Strona 28 z 280 PierwszyPierwszy ... 1820212223242526272829303132333435363878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 560 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #541
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,590

    Domyślnie

    Upolowane dzisiaj w taniej książce
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  2. #542
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucy van Pelt Zobacz posta
    Upolowane dzisiaj w taniej książce
    Omg w poniedziałek i ja się przejdę, zawsze mi się wydawało, że tam samo badziewie
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  3. #543
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,590

    Domyślnie

    Mnie też, bo w sumie jeszcze nigdy nic konkretnego nie znalazłam. Aż do dziś
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  4. #544
    Chusteryczka Awatar irish_dancer
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Szczecin
    Posty
    2,285

    Domyślnie

    Mnie niestety pogrążyła promocja w Arosie na szczęście moja mama poprosiła żebym przyniosła nowe książki dla Marcelka to jej coś oddam

  5. #545
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    w Taniej Książce można nawet unikaty upolować; momentami aż oczy przecierałam że takie cuda leżą i nikt ich nie bierze; w każdym razie warto zaglądać do nich
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  6. #546
    Chustoholiczka Awatar samuela
    Dołączył
    Apr 2012
    Miejscowość
    USA/Wro
    Posty
    5,737

    Domyślnie

    My dzisiaj na Targach Książki dla Dzieci byliśmy. Ceny zabijają (zwłaszcza jak się kupuje zazwyczaj w arosach i nieprzeczytanych). Nie chce mi się zdjęcia robić, Młoda wybrała sobie Miffy w przedszkolu, dwa nowe Alberty i Kukuryka. I jeszcze audiobook Małpka Fiki-Miki.

  7. #547
    Chustomanka
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    1,201

    Domyślnie

    Dzisiaj w dedalusie za zawrotną kwotę 9 złotych i 50 groszy upolowałam to: http://www.ebay.com/itm/2002-HARRY-P...-/231013650887

    Niestety jest uszkodzona w dwóch miejscach

  8. #548
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Skromnie, ale bardzo się cieszę, lecą do nas - dla Mikołaja:



    i dla Ignasiula:



    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  9. #549
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubertowa Zobacz posta
    A mozesz napisac, ktora wg Ciebie ksiazka to najwieksza rewelacja? Bo ja na pewno na taki zakup nie moge sobie pozwolic, a widze, ze mamy podobne gusta I czy jakies rozczarowanie bylo?
    hubertowa, póki co - wierszyki tuwima chyba ciut spóźnione, mój prawie 2.5 latek umiarkowanie zainteresowany tymi kartonowymi wydaniami (choć same wierszyki lubi). na pewno trafione oba gruffala, czereśniowa i wszystkie alberty - mieliśmy je wcześniej z biblio, były wykochane i czytane do znudzenia. więc gdy teraz po jakimś czasie synek zobaczył je znowu, od razu po nie sięgnął.
    pod wodą/pod zieminą chwilkę poczeka, bo na pewno jest „przyszłościowa” (myślę że i 7 latek znajdzie w niej wiele dla siebie). reszta książeczek będzie sukcesywnie trafiać do młodego w ciągu najbliższych tygodni - to prezenty od dziadków i chrzestnych na zbliżające się okazje (dzień dziecka i imieniny).

    edit: a z ostatnich hitów (tym razem to egzemplarz z biblioteki) polecam „otwórz bardzo ostrożnie”
    środek można obejrzeć TU
    Ostatnio edytowane przez kustafa ; 31-05-2015 o 13:50



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  10. #550
    Chustomanka Awatar Elayla
    Dołączył
    Sep 2012
    Miejscowość
    Sulejówek (wcześniej Wrocław i Warszawa)
    Posty
    1,425

    Domyślnie

    Kupiłam chłopakom na grę rodzinną na chustozlocie Noc bez księżyca i Mały Gruffalo. Pewnie pojutrze dotrą. Nie mogę się doczekać

    Ekologiczne pieluszki wielorazowe z naturalnych tkanin - www.puppidiapers.com
    Pieluchowy blog ekspercki.

  11. #551
    Chustomanka Awatar danae
    Dołączył
    May 2013
    Miejscowość
    Łódź
    Posty
    1,140

    Domyślnie

    Mamy otwórz bardzo ostrożnie - też polecam! Jak ktoś lubi książki z interakcją, to ta imo lepsza o Tulleta (mamy kolory i naciśniej mnie) bo jest bardziej różnorodna, u Tulleta przy 7. naciskaniu (szczególnie gdy czytamy 3x z rzędu) ja wysiadam
    Tutek 30 XII 2012 i Zoja 13 ​II 2015

  12. #552
    Chustoholiczka Awatar kustafa
    Dołączył
    Dec 2013
    Miejscowość
    na detoksie
    Posty
    4,890

    Domyślnie

    hubertowa, ten sam duet (tekst+ilustracje) co Gruffalo popełnił też inną fajną pozycję, IMO równie wartą uwagi: „miejsce na miotle”. bo Gruffala niektóre dzieci mogą się bać…



    Są dwie grupy matek: te, które mają kryzysy i te, które się do nich nie przyznają

  13. #553
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    edit: a z ostatnich hitów (tym razem to egzemplarz z biblioteki) polecam „otwórz bardzo ostrożnie”
    środek można obejrzeć TU
    kustafa no i się skusiłam na kolejną książkę dobrze, że w empiku do północy jest z 60% rabatem

  14. #554
    Chustoguru Awatar annagdynia
    Dołączył
    Jan 2011
    Miejscowość
    Gdynia
    Posty
    9,189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kustafa Zobacz posta
    hubertowa, ten sam duet (tekst+ilustracje) co Gruffalo popełnił też inną fajną pozycję, IMO równie wartą uwagi: „miejsce na miotle”. bo Gruffala niektóre dzieci mogą się bać…


    potwierdzam, mój jak miał 3 lata to się bał a po pół roku książka stała się hitem i tylko słyszę grufalonek i grufalonek, i jestem fajnką synka gruffala a nie małego gruffalo. Obie mogłam sobie porównać
    synek lato 2008 synek wiosna 2011

  15. #555
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    dobrze, że w empiku do północy jest z 60% rabatem
    aaaa! czemu, czemu ja o tym nie wiedziałam minutę wcześniej właśnie opłaciłam zamówienie w nieprzeczytane

  16. #556
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vinga89 Zobacz posta
    aaaa! czemu, czemu ja o tym nie wiedziałam minutę wcześniej właśnie opłaciłam zamówienie w nieprzeczytane
    vinga, ale nie WSZYSTKIE książki są w promo 60% Widzę po tytułach, że wypychają, to co leży... Wkleiłam 10 książek ze swojej listy, i ani jedna nie jest taniej niż w nieprzeczytane

    Także głowa do góry
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  17. #557
    Chustomanka
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    680

    Domyślnie

    No i po co ja tu wchodziłam... Miałam zamówić następny tom czereśniowej a przyleci cały karton... Ale dzień dziecka jutro

  18. #558
    Chustoholiczka Awatar Danala
    Dołączył
    Apr 2014
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    4,018

    Domyślnie

    Mamadama u mnie podobnie w piątek puściła zamówienie w bonito - dotrze jutro, a dzisiaj jeszcze empik się napatoczył...
    Nasze szczęście - Hania 24 VI 2014r., Zosia 25 IX 2016r.



  19. #559
    Chusteryczka Awatar schiselle
    Dołączył
    May 2011
    Miejscowość
    Radom
    Posty
    2,245

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    [/B]

    potwierdzam, mój jak miał 3 lata to się bał a po pół roku książka stała się hitem i tylko słyszę grufalonek i grufalonek, i jestem fajnką synka gruffala a nie małego gruffalo. Obie mogłam sobie porównać
    to mnie zaskoczyłaś, że są dwie wersje...my mamy po angielsku i oryginał najbardziej nam pasuje, młody zna już na pamięć.

  20. #560
    Chustomanka Awatar vinga89
    Dołączył
    Jul 2014
    Posty
    628

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    vinga, ale nie WSZYSTKIE książki są w promo 60% Widzę po tytułach, że wypychają, to co leży... Wkleiłam 10 książek ze swojej listy, i ani jedna nie jest taniej niż w nieprzeczytane

    Także głowa do góry
    tak, już wiem jeszcze wczoraj zaczęłam patrzeć ile inne książki z mojej listy tam kosztują, ogólnie wyszło na korzyść nieprzeczytane.pl więc ulżyło mi

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •