Strona 173 z 280 PierwszyPierwszy ... 73123163165166167168169170171172173174175176177178179180181183223273 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,441 do 3,460 z 5589

Wątek: ksiazkowe zakupy

  1. #3441
    Chustoholiczka Awatar murmle
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    4,423

    Domyślnie

    Widziałam w zeszłym tygodniu w Auchan na U rsynowie kilka książek buchmanna właśnie, po 19.90 każda, była na pewno alicja, ksiega dżungli, w 80 dni... może jeszcze jakieś ale sie nie zagłębiałam.
    Fistaszek jest z nami od lutego 2011

  2. #3442
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Nie kuś, jutro jadę odebrać książki z empiku i swiataksiazki i auchan jest pod tym samym dachem . Plan miałam oglądać tylko klasyczne wiersze kartonowe.

  3. #3443
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Nie kuś, jutro jadę odebrać książki z empiku i swiataksiazki i auchan jest pod tym samym dachem . Plan miałam oglądać tylko klasyczne wiersze kartonowe.

    Marta spokojnie to się tak wszystko zmienia.
    Nie ma co za dużo brać na zaś bo nie będziesz miała tego co jest teraz.
    To błędne koło w które łatwo można wpaść.
    Sama zobaczysz za jakiś czas jak książki zaczynają rosnąć i się mnożyć.
    A później okaże się, ze nie masz tego co było teraz hitem i taki Pan Witek będzie ten hit sprzedawał za znacznie większe kwoty, albo inni zaczną to sprzedawać.
    Na prawdę na rynku jest tyle pozycji, że można wybierać w tym co dostępne.
    Jak Twoj syn będzie miał 5 lat to zobaczysz ile będziecie mieli książek.
    Ty piszesz, że nie chcesz mieć podwójnych rzędów.
    U mnie są potrójne a skupiam się raczej na nowościach a starocie kupuję zazwyczaj w antykwariatach (co polecam, bo można tam naprawdę ciekawe pozycje dostać) i to też nie wszystko co bym chciała bo się ograniczam w ilościach
    Ostatnio kupiłam w antykwariacie pod Warszawą naprawdę fajne pozycje (tutaj w ogóle nie polecane, nawet na blogach ich nie znalazłam a naprawdę fajne
    np: Święty Mikołaj http://bookmaster.com.pl/ksiazka-swi...er-86232.xhtml (książka całokartonowa)

  4. #3444
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Dlatego sierpniowe zamówienie to będą tylko kartony polecane tutaj, a które odpuściłam w tym miesiącu. Wynikło też tak, bo robiłam zakupy w tych sklepach w których były dostępne płyty winylowe przewidziane na ten miesiąc, a każda płyta była w innym sklepie . I brałam co było dostępne w tych sklepach, a innych nie. Dopiero będę pokazywać, bo jeszcze nie dotarły.

    Zgubne jest też kupowanie każdej okazji, bo jak mówisz oddala się w czasie to co byłoby na teraz. A z drugiej strony jak jest coś co i tak by się kiedyś kupiło, to szkoda z okazji nie skorzystać. Wszystko trzeba kalkulować.

    I jaaa trzy rzędy . Szkoda chować swoje zbiory, ale wszystko pewnie zależy od metrażu niestety. Choć każdy metraż można zapełnić, w końcu .

  5. #3445
    Chustoholiczka
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4,858

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Dlatego sierpniowe zamówienie to będą tylko kartony polecane tutaj, a które odpuściłam w tym miesiącu. Wynikło też tak, bo robiłam zakupy w tych sklepach w których były dostępne płyty winylowe przewidziane na ten miesiąc, a każda płyta była w innym sklepie . I brałam co było dostępne w tych sklepach, a innych nie. Dopiero będę pokazywać, bo jeszcze nie dotarły.

    Zgubne jest też kupowanie każdej okazji, bo jak mówisz oddala się w czasie to co byłoby na teraz. A z drugiej strony jak jest coś co i tak by się kiedyś kupiło, to szkoda z okazji nie skorzystać. Wszystko trzeba kalkulować.

    I jaaa trzy rzędy . Szkoda chować swoje zbiory, ale wszystko pewnie zależy od metrażu niestety. Choć każdy metraż można zapełnić, w końcu .
    metraż jak metraż ale ja mam prawie 3 metry wysokości i jeden regał na całą ścianę od podłogi po sufit, w każdym pokoju półki i regały a parapety tez nie są wolne od książek. I kolejną półke0szafę zamówiłam od podłogi po sufit (na przedpokoju).

  6. #3446
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Mnie na razie ratuje to, że moje książki mam na czytniku, od rodziców nie zwoziłam nic, a na półce dorosłych stoi mniej niż 20 sztuk. Kilku ulubionych dorosłych autorów pewnie zgromadzę, jak już będziemy na swoim. Papier zaczęłam teraz po kilkuletniej przerwie kupować dla ilustracji głównie i kartonówki oczywiście.

    Wysokie mieszkanie do gromadzenia książek ekstra .

  7. #3447
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Dobra, zamówione jeszcze w lipcu, odebrane w sierpniu, part 1, bo czekam jeszcze na dwie paki.

    Sklep dvdmax.pl plus wiersze Brzechwy dziś z Auchan i wyszperane Krasnoludki z Empiku. Mam plan powklejać trochę środków do wątku kartonówek, jak już wszystko do mnie przyjdzie. Tu napomnkę że Co się kryje na wsi to rozkładanka, otwierają się w niej drzwi , Pod ziemią w mieście też fajne, ten sam ilustrator i ma jakiś fetysz na ukazywanie robotników w przerwie na kibelku, idzie do mnie też rozkładanka Co się kryje na budowie i w internecie widziałam też taki obrazek .

    I bajeczki do poduszki, doczytałam że to przedruk z Usbornea, duuża, się zdziwiłam jak przyszła bo tania była. Kupiłam dla bajki Leara, ale nie umywa się do tych z Donga niestety. Za to ilustracje świetne, każda z pięciu bajek w innym stylu. Bardzo mi się podoba i dodatkowo kosztuje poniżej 10 zł, bardzo warto, choć okładka przebrzydka i nie zachęca, środek ekstra.



    Tu mamy Polskie baśnie i legendy z ilustracjami Ekier, zamawiałam od wydawcy tak się nakręciłam. Ilustracji niema super dużo, ale za to jakie. Nowa era
    Ze świataksiążki okazyjnie Baśnie i legendy świata Buchmanna, Ingpen u mnie po raz drugi, zupełnie inne ilustracje niż w Czarnoksiężniku z Oz, pasują klimatem. końcu przeczytałam oryginał (o ile możemy mówić w tego typu baśniach o oryginale) Aladyna, bo tez czytałam jakiś skrót skrótu i nie kleiło to się. Niżej dwie pozycje Festin alente w twardej oprawie bez zagadek, kolorowanek etc. The scroobious Pip to oryginał Takie coś Leara, nie chciałam powielać utworu z Donga i wzięłam po angielsku. I właśnie tu przekonałam się do ilustracji Richter-Magnuszewskiej. Koniczyna pana Floriana też mnie zaskoczyła wielkością, mimo że spadłamznieba wklejała obok kartonówek.
    I Roztrzepana sąsiadka z Empiku, przeczytałam prawie całość, ubaw po pachy.


  8. #3448
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    dobra, nasze - lipcowe, bo nie zdazylam przed porodem wkleic, sierpnione i prezent od dziadka - skoro kupowal mnie i W na urodziny to naciagnelismy na cos dla wszystkich

    lipiec:





    sierpien:






    i od dziadka:

    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  9. #3449
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,804

    Domyślnie

    Piękne zakupy
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  10. #3450
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,586

    Domyślnie

    Nasze krakowskie:

    I z olx:


    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  11. #3451
    Chustodinozaur Awatar qqrq5
    Dołączył
    Dec 2008
    Miejscowość
    zachodniopomorskie
    Posty
    18,804

    Domyślnie

    Księga pojazdów jest
    [*] i
    Ignaś 07.04.2008 Staś 07.05.2013

    Pisze z telefonu wiec czasami brakuje mi polskich liter

  12. #3452
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Natala, były wcześniej na forum wątpliwości co do Zakątków pytałam przed zakupem, ale u nas okazały się ukochane. Syn puka i przyglada się odkąd ją mamy. Polecam wszystkim.

    Lucy, a te krakowskie legendy duże, to można w Krakowie stacjonarne dostać? Powiedz gdzie i jak cenowo, bo mąż miał przywieźć jak był dwa tygodnie w delegacji, ale twierdzi że nie ma i w ogóle nic ciekawego dla syna nie było . Nie wnikam ile piwniczek udało się zwiedzić i znaleźć, ale pamiątki żadnej nie było .

  13. #3453
    Chustoguru Awatar Lucy van Pelt
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Wilkowice/kiedyś Edynburg ;(
    Posty
    7,586

    Domyślnie

    Te krakowskie na Wawelu w sklepach z pamiątkami, choć Alchemiczną komnatę kupiłam u siebie w mieście w Matrasie.
    Cena 27 za sztukę.

    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014
    Beniamin 12.2007, Jonathan 08.2009, Samuel 09.2011, Emma 02.2014

  14. #3454
    Chustopróchno Awatar Soul
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Toruń*Magic*City
    Posty
    10,231

    Domyślnie

    Nasze dzisiejsze, przeceny z 39 na 9 zł Lego oglądają dla samego oglądania, ale ta druga - JA nie mogę się od niej oderwać! Mega. Fajne ilustracje, rysuneczki, ciekawie podana wiedza w ilości nie przytłaczającej, ale ciekawość do dalszego zgłębiania tematu pobudza. Bardzo polecam

    Mikołaj 2007, Ignaś 2010, Jasiulek 2015, Mieszko 2018




  15. #3455
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Rozka tez lubie, teraz sie czaje na Kosmos i Czlowieka - cos ma dla nas moja mama, tylko ciagle zapominam zapytac ktora i w efekcie nie nie zamawiam ani jednej... a Lego rozniaste mamy po angielsku - superowe sa, W potrafi siedziec godzinami i ogladac (ale on maniak jest, ja mu na ebay'u kupuje same instruckje do lego i on siedzi i oglada )
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  16. #3456
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Co z Krakowa, to z Krakowa . Pokieruje męża w następnej delegacji. Dziękuje.

  17. #3457
    Chustopróchno Awatar natala
    Dołączył
    Feb 2008
    Miejscowość
    Londyn
    Posty
    11,975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martamwmw Zobacz posta
    Co z Krakowa, to z Krakowa . Pokieruje męża w następnej delegacji. Dziękuje.
    czesc jest do kupienia w bonie. brakuje tylko Alchemicznej komnaty
    natala mama Franka (29.11.2007), Wojtka (06.08.2010) i Szymka (07.07.2016). doradca po kursie podstawowym DieTrageschule®
    Never try to help someone unless they are ready to be helped Jeff Foster

  18. #3458
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez natala Zobacz posta
    czesc jest do kupienia w bonie. brakuje tylko Alchemicznej komnaty
    Wiem, że do kupienia w sieci. Dla nas to za szybko jeszcze, mam w pamięci że kupimy kiedyś na pewno, a tu była okazja żeby były pamiątką z Krakowa, skoro mąż był ostatnio .

    edit. I jeszcze natala, co to jest nad Koalą obok Raz dwa trzy?
    Ostatnio edytowane przez martamwmw ; 09-08-2016 o 11:56

  19. #3459
    Chustomanka
    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    1,341

    Domyślnie

    A ta książka o smoku to dla jakiego wieku?

    Domki góralskie https://www.airbnb.pl/s?host_id=9647959&s_tag=fIBg4V33

  20. #3460
    Chustoguru
    Dołączył
    Jan 2016
    Posty
    6,920

    Domyślnie

    Oco chodzi z domkami góralskimi? Zupełnie na autopilocie założyłam, że tak się nazywa książka u natali i szukam...

Podobne wątki

  1. zakupy z chuścioszkiem
    Przez kasjas w dziale Chustowanie - nasz styl życia
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 24-04-2011, 22:04
  2. Co na szybkie zakupy?
    Przez Majanka w dziale Chusty
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:39
  3. Wspólne zakupy
    Przez ph78 w dziale Pieluchy, wychowanie bezpieluszkowe
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2009, 00:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •