Strona 17 z 280 PierwszyPierwszy ... 79101112131415161718192021222324252767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #321
    Chustoholiczka Awatar Kudlata
    Dołączył
    Mar 2013
    Miejscowość
    Lublin
    Posty
    4,746

    Domyślnie

    Jul ja wiem, że inaczej jest ze starszakami
    A ostatecznie jak Kuba będzie się książek domagał często to i tak będę się raczej cieszyć
    Jakub -16 września 2013 Antonina- 16 marca 2018

  2. #322
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    nie strasz, bo ja moich jeszcze nie dostałam,
    myslisz, ze to jakieś uszkodzone były?
    odpisali mi, że towar był pełnowartościowy i mogę reklamować.

  3. #323
    Chustoholiczka Awatar majka
    Dołączył
    Aug 2010
    Miejscowość
    Gdynia/Kartuzy
    Posty
    4,768

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jul Zobacz posta
    W bonito (jeszcze nie próbowałam, dziewczyny w wątku o karcie duzej rodziny więcej szczegółów opisały)

    Majko - znam to i nie lubię, zazwyczaj ofiarowuje dzieciom zaprzyjaznionym/rodzinnym ksiazki czy tego rzędu prezenty i nie lubię większych dostawac (no chyba ze bliska rodzina typu dziadkowie), bo to tworzy spirale wzajemności, krępuja mnie też prezenty bez okazji, tzn z okazji spotkania, bo wtedy z kolei zaczynam miec poczucie, że bez dodatków tego typu trudno się spotkać.
    Przepraszam i kończę już ten OT, który wynika z moich problemów prezentowych pt jak nie wychowac roszczeniowcow oraz jak jednoczesnie utrzymywac kontakty z większą grupą znajomych nie bankrutujac przy okazji, ani nie wychodząc na skąpego niewdziecznika. Nie lubię tych materialnych zawiłości towarzyskich.
    oj, też nie lubię tych prezentów przy okazji tylko spotkania - na szczęście zdarza się to rzadko i zazwyczaj dają to osoby, które dzieci nie mają, ale na nieszczęście dają słodycze - aaaaa, no cóż - my jako rodzice przechwytujemy zanim dzieć zobaczy i chowamy, a potem zazwyczaj sami zjadamy, albo gdzieś na imprezy wynosimy. Za to książkowe to lubię, tylko właśnie potem nie wiadomo czy darczyńcę też obdarowywać - teraz, czy na spotkaniu u niego.
    A książki jako prezenty to nawet mój m. polubił, bo zdecydowanie mniej miejsca zajmują, a innych gratów i tak jest dużo.
    I już więcej nie OTuję - może lepiej powinnam wkleić co ostatnio kupiłam
    Piotruś lipiec 2010, Wojtuś październik 2012, Hania styczeń 2015, [*], [*], Szymon styczeń 2023

  4. #324
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    ja na razie jestem na etapie nasycania się ksiązkami bardziej pod siebie
    mój starszy wcale nie chciał czytac nie umie zreszta do dzisiaj skupic uwagi na dłuzszych historyjkach stad kocha ksiązki np o Bincie

    jak juz odbiję sobie to kupowanie to pewnie zacznę dzielić ksiązki na rózne okazje, na razie sama mam frajdę z kupowania i czytania
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  5. #325
    Chustoguru Awatar Eyja
    Dołączył
    Nov 2007
    Miejscowość
    Miasto Spotkań
    Posty
    6,065

    Domyślnie

    Ach, czy mogę jeszcze pociągnąć ten OT? Przypomniało mi się jak pojechaliśmy raz do znajomych. Bez prezentu dla dzieci, zwykle spotkanie. I w progu wita nas dziewczynka z wielką maskotką śląska Wrocław. Wiec ja wołam "Michał zobacz: Hania ma takiego Ślęzaka jak ty". Okazało się, że to miał być prezent dla Michała
    Od tej pory prezentem przy spotkaniu są soczki lub żelki. Pasuje mi
    Nie tak.
    Nie teraz.
    Nie w ten sposób.
    Pojawia się zbyt wcześnie i zbyt nieoczekiwanie.
    To, co nieuchronne
    Jest potwornie przedwczesne.
    Powinno przyjść dopiero później.
    Jutro. Za rok. Za sto lat.

    [Gerhard Zwerenz]


  6. #326
    Chustoholiczka Awatar wruuuu
    Dołączył
    May 2012
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,673

    Domyślnie

    Ech ten merlin.... moje drugie zamówienie zaginęło... niby jest w punkcie odbioru a go nie ma ... Na pocieszenie przyjechała niedawno pizza z książeczkami z Literackiej i mam:

    1. Biblię dla maluchów
    2. Gdzie bywa słoneczko
    to dla starszego a dla młodszej:
    3. Jeden, dwa, trzy
    4. Kto robi hu hu

    Biblia wydaje się być bardzo przystępna dla maluchów mam nadzieję, że się spodoba a reszta super Gdzie bywa słoneczko inne niż reszta (coś w stylu opowiadania bardziej jak ta część o gwiazdce) te dwie pozostałe ewidentnie dla maluchów 0-2. Proste rysunki na białym tle

  7. #327
    Chusteryczka Awatar agum
    Dołączył
    Jan 2013
    Miejscowość
    Warszawa, Ursynów
    Posty
    2,357

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    Dziewczyny, które zamawiały książki w merlinie na tej promocji 2 kwietnia w jakim stanie dostałyście książki? Bo moja jest uszkodzona :/ tak jakby spadła na jeden z rogów, ponieważ jest taki wgnieciony....
    Cytat Zamieszczone przez annagdynia Zobacz posta
    nie strasz, bo ja moich jeszcze nie dostałam,
    myslisz, ze to jakieś uszkodzone były?
    Cytat Zamieszczone przez wruuuu Zobacz posta
    odpisali mi, że towar był pełnowartościowy i mogę reklamować.
    ja dziś odebrałam dopiero,bo z kolei braki mieli jakieś no i uszczuplone wprawdzie, ale wygląda ok.
    Helenka 30.04.2013
    Julek 09.04.2017

  8. #328
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Pokażę moje zakupy marcowe (częściowo):


    i smakowite zdobycze z Florencji:
    Julka 2001, Zosia 2007

  9. #329
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    OT Aniakom jak Wam się sprawuje ta gra? wciąga dzieciaki czy raczej na kilka chwil? Fajne te zakupy
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  10. #330
    Chustoholiczka
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,746

    Domyślnie

    aaaaaaaaaaaaaa......te włoskie książki? jak gra Loch ness?

  11. #331
    Chustoholiczka Awatar aniakom
    Dołączył
    Jan 2008
    Miejscowość
    Kraków
    Posty
    3,203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dankin-82 Zobacz posta
    OT Aniakom jak Wam się sprawuje ta gra? wciąga dzieciaki czy raczej na kilka chwil? Fajne te zakupy
    Która gra? bo wszystkie cztery na górze to gry.

    Cytat Zamieszczone przez Nata Zobacz posta
    aaaaaaaaaaaaaa......te włoskie książki? jak gra Loch ness?
    nata, jak wiesz , nie znam włoskiego, więc to są książki obrazkowe. Tylko "La grande traversata" ma pojedyncze zdania.
    Loch Ness bardzo lubimy - ma w sobie troche losowości, ale trzeba przewidywać oraz można przeszkodzić innym w ich planach. I wszyscy lubimy trójfigurkę Nessie.
    Julka 2001, Zosia 2007

  12. #332
    Chustoholiczka Awatar dankin-82
    Dołączył
    Oct 2009
    Miejscowość
    Lubin
    Posty
    4,582

    Domyślnie

    aniakom myślałam o Pictomanii ale opinie o reszcie też z chęcią poczytam
    K mama Kulki i Kropki

    „Gdy dziecku dajesz książkę, zbroisz jego serce, a duszy jak ptakowi światłe przynosisz skrzydła”.

  13. #333
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    przyszlo i nasze w koncu...



    i jeszcze wczorajsze znaleziska - strasznie kiepsko, jak na ilosc charity shop'ow, ktore oblazlam... (slownik i Singer z taniej ksiazki)

    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  14. #334
    Chustoholiczka Awatar stokrotka.a
    Dołączył
    Sep 2008
    Miejscowość
    Katowice
    Posty
    3,759

    Domyślnie

    natala - piekne zakupiska!
    a puzzle z czego to? jaka wielkosc,mozna gdzies je podgladowo zobaczyc…
    Abecadlo - jak?

    * szukam literatury popularno naukowej dla 7 latki rzadnej wiedzy…bylo juz tutaj cos wartego zakupu? helpunku
    Sara. 23.01.2008 Lena. 15.11.2010 Laura. 1.08.2013
    http://jogazycia.pl/harmonogram-zajec/

  15. #335
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    puzzle jeszcze nie otwarte, czekaja na powrot ze szkoly chlopakow. z serii Polska dla dzieci Zuzu Toys - tak zreszta jak i wypelnianki i ta zwierzeca mapa.

    Alfabet przejrzalam - czuc, ze to staroc, niestety - napisany byl w 1926 roku. ale moze chlopakom sie spodoba, dam znac jak poczytamy.

    a po ksiazki popularno-naukowe zapraszam do watku glownego! (przekleje tam pytanie zaraz, OK?)
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  16. #336
    Chustomanka
    Dołączył
    Jun 2010
    Miejscowość
    Trójmiasto
    Posty
    1,467

    Domyślnie

    Natala, a jak oceniasz te dwie kreatywne książeczki z Zuzu Toys? Przygodę z Polską widziałam, ciekawa jestem jak wypada przy niej Krótka historia Polski.
    Napiszesz też coś więcej o tej książce z labiryntem? Mam w domu małego miłośnika labiryntów


    J. 2010, W. 2013, A. 2021

  17. #337
    dianek
    Guest

    Domyślnie

    natala po ile kupujesz książki w charity ?

  18. #338
    mamru
    Guest

    Domyślnie

    Natala super, puzzle mamy, syn dostał na 4 urodziny i lubi bardzo, często układa.

  19. #339
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaiDo Zobacz posta
    Natala, a jak oceniasz te dwie kreatywne książeczki z Zuzu Toys? Przygodę z Polską widziałam, ciekawa jestem jak wypada przy niej Krótka historia Polski.
    Napiszesz też coś więcej o tej książce z labiryntem? Mam w domu małego miłośnika labiryntów
    podobne sa - ksiazeczki kreatywne znaczy - w sensie - pokoloruj/nalep i pokoloruj/znajdz roznice/etc. nie ma takich fajnych modeli do skladania w Historii, sa za to rozkladane mapy do kolorowania - z czasow Piastow, Złotego Wieku, XX-lecia i wspolczesna. w sumie nie zebym byla jakos bardzo rozczarowana, ale spodziewalam sie czegos wiecej. plus - np. przy godle tzreba uzupelnic napis (naklejkami) - jest tylko po polsku. tak samo zreszta jak przy modelach do skladania z Przygody z Polska - zegnij tu tez jest tylko po poslku - niby sie mozna domyslic, ale jak sie robi cos dwujezycznego to wypadaloby byc konsekwetnym. ja obie ksiazeczki kupilam bardziej do trzymania niz wypelniania - zeby np. miec cos na ewentualne zajecia w szkole (w maju ma byc miesiac polski na przyklad), jakies materialy pogladowe etc. w sumie chyba Przygoda z Polska fajniejsza niz Historia.

    a labirynty trudne jak szlag, naciapane - W sie w ogole nie przejmuje, idzie jak mu pasuje - to takie miejskie labirynty, z windami, metrami, lodkami etc. ale mu sie podoba - co najwazniejsze. kosztowaly cale 50 pi, wiec sie dlugo nie zastanawialam, zwlaszcza, ze W uwielnia wyszukiwanki, labirynty i inne tego typu atrakcje.

    Cytat Zamieszczone przez dianek Zobacz posta
    natala po ile kupujesz książki w charity ?
    od 10 pi w gore - najczesciej za 0.99, funta. czasem wiecej - jak jest cos super - np. Krolowa Sniegu Yarko kupilam chyba za 3. sa takie charity, gdzie na ogol tylko ogladam - bo 3 funty za paperback i do tego uzywany to zdecydowanie za duzo jest imo.
    Ostatnio edytowane przez natala ; 16-04-2015 o 13:46
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  20. #340
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,733

    Domyślnie

    do nas dzisiaj przyleciał Pan Kłap


    Niestety książki muszę schować na później, bo Stasiek zniszczy ruchome elementy a szkoda
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •