taka troche wieksza niz normalnie, okolodniodzieckowa





    troche angielskich, co to sie wczoraj nie zmiescily - zamowienia W, akademia mamutow - kolejny swir F - szkoda, ze tylko cztery czesci na razie sa. ta bez podpisu to Jumping Penguins - troche ciekawostek o zwierzetach ilustrowanych przez jedna z moich naj, naj, najbardziej ulubioych ilustratorek Marije Tolman (dwie z moich ulubionych ksiazek obrazkowych sa wlasnie jej)



    i polska lokalna ksiegarnia on-line. znalazlam w niej Życie pod psem... a ze mieli tez Tokyo - ktorego czemus nie ma gildia to wzielam, przy okazji. no i gildie zamawialam zanim mieli nowa Dunie i nowa Basie - to co mialam robic? musialam kupic i je

    Ostatnio edytowane przez natala ; 12-06-2015 o 13:56
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  2. #702
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    natala jestem ciekawa jak Wam się spodoba "Nie trzeba słów" napisz proszę jak przeczytacie

  3. #703
    Chustomanka
    Dołączył
    Dec 2011
    Miejscowość
    dublin
    Posty
    733

    Domyślnie

    WOW!

    A Pod ziemia, pod woda zawiera jakis tekst, czy to same ilustracje?
    Synek-pazdziernik 2011
    Coreczka-styczen 2014

  4. #704
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Natalko no cudnie!

    przeczytałam "żegnaj panie muffinie" tak przed spaniem książka o śmierci... stawia trochę do pionu. bardzo wzruszająca, pięknie napisana. jutro przeczytam dzieciom i napiszę jak tam reakcja.

    Pod ziemią, pod wodą ilustracje plus mnóstwo ciekawych faktów i informacji w okienkach. jutro mogę zdjęcia wrzucić

  5. #705
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,203

    Domyślnie

    natala, a pokazałabyś w środku "Liczenie w pamięci to zabawa"? I o pierwszych działaniach matematycznych też? Byłabym wdzięczna
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  6. #706
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    natala jestem ciekawa jak Wam się spodoba "Nie trzeba słów" napisz proszę jak przeczytacie
    chlopakom sie podobala, ale chyba na jedno czytanie bedzie. ladna graficznie, bardzo malo tekstu. brakuje mi jakiegos wyjasnienia - bo to ksiazka z kluczem jest troche. a o kluczu wiem tylko dlatego, ze mam w domu Jumping Penguins zyrafy bowiem to jedyne zwierzeta, ktore nie maja strun glosowych. dlatego sie moga tylko przytulac - i w ten sposob powiedziec sobie, ze sie kochaja.

    Cytat Zamieszczone przez ola23 Zobacz posta
    A Pod ziemia, pod woda zawiera jakis tekst, czy to same ilustracje?
    jak mamru pisze - sporo informacji. nawet bardzo sporo, bym powiedziala. na razie tylko przejrzalam, ale widze, ze to taka ksiazka, ktora dlugo bedzie uzywana.

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    natala, a pokazałabyś w środku "Liczenie w pamięci to zabawa"? I o pierwszych działaniach matematycznych też? Byłabym wdzięczna
    nie ma problemu, tylko po weekendzie, dobrze? osobiscie troche jestem rozczarowana - zadania fajne, ale to taka typowa ksiazeczka z zadaniami do robienia - cos a'la nasze stare cwiczenia. podpowiada troche kombinowania - jak mozna rozne rzeczy sprawniej policzyc na przyklad - ale generalnie spodziewalam sie czegos innego - zwlaszcza w zabawach logicznych. nic to, tanie sa, dziecko mlodsze powinno byc zadowolone tak czy siak (na razie schowalam, bo za duzo naraz by bylo).
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  7. #707
    Chustomanka Awatar Volpe
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    Beskid Śląski
    Posty
    653

    Domyślnie

    My zakupiliśmy wczoraj w media Markt Alicję z Krainy Czarów z ilustracjami Manueli Andreani -teraz mamy już wszystkie cztery




  8. #708
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    chlopakom sie podobala, ale chyba na jedno czytanie bedzie. ladna graficznie, bardzo malo tekstu. brakuje mi jakiegos wyjasnienia - bo to ksiazka z kluczem jest troche. a o kluczu wiem tylko dlatego, ze mam w domu Jumping Penguins zyrafy bowiem to jedyne zwierzeta, ktore nie maja strun glosowych. dlatego sie moga tylko przytulac - i w ten sposob powiedziec sobie, ze sie kochaja.
    czyli nie jest taka jak inne z tej serii, że się powtarzają jakieś wersy, rymowana? chyba poczekam może kupią do biblioteki

  9. #709
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    czyli nie jest taka jak inne z tej serii, że się powtarzają jakieś wersy, rymowana? chyba poczekam może kupią do biblioteki
    nie. http://www.chusty.info/forum/showthr...=1#post3129372 tu mamru wkleila podglad - mniej wiecej tyle tekstu jest, czasami ociupine wiecej.
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  10. #710
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    a ja się wkurzam, bo kupiłam te Kamyki z Astona, z tej aukcji na all, zapłaciłam od razu, potem oni tę aukcję usunęli i od tamtej pory cisza. telefony milczą, na emaile nikt nie odpowiada wrrrr. nie lubię takich sytuacji.

  11. #711
    Chusteryczka Awatar Sysunia
    Dołączył
    Oct 2012
    Miejscowość
    Urle
    Posty
    1,747

    Domyślnie

    mamru, ja tez kuplam, i mnie juz zwrocili kase, podobno mialy wade Napisali mi maila z przeprosinami i 30% znizki na wszytko w ich ksiegarni.

  12. #712
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    o nie. nie powiem gdzie mam te ich 30%

  13. #713
    Chustonoszka Awatar malwalato
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    76

    Domyślnie

    u mnie niestety ta sama sytuacja z Kamykami Astona. Tez długo się nie odzywali a potem odpisali ze podczas pakowania odkryli wadę.
    Tusia 2010 i Tunia 2013

  14. #714
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,181

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malwalato Zobacz posta
    u mnie niestety ta sama sytuacja z Kamykami Astona. Tez długo się nie odzywali a potem odpisali ze podczas pakowania odkryli wadę.
    hahaha - ciekawe jaka to wada
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  15. #715
    Chustonoszka Awatar malwalato
    Dołączył
    Jul 2013
    Miejscowość
    krakow
    Posty
    76

    Domyślnie

    w moim egzemplarzu chyba olbrzymia bo nawet 30% rabatu nie zaproponowali
    Tusia 2010 i Tunia 2013

  16. #716
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,785

    Domyślnie

    nasze z nieprzeczytane.pl Mmmmm mnie troszkę rozczarowała


    weekendowe z Matrasa (ograniczyłam się, bo sama myśl że w necie są tańsze mnie ograniczała )


    Kijanki to u nas hicior
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  17. #717
    Chusteryczka Awatar Nastusienka
    Dołączył
    Jan 2014
    Miejscowość
    Żyrardów
    Posty
    1,640

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    nasze z nieprzeczytane.pl Mmmmm mnie troszkę rozczarowała


    weekendowe z Matrasa (ograniczyłam się, bo sama myśl że w necie są tańsze mnie ograniczała )


    Kijanki to u nas hicior
    Ja oglądałam Mmmmm na targach książki i stwierdziłam, że może poczekać, bo jest duuzo innych a dziś u nas hitem Bardzo głodna gąsienica
    Do kijanek się na targach nie dopchalam, muszę zdać się na Was

    Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
    Anielka 19.04 (*) Staś 13.12 Helenka 12.04

    Każde 60 sekund złości pozbawia nas minuty szczęścia.

  18. #718
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    U nas z kolei mmmm to hit, Kuba uwielbia, często sięga i sam sobie opowiada. Mamy ja już kilka miesięcy i nadal się nie znudziła
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  19. #719
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,785

    Domyślnie

    no fakt na dziecku nie testowałam tej książki tylko na sobie, więc może być całkiem inna reakcja
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #720
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    u nas kolejne kupione na all jako używane,ale wszystkie przyszły jak nowe po raz kolejny Stark świeci tryumfy u nas w domu


Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •