Strona 248 z 280 PierwszyPierwszy ... 148198238240241242243244245246247248249250251252253254255256258 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,941 do 4,960 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #4941
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Widzę Moje książeczki z NK, pierwsza część jest niedostępna. Myślicie, że będzie dodruk? Dla nas za szybko, ale miałam w dalszych planach zakupowych, że bym chciała mieć .
    Ojej szkoda. Obie kupiłam w przecenie na bonito.pl myślałam że słabo schodzą i dlatego przeceniali. Pierwszą co prawda dawno temu, a że ostatnio wujek wyciągnął jak był z małą to przypomniało mi się o drugiej części.
    Daj sobie powiadomienie na bonito.pl i przyjdzie na 100 % za jakiś czas do Ciebie, że dostępne.

  2. #4942
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,230

    Domyślnie

    Strasznie dawno nic nie zamawiałam wysyłkowo, bo albo dzieci namówią mnie na jedną stacjonarnie w ulubionej małej księgarni, no i też rozpuszcza mnie pan ze składnicy, który jest przesympatycznym gościem i mieszka na mojej dzielni

    A wczoraj.... jak usiadłam.. nazbierał mi się taki fajny koszyk, tyle ciekawych rzeczy zobaczyłam!! Nie mam jeszcze żadnego zdjęcia do wklejenia, ani nic do chwalenia się, tak tylko chciałam się podzielić tą dziką radością oczekiwania i tego "wow", wiecie, szybszego bicia serca, że nadal wychodzą niesamowite książki i są poruszane mądre, ważne tematy..

    Nie mogę się doczekać
    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  3. #4943
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soul Zobacz posta
    Strasznie dawno nic nie zamawiałam wysyłkowo, bo albo dzieci namówią mnie na jedną stacjonarnie w ulubionej małej księgarni, no i też rozpuszcza mnie pan ze składnicy, który jest przesympatycznym gościem i mieszka na mojej dzielni

    A wczoraj.... jak usiadłam.. nazbierał mi się taki fajny koszyk, tyle ciekawych rzeczy zobaczyłam!! Nie mam jeszcze żadnego zdjęcia do wklejenia, ani nic do chwalenia się, tak tylko chciałam się podzielić tą dziką radością oczekiwania i tego "wow", wiecie, szybszego bicia serca, że nadal wychodzą niesamowite książki i są poruszane mądre, ważne tematy..

    Nie mogę się doczekać

  4. #4944
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Poszaleliśmy



    Wysłane z mojego GT-P3100 przy użyciu Tapatalka
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  5. #4945
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Marta super zakupy.

  6. #4946
    Chustopróchno Awatar marjen
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    12,947

    Domyślnie

    Martamwmw a te Tomki to gdzie kupiłaś???
    Kasia 11.2010, Mati 10.2013, Jadzia 6.2015, Michaś 11.20

  7. #4947
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie



    Poniżej Atlas baśni. Pomysłowo zrobiony. Nie śpieszymy się. Oglądamy, patrzymy i idziemy. Fajna pozycja, klasyka a taka inna. Tekst nie jest jakiś niewiadomo jak powalający, okrojony ale... mapa - labirynt wciągnęła .Ciekawa i inna książka.



    I jeszcze spis treści
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 04-04-2018 o 20:00

  8. #4948
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Tomki olx. Zaluje ze dzis drukuja te wersje 3d, a nie makiete z pierwszych sezonow. Wydanie 2008, wydaje mi sie ciagle ze 2008 byl tak niedawno, a to juz 10 lat

    Atlas basni wyglada ciekawie.
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  9. #4949
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,802

    Domyślnie

    Matko ja te Tomki wynioslam do przedszkola bo tak kiepsko stylistycznie napisane, ze mi to pod koszmarek podchodzi
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  10. #4950
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,866

    Domyślnie

    Spadłamznieba, ten Atlas Baśni to jakie wydawnictwo? Wklej proszę jeszcze parę stron. Szukam jakiegoś zbioru klasycznych baśni i bajek przyjaźnie napisanych dla maluchów, ale wszystko, co do tej pory widziałam, mnie rozczarowało. Mam 4 stare wielkie książki typu "bajki dla najmłodszych" ale wszystkie są kiepskie. Mamy oczywiście klasykę Andersena i braci Grimm, ale dla 3 łatki IMO jeszcze za trudne, więc szukam dalej.

  11. #4951
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qqrq5 Zobacz posta
    Matko ja te Tomki wynioslam do przedszkola bo tak kiepsko stylistycznie napisane, ze mi to pod koszmarek podchodzi
    Hmm, szału nie ma, ale tragedii też nie. Nie czyta się źle.

    Bardzo za to mnie drażni zdanie z Basi i Franka "GdybyŚMY mieli rekietę, polecieliBYŚMY na księżyc (albo w kosmos, muszę zerknąć". To mi się źle czyta na głos i za każdym razem zastanawiam się jakby to podwójne przypuszczenie ominąć.
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  12. #4952
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Hmm, szału nie ma, ale tragedii też nie. Nie czyta się źle.

    Bardzo za to mnie drażni zdanie z Basi i Franka "GdybyŚMY mieli rekietę, polecieliBYŚMY na księżyc (albo w kosmos, muszę zerknąć". To mi się źle czyta na głos i za każdym razem zastanawiam się jakby to podwójne przypuszczenie ominąć.
    Marto bo w Basiach jest tak jakby to mówiło dziecko. Musisz się przestawić na dziecko, że tak to określę.
    Fenomenalnie Basię czyta autorka (w wykonaniu ilustratorki nie brzmi to już tak fajnie)i to się tak cudownie słucha. Z autorką będzie ci zapewne trudniej coś znaleźć ale audiobook Basi gdzie czyta Maria Seweryn łatwiej. Ona też dobrze to interpretuje. Posłuchaj i wczuj się w klimat.

  13. #4953
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AlicjaR Zobacz posta
    Spadłamznieba, ten Atlas Baśni to jakie wydawnictwo? Wklej proszę jeszcze parę stron. Szukam jakiegoś zbioru klasycznych baśni i bajek przyjaźnie napisanych dla maluchów, ale wszystko, co do tej pory widziałam, mnie rozczarowało. Mam 4 stare wielkie książki typu "bajki dla najmłodszych" ale wszystkie są kiepskie. Mamy oczywiście klasykę Andersena i braci Grimm, ale dla 3 łatki IMO jeszcze za trudne, więc szukam dalej.
    Atlas baśni według mnie dla starszego dziecka ze względu na mapę.
    Dla młodszego dziecka polecam takie (to mi na szybko przyszło do głowy), mam jeszcze zbiorcze okrojone z ilustracjami Dziubak. Jutro mogę wkleić bo są w pokoju gdzie śpią dzieci.




    Baśnie na dobry nastrój




    W jeżynowym grodzie rekomendowana od 4 lat
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 04-04-2018 o 20:51

  14. #4954
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Atlas baśni


    U nas przeczytany Czarnoksiężnik z krainy Oz i reszta czasu spędzona nad mapą.
    Córka słuchała ale mapą zajął sie tylko syn. Ona popatrzyła chwilę, ale zabawę największą miał starszak.
    Tak aby mieć jako jedyną nie polecam bo ona mocno okrojona.
    Wydawnictwo Olesiejuk
    Ostatnio edytowane przez spadłamznieba ; 04-04-2018 o 21:01

  15. #4955
    Chustoholiczka Awatar AlicjaR
    Dołączył
    Dec 2015
    Miejscowość
    Żywiec
    Posty
    5,866

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo. Ta Księga Baśni fajnie wygląda. Zaciekawiłaś mnie tą z ilustracjami Dziubak

  16. #4956
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AlicjaR Zobacz posta
    Dziękuję bardzo. Ta Księga Baśni fajnie wygląda. Zaciekawiłaś mnie tą z ilustracjami Dziubak
    Może znajdę w necie to podeślę. Tylko tam też mocno okrojone.

    Edit to jest to http://zaczytaneusypianie.blogspot.c...la-dzieci.html

  17. #4957
    Chustofanka Awatar Ewulinek
    Dołączył
    Aug 2016
    Miejscowość
    Krasne
    Posty
    430

    Domyślnie

    Mam pytanie do Was - bardzie oczytanych
    Będąc dzisiaj w biedronce zgarnęłam książeczkę Mała Złośnica - i kupiłam, a jakże, nie zaglądając do środka. Przekonana byłam, że to książeczka o złośnicy, czyli takiej co się często złości, więc się trochę rozczarowałam. I tu moje pytanie - czy któraś książeczka z tej serii jest rzeczywiście o małej złośnicy, czyli takiej co się potrafi wkurzyć, bo np. mama nałożyła jej skarpetkę najpierw na lewą nogę a ona chciała na prawą :\
    Zuzia 27.11.2013 Gabryś 19.11.2015

  18. #4958
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ewulinek Zobacz posta
    Mam pytanie do Was - bardzie oczytanych
    Będąc dzisiaj w biedronce zgarnęłam książeczkę Mała Złośnica - i kupiłam, a jakże, nie zaglądając do środka. Przekonana byłam, że to książeczka o złośnicy, czyli takiej co się często złości, więc się trochę rozczarowałam. I tu moje pytanie - czy któraś książeczka z tej serii jest rzeczywiście o małej złośnicy, czyli takiej co się potrafi wkurzyć, bo np. mama nałożyła jej skarpetkę najpierw na lewą nogę a ona chciała na prawą :\
    Hmm, te książki luźno traktują temat z tytułu, z takim przymrużeniem oka. Do tego jest dorzucone trochę fantazji, np. Pan Radosny mieszka w Radośni. W Małej Buntowniczce nie ma prawo i lewo, tylko góra i dół, robaki mieszkają na drzewach, a ptaki pod ziemią. Cechą wspólną jest natomiast morał
    G. 11.2015 # K. 10.2017 # A. 08.2019

  19. #4959
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ewulinek Zobacz posta
    Mam pytanie do Was - bardzie oczytanych
    Będąc dzisiaj w biedronce zgarnęłam książeczkę Mała Złośnica - i kupiłam, a jakże, nie zaglądając do środka. Przekonana byłam, że to książeczka o złośnicy, czyli takiej co się często złości, więc się trochę rozczarowałam. I tu moje pytanie - czy któraś książeczka z tej serii jest rzeczywiście o małej złośnicy, czyli takiej co się potrafi wkurzyć, bo np. mama nałożyła jej skarpetkę najpierw na lewą nogę a ona chciała na prawą :\
    Nie szukałabym książek które mają coś zrobić za mnie tylko poszłabym w zabawy związane z emocjami. Zaczęłabym od minek, później dalej. Dużo jest tego typu gier, zabaw etc na rynku.
    Książki nie rozwiążą problemu

  20. #4960
    Chustofanka Awatar Ewulinek
    Dołączył
    Aug 2016
    Miejscowość
    Krasne
    Posty
    430

    Domyślnie

    Nie nakręcajmy się - nie mam zamiaru wyręczać się książkami, chciałam właśnie taką trochę zabawną książeczkę o niefajnym zachowywaniu się. Taką, żeby trochę z humorem podejść do niewdzięcznego tematu złoszczenia się, żeby później sobie o tym z dzieckiem porozmawiać bez spinki. Więc proszę, nie oceniajcie, tylko podpowiedzcie, czy któraś z tych książeczek właśnie o tym traktuje.
    Zuzia 27.11.2013 Gabryś 19.11.2015

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •