Strona 161 z 280 PierwszyPierwszy ... 61111151153154155156157158159160161162163164165166167168169171211261 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,201 do 3,220 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #3201
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    też nie lubię powielać książek, aczkolwiek ze względu na różne tłumaczenia powielam.
    Natomiast zawsze zastanawiam się nad zakupem.
    U mnie książki stoją już nie tylko w podwójnych ale zdarza się że i w potrójnych rzędach i dokopanie się do tej którą chcę czasami bywa trudne.
    Mam sporo starych wydań klasycznych i nad tymi nowymi zawsze się zastanawiam.

    A tak zmieniając temat i wracając do ilustracji to w Sierotce Marysi tej dużej to są niektóre ilustracje tak wyraziste i uderzające a jednak bardzo ją lubię i właśnie dla ilustracji i tego pięknego wydania zdecydowałam się na jej kupno. Mimo tego, że Sierotkę mam jeszcze po mojej mamie.

    U mnie najwięcej powielenia to chyba Dzikie łabędzie - znowu zamówiłam i czekam aż przyjdzie to
    http://bonito.pl/k-90497307-dzikie-labedzie
    pamiętam jak zobaczyłam je na targach i ciągle o nich myślę.
    Więc jak zobaczyłam niedawno cenę to od razu dodałam do koszyka i zamówiłam.

  2. #3202
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    spadlamzniba - a mozesz napisac (jak juz dojdzie) kto jest ilustratorem, prosze? podoba mi sie okladka bardzo
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  3. #3203
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    spadlamzniba - a mozesz napisac (jak juz dojdzie) kto jest ilustratorem, prosze? podoba mi sie okladka bardzo
    http://jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=2992
    Piszą: Autor/Autorzy: (na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena): Barbara Żołądek; ilustracje: Ola Makowska

    Nie kuście, bo ja kompletuję z Media rodzina Mistrzowie klasyki dziecięcej i tam są Dzikie łabędzie już... Ale patrzę, że ta z Jedność to na podstawie i na razie odpuszczę.

    Wracając do serii Mistrzowie klasyki dziecięcej to przyszła dziś pierwsza, Królowa śniegu. Niestety zeszła na drugi plan, b o patrzcie na drugą pozycję Łysiaka! Umarłam, przepadłam i przeglądam, tam tyle cudownych ilustracji. Tekstu jeszcze nie czytałam, ale po autorze wiem, że będzie dobrze. No mamo, jaram się jak gwizdek.







































  4. #3204
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    marta dzieki - jak na podstawie to tez sobie odpuszcze jednak...
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  5. #3205
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Słuchamy Królowej Śniegu czytanej przez Stuhra. Aż muszę sobie przytaszczyć od rodziców stare wydanie Andersena z ilustracjami Szancera, bo widzę przed oczami jak lecą z lustrem do nieba, jakaś taka ilustracja tam była.

  6. #3206
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    martamwm znam Łysiaka i to obie (zresztą nie tylko te książki Łysiak) - polecam bardzo

    natala - tak to na podstawie - format ten sam co Calineczka. Ale na targach czytałam, oglądałam i mnie się podobało

    qqrq5 pojechałam do tej linkowanej księgarni po 3 książki (jednej niestety nie było), a przyjechałam....
    Aż ciężko mi w to uwierzyć, a i tak odkładałam.



    niestety zamiast wziąć Jak narysować kota wzięłam psa i mam podwójnie


    edit: dodam, że Tuwim przepiękne ilustracyjnie i tekstowo
    od razu daję podgląd
    http://magdakozielnowak.blogspot.com...uwim-2013.html
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 06-07-2016 o 15:22

  7. #3207
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    martamwm znam Łysiaka i to obie (zresztą nie tylko te książki Łysiak) - polecam bardzo

    natala - tak to na podstawie - format ten sam co Calineczka. Ale na targach czytałam, oglądałam i mnie się podobało

    qqrq5 pojechałam do tej linkowanej księgarni po 3 książki (jednej niestety nie było), a przyjechałam....
    Aż ciężko mi w to uwierzyć, a i tak odkładałam.



    niestety zamiast wziąć Jak narysować kota wzięłam psa i mam podwójnie


    edit: dodam, że Tuwim przepiękne ilustracyjnie i tekstowo
    od razu daję podgląd
    http://magdakozielnowak.blogspot.com...uwim-2013.html
    Łysiaka znam znam, bardzo dużo czytałam. W ogóle teraz mnie olśniło, co ja miałam za wątpliwości jeśli chodzi o dobór ilustracji u niego. Zupełnie zapomniałam o jego serii Malarstwo białego człowieka.

    W zakupach widzę małpę Georga. Mam w koszyku na następne zakupy. Brać?


    I nasze dzisiejsze z empiku. Najmniej brzydka Kaczka dziwaczka. Czemu tak mało kartonowej klasyki sensownie wydane? Kaczkę wzięłam do spiewania, tak jak śpiewanki z Muchomora. Mam też Na wyspach Bergamutach, ale to już w ogóle porazka dla oka . Ale śpiewamy.

    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 06-07-2016 o 16:59

  8. #3208
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,810

    Domyślnie

    Spadlamznieba cieszę się bardzo
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  9. #3209
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    martamwmw aby nie zaśmiecać tutaj i aby nie uciekło to wklejam zdjęcie w kartonówkach.
    Część naszej klasyki kartonowej bo u nas klasyka króluje nad wszystkim jeśli chodzi o początkowe czytanie.
    I naprawdę jest w czym wybierać tylko trzeba poszukać.
    Georga też wklejam w kartonówkach. Nie wiem za ile ty będziesz kupowała Georga bo mnie się udało kupić w poleconej tutaj księgarni za 3 zł sztuka

  10. #3210
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    martamwmw aby nie zaśmiecać tutaj i aby nie uciekło to wklejam zdjęcie w kartonówkach.
    Część naszej klasyki kartonowej bo u nas klasyka króluje nad wszystkim jeśli chodzi o początkowe czytanie.
    I naprawdę jest w czym wybierać tylko trzeba poszukać.
    Georga też wklejam w kartonówkach. Nie wiem za ile ty będziesz kupowała Georga bo mnie się udało kupić w poleconej tutaj księgarni za 3 zł sztuka
    a kura Adela i Winnie po ile były?

  11. #3211
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    a kura Adela i Winnie po ile były?

    Adela 13 i 12
    Czarownica od 9 do 6,5

  12. #3212
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,684

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Adela 13 i 12
    Czarownica od 9 do 6,5

    dziękuje

  13. #3213
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Marta macie więcej wierszy z charakterem? Ja nigdzie trafić nie mogę juz od jakiegoś czasu...
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  14. #3214
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kudlata Zobacz posta
    Marta macie więcej wierszy z charakterem? Ja nigdzie trafić nie mogę juz od jakiegoś czasu...
    Odbierałam zamówienia internetowe, na empik.pl są jeszcze dostępne, pojawiły się jakoś niedawno http://www.empik.com/wiersze-z-chara...0248,ksiazka-p

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    martamwmw aby nie zaśmiecać tutaj i aby nie uciekło to wklejam zdjęcie w kartonówkach.
    Część naszej klasyki kartonowej bo u nas klasyka króluje nad wszystkim jeśli chodzi o początkowe czytanie.
    I naprawdę jest w czym wybierać tylko trzeba poszukać.
    Georga też wklejam w kartonówkach. Nie wiem za ile ty będziesz kupowała Georga bo mnie się udało kupić w poleconej tutaj księgarni za 3 zł sztuka
    W koszyku Georga mam za 7/8 zł. Za tyle nie warto?

  15. #3215
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    W koszyku Georga mam za 7/8 zł. Za tyle nie warto?
    Mnie się George podoba, nigdy nie umiem określić czy warto czy nie warto kupić jakąś książkę.
    Już niejednokrotnie przekonałam się, że coś co dla mnie jest ok dla kogoś innego nie i odwrotnie.
    Mało tekstu a ilustracje cudowne.
    Mała książka do rączek więc córce się to zawsze podoba.
    W tej książce podoba mi się to, że dziecko uczy się ciągu zdarzeń, czyli co następuje po czymś.
    Książka dla małych dzieci, na pewno nie dla starszaków no chyba, że akurat stwierdzą, że też chcą ją czytać

    natala mam już Dzikie łabędzie - wklejać ci coś czy nie? Czy to co linkowała Marta wystarczy?
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 07-07-2016 o 11:31

  16. #3216
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spadłamznieba Zobacz posta
    Mnie się George podoba, nigdy nie umiem określić czy warto czy nie warto kupić jakąś książkę.
    Już niejednokrotnie przekonałam się, że coś co dla mnie jest ok dla kogoś innego nie i odwrotnie.
    Mało tekstu a ilustracje cudowne.
    Mała książka do rączek więc córce się to zawsze podoba.
    W tej książce podoba mi się to, że dziecko uczy się ciągu zdarzeń, czyli co następuje po czymś.
    Książka dla małych dzieci, na pewno nie dla starszaków no chyba, że akurat stwierdzą, że też chcą ją czytać

    natala mam już Dzikie łabędzie - wklejać ci coś czy nie? Czy to co linkowała Marta wystarczy?
    Tak mi zabrzmiało, jakby po taniości było to wzięłaś, ale bez rewelacji. Niezrozumienie małe, ale się wyjaśniło. Zostaje w koszyku i wezmę.

  17. #3217
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,810

    Domyślnie

    Moje dzisiejsze
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  18. #3218
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Moje dzisiejsze
    Nasze Robale niedawno były hitem u mojego syna w przedszkolu ze względu na wszy które zamieszkały na głowach niektórych przedszkolaków
    Bardzo lubię tę książkę ale jest obrzydliwa, albo inaczej to ja jestem przewrażliwiona na tego typu rzeczy
    Wielka podróż jak dla mnie ok, ale mojemu dziecku jej na razie nie czytam.
    Zresztą mam wielką słabość do kolekcji OQO.
    Nie mam tylko ostatniej która wyszła.

    martamwmw tak wzięłam George'a dlatego, że był tani bo normalnej ceny bym raczej nie dała.
    Dlatego, że według mnie nie jest warta swojej ceny rynkowej.
    Maleńka książeczka która nie posłuży długo, kartonówek u nas full a cena jak na tego typu książeczkę wysoka.

  19. #3219
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,810

    Domyślnie

    Robale na razie przejrzałam i są świetne
    Wielka podróż czytana dzisiaj w podróży kilka razy, więc mały sukces bo inne z QQQ nie chcą czytać
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  20. #3220
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cena okladkowa Georga to 13 zł. 7 z groszem to już w dyskoncie. Wezmę jedną na próbę. W ogóle to muszę się do Władysławowa kopsnąć, zobaczyć co tam mają w namiocie z tanią książka. Poogladam na żywo, coś wybiorę.

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •